brak logo

RTN

HOYLAND UK

Opinie o RTN

admin 2015-05-28 13:44
Zgadzasz się w opiniami o firmie RTN? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.
Petee 2015-10-04 21:29
Za przyjęcie do pracy trzeba dać Polakowi łapówkę. Anglików polityka kadrowa nie interesuje i dlatego robi tam dużo osób przypadkowych. Wszyscy się maksymalnie obcyndalają, a plan i tak wykonany. Overtime'ów ile chcesz. Sami Polacy praktycznie "robią". Uczciwym i chcącym ciężko pracować nie polecam.
man 2016-04-26 21:46
ja również słyszałam że jak się z ni9mi do UK wyjedzie to można sporo zgarnąć siana. możexcie podać jakie są konkretnie stawki? i czy tylko jedziemy do HOYLAND czy jakieś inne lokallizacje również będą?
Kempi 2017-07-10 08:20
Praca w RTN koszruje £300 pieniadze pobiera Artur L oraz Piotr K czy jesteś cukiernikiem czy pracowałeś przy krowach to po zapłaceniu zostajesz spawaczem oczywiście później musisz wchodzic im w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo to oni zwalniaja i przyjmuja do pracy. Niestety nie polecam.
Zostaw swoją opinię o RTN - HOYLAND UK
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RTN