Opinie o Ptu Artus w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ptu Artus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ptu Artus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ptu Artus w Płock

Paulina Nowy wpis

@Sanitariusz Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Dlaczego uważasz, że nie warto? Podaj kilka przykładów. Czy mimo Twojej negatywnej opinii, udało Ci się dostrzec jakieś plusy w pracy dla Ptu Artus? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

adminiek Nowy wpis
@Paulina

Oszust!!!

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Ptu Artus? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Sanitariusz Nowy wpis

Chyba już na ich temat dużo zostało powiedziane, wystarczająco żeby ludzie nie dali się nabrać na gierki. Oszukują ludzi nie warto

UNIKAĆ JAK OGNIA

Paulina

@Oszukany dlaczego nie polecasz pracy w firmie Ptu Artus? Co Ci się najbardziej nie podoba i co byś zmienił? Co według Ciebie oznacza pracować charytatywnie w kontekście do firmy? To istotne informacje dla tych osób, które przymierzają się do aplikowania do firmy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ptu Artus? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Oszukany

Jak chcecie pracować charytatywnie na czarną mambe to uważajcie bo znów się ogłaszają nie polecam a raczej szczerze odradzam

Paulina

Co możecie napisać na temat Ptu Artus? Pracujesz w firmie? Czy coś zmieniło się w Ptu Artus od ostatnich komentarzy? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze oceny.

teksas

jeśli chodzi o pracę w artusie to chyba nie ma czego zachwalać nad wyraz. Jest nieźle co potwierdzają pracownicy

Trybun ludowy

Ludzie ,towarzysze obudź Cię się w jakim kraju wy żyjesz. Inspekcja i PIP tez dużo Ci nie pomogą .Są ludzie/nazwiska / w Płocku których firmy trzeba unikać szerokim łukiem ..Maciek K..zajmuje czołowe miejsce na tej liście ..

Pipi- proponuję abyś przekonał się na własnej skórze czy ci zapłacą...... Powiązanie z byłym PETROINVESTMENT z tego co się orientuję te były Szef Petroinwestment ma podobną firmę, tylko pod inną nazwą - uważajcie, chyba że lubicie pracować charytatywnie. Ja już na te Płockie firmy mam wyj..... sami oszuści.

palo

Pracowałem od kwietnia 2015 do lipca na terenie Orlenu dla nich póżniej robota się skończyła i wyjechałem z innej firmy do roboty teraz jestem od grudnia na robocie od nich kasa zawsze do 15 była a teraz nawet 11 miałem mam nadzieje że dalej tak będzie

Anty

Jednym słowem to jest firma /3 w 1 /tzn. PTU Artus ,TECH -RENT i ten znany na cały Płock artysta z Granicznej M.K ....No to z daleka jak od chorego na Dżumę ..A chyba się ogłaszają na jakim portalu ,ale kolega dzwonił i pytał o nich ...Nie poleciłem i ostrzegłem . Te dobre opinie to chyba smaruje biuro ...

Wiszą mi przy podliczeniu wraz z PIP ok. 5000 zł. Dlatego nie polecam. Umowa o PRACĘ była i co w związku z tym? :)

byly pracownik

OMIJAĆ Z DALEKA

Tak tak jak widzę co wy tu piszecie to ręce opadają. idźcie zobaczycie jaka stabilna praca jakie umowy będą he he oleju do głowy nalejcie sobie to pogadamy

Idź kolego idź tylko nie płacz że pieniędzy ci nie wypłaciłi. żenujący koleś jesteś.

Kolego jak ognia unikaj tej firmy.szkoda czasu nerwów i prywatnych pieniędzy. Tak mają powiązania z tech rent następnym syfem te firmy to zaraza strzec się przed nimi.!!!!!!!!! Pracowałem wiem i dlatego ostrzegam.

Oszukany

Zwykły oszust. Co to miało nie być obiecanki wszystko super a teraz Telefon nie odpowiada. Firma krzak.

Zainteresowany .
@Oszukany

Ten Pan ogłosił się na z oferta do pracy Czechy , zastanawiam sie czy do nich aplikować ?Słyszałem że oni maja jakies powiazania z inną płocko firmą -coś RENT w nazwie .

Zostaw merytoryczną opinię o Ptu Artus - Płock

Ptu Artus
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Dworcowa 31
    09-402 Płock