Opinie o P.W. Redis Kantorski sp.j. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.W. Redis Kantorski sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.W. Redis Kantorski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Redis Kantorski sp.j. w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Na jakie wsparcie w P.W. Redis Kantorski sp.j. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy P.W. Redis Kantorski sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@pracodawca Nowy wpis

Tak, zachęcamy do skorzystania z danych na google. Tam jest wszystko aktualizowane.

Zainteresowana

Mam pytanie do obecnych lub byłych pracowników. Jaka jest atmosfera w firmie? Klienci widzę, że są zadowolenia, ale nikt nic nie opisuje, jak tam jest w środku? Pytam, bo rozważam złożyć u Was papiery w celu zatrudnienia? W ogóle zatrudniacie?

@pracodawca Nowy wpis
@Zainteresowana

Dzień dobry. Przepraszam za zwłokę, ale nie bywam tu często. Proszę złożyć u nas CV. Na pewno odpowiemy na Pani list motywacyjny.

Czy w P.W. Redis Kantorski sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.W. Redis Kantorski sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
#Jan

Pozdrowienia dla Pani Kasi. Fajnie, że Pani ma dobrą prace. Zapowiada się dobra współpraca!!!

~~uprzejmie donoszę

Widzę, że firma ciągle w tym samym miejscu. Fajnie było odwiedzić własne kąty. Niesamowity asortyment, nawet nie wiedziałem, że macie cukier, mleko, słodycze i całą gamę środków chemicznych i higieny. To się rozwinęliście. Do tego jest grawer na pieczątki, nieźle. Super firma. Szkoda, że nie było Pana Witolda. Pozdrawiam

Janek

Czy można u Was odbyć praktyki szkolne? Czy przyjmujecie uczniów? Podobno jesteście fajną firmą z super załogą. Proszę o odpowiedź.

Współwłaściciel
@Janek

Tak. Jest taka możliwość, by odbyć w firmie praktyki zawodowe/szkolne. Zapraszam do kontaktu w firmie.

Maria#

Ostatnio poszukiwaliście Państwo pracowników. Niestety nie zostałam zaproszona na spotkanie, ku mojemu rozżaleniu. Piszę dlatego, że wiem, że jesteście Państwo bardzo dobrym pracodawcą. Znam firmę zarówno jako dostawcę artykułów biurowych, ale także z doświadczenia w pracy mojej koleżanki. Życzę powodzenia i zapewniam, że jak pojawi się ponownie ogłoszenie o pracę, to znowu zgłoszę się osobiście ze swoim CV i listem motywacyjnym oraz że przekaże je Panu Michałowi lub Panu Witoldowi. Pozdrawiam serdecznie.

_L klient

Tu dobrą atmosferę się czuje od wejścia do hurtowni. Pani Madzia to jest super kobieta. Pozostałe Panie także wielka klasa. Do tego osoby z magazynu, zawsze są uczynne, no i Pan Marek. Lubimy takich kierowców. Zabawny i konkretny. Dziękujemy za współpracę i polecamy innym.

NICKY

Co za ceny, co za oferta i ta obsługa, tak trzymać szanowne Panie. Uwielbiam!!

Klient T.K.

Chciałbym pochwalić się tym, że współpracuję z firmą Redis wiele lat. To jest dla mnie bardzo duża przyjemność i także satysfakcja. Ta firma i te osoby, które tam pracują, sprawiają, że zamawianie tutaj towaru jest przyjemnością. Nawet jak czegoś nie ma od ręki, bo fakt, tak się zdarza, to mam pełną informację, kiedy otrzymam towar. Tak powinien pracować dobry pracownik. Gratuluję całej Ekipie. P.S. Na Opiniach Google też Państwa poleciłem.

Ela

Dzień dobry, bardzo chcę podziękować Paniom z DOK-u za cierpliwość i bardzo rzetelną obsługę. To czysta przyjemność współpracować z taką fajną ekipą. Dobrze, że przeniosłam zakupy do Waszej firmy. Polecam innym i pozdrawiam, Ela P.S. Szanowne Panie, czy zgadniecie kto?

Max

O, widzę duże zmiany w ocenie firmy. Super, dobrze wiedzieć, że świetnie sobie radzicie. Żadne trolle się już nie wypowiadają, czyli odpuścili. Fajowo, oby do przodu.

No a ile osób pracuje w magazynie, to duża firma?

~jeden gość

A ja tu pracowałem i zmieniłem robotę. W pewnym momencie było tu nieznośnie, ach ta Justysia, krwi mi napsuła. Teraz wiem, że jest spoko, poukładało się tam i nawet żałuję, że mnie tu nie ma. Słyszałem ostatnio o Was bardzo dużo dobrych rzeczy. Ale dwa razy nie wchodzi się podobno do tej samej wody. Może jak będziecie suzkali ludzi do magazynu, to jednak złożę CV? Pozdro dla Łukasza.

Klient1

Bardzo chcę podziękować całej obsłudze firmy. Pomimo ciężkiej sytuacji i problemów jakie obecnie mamy, muszę podkreślić, że pracownicy firmy działają szybko i rzetelnie, są kompetentni i potrafią szybko działać i podołali praktycznie każdemu zadaniu, a co najważniejsze, trzymają się zasad sanitarnych, a obecnie to ciężkie do egzekwowania. Gratuluję właścicielom całej załogi. Jesteście świetni. Polecamy.

Prawda

Może coś w tym jest. Po kilku latach firma w której pracuje zdecydowała się zmienić dostawce. Brak terminowych dostaw, brak powiadomień gdy brak towaru, zawsze pani Justyna lub pani Marta rzetelnie informowały o statusie dostawy, dzwoniły z promocjami a teraz od kilku miesięcy szkoda mówić. Trzeba było się prosić aby zamówienie złożyć, dodzwania, pytać, nie wspominając już o życzliwym podejściu do klienta. Nie żałuje zmiany i polecam innym klientom !!!

Do Prawdy
@Prawda

Jestem bardzo zadowolona z obsługi P.Doroty. Jest to kompetentna osoba. Jeżeli czegoś w hurtowni nie ma, to mam informacje kiedy będzie. Nawet jest tak, jak P. Dorotki nie ma w pracy i ktoś ją zastępuje. Wykonują dobrze swoje zadania. To co tu jest napisane to w połowie jest prawda. Panie Justyna i Marta, też dzwoniły z informacjami, co do statusu zamówień i promocji. Reszta to bardzo subiektywne podejście. Ja jestem zadowolona z obsługi firmy Redis. Polecam innym klientom. A.

Maja
@Prawda

A ja się zupełnie nie zgadzam z tą wypowiedzią. Zajrzałam do tej firmy, gdyż poinformowała mnie koleżanka, że obsługa w tej firmie jest na bardzo wysokim standardzie. Pani Magda jest wysoce profesjonalną osobą, która zawsze doradzi, znajdzie rozwiązanie i sprzedaję towar jaki ja chcę, a nie wciska słabego produktu. Z resztą pozostałe pracownice też są z wysokimi kwalifikacjami i wiedzą o produktach. Może od roku aż tak się tu zmieniło, bo ja kupuje od 4 miesięcy, ale nie sądzę, bo to wieloletni pracownicy, a Panią Dorotkę to kojarzę do ponad 10 lat. Wszystkim rekomenduję kontakt z tymi pracownikami, bo mają duże kompetencje i zawsze są pomocne. Dziękuję za profesjonalną obsługę i zawsze będę tu kupowała. Maja

Były Pracownik

Kiedyś tu pracowałem, teraz prowadzę swój biznes. Od czasu kiedy mam firmę, zawsze robię zakupy w Redisie. Różnie bywało. To co się teraz tam dzieje, jak jestem obsługiwany i jak osoby dbają o moje zamówienia pokazuje jak ta firma rozwinęła się przez ostatnie lata. Gratuluję całej załodze, jesteście świetni w tym co robicie. Rekomenduję tego pracodawcę i polecam z całego serca.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie P.W. Redis Kantorski sp.j.?

K1

Proszę sprecyzować pytanie.

Co jaki okres czasu w P.W. Redis Kantorski sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

Ubiegać to można się zawsze, nikt temu w żadnej pracy nie zabroni ;)

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Redis Kantorski sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w P.W. Redis Kantorski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Redis Kantorski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

P.W. Redis Kantorski sp.j.
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Polna 124/126
    87-100 Toruń

P.W. Redis Kantorski sp.j.