Opinie o RTN w Hoyland uk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RTN. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w RTN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTN w Hoyland uk

Benek Nowy wpis

Od jakiegoś czasu nikt nic nie zostawił, zaszły jakieś zmiany w firmie, ostatnio narzekaliście?

Czy pracownicy w RTN dogadują się między sobą?

Obecnie pracujcy tam Nowy wpis

Najlepiej uważać co się mówi. 90% to polaczki. Tak polaczki. 300£ zapłacisz polaczkowi i masz tam pracę. Atmosfera tam panującą jest masakryczna.... DWULICOWI FAŁSZYWI UDAJĄCY DOBRYCH KOLEGÓW INNI PRACOWNICY (polaczki) za funta są gotowi zdeptać każdego, byle by tylko być (usunięte przez administratora) OGÓLNIE PATOS

K. Nowy wpis

W wiekszości wypadków otrzymanie tam pracy jest uzależnione od zamieszkania w domu należącym do bossa. Mieszkasz i płacisz za pokój - masz pracę. Stawki śmieszne. Spawacz alu z papierami , jakich angole na oczy nie widzieli zarabia poniżej 10 funtów. Żeby zarobić to trzeba walić overki. Bałagan organizacyjny i powszechna niekompetencja, skłócanie załogi, podp... kolegów, a żeby zostać wylanym z roboty na zbity pysk wystarczy poprosić o podwyżkę. Jedyny plus jest taki, że jak trzymasz buzie na kłódkę to masz robotę pewną i stałą. Z tym obcyndalaniem to kolega podał info sprzed kilku lat. Teraz się robi jak za komuny na akord - nie postoisz i nie posiedzisz. Na budowaniu za 7,80 na godz. pot cieknie po jajach.

Kempi

Praca w RTN koszruje £300 pieniadze pobiera Artur L oraz Piotr K czy jesteś cukiernikiem czy pracowałeś przy krowach to po zapłaceniu zostajesz spawaczem oczywiście później musisz wchodzic im w (usunięte przez administratora) bo to oni zwalniaja i przyjmuja do pracy. Niestety nie polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RTN, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
man

ja również słyszałam że jak się z ni9mi do UK wyjedzie to można sporo zgarnąć siana. możexcie podać jakie są konkretnie stawki? i czy tylko jedziemy do HOYLAND czy jakieś inne lokallizacje również będą?

Petee

Za przyjęcie do pracy trzeba dać Polakowi łapówkę. Anglików polityka kadrowa nie interesuje i dlatego robi tam dużo osób przypadkowych. Wszyscy się maksymalnie obcyndalają, a plan i tak wykonany. Overtime'ów ile chcesz. Sami Polacy praktycznie "robią". Uczciwym i chcącym ciężko pracować nie polecam.

admin

Zgadzasz się w opiniami o firmie RTN? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o RTN - Hoyland uk

RTN