Opinie o Imicare Centrum Medyczne w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Imicare Centrum Medyczne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Imicare Centrum Medyczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imicare Centrum Medyczne w Kraków

Były pracownik Nowy wpis

Tragedia.. pracownicy traktowani bardzo źle, (usunięte przez administratora), krzyki, niewypłacanie wypłat. Wszędzie chaos i niezorganizowani. Zdecydowanie odradzam

Czy w Imicare Centrum Medyczne poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Maja Nowy wpis

Czemu miałby? Teraz wiele firm oferuje jakieś dodatki pozapłacowe. Ta żadnych?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Imicare Centrum Medyczne?

Tersa

Umów zlecenie

Irena Nowy wpis
@Tersa

i co, wszyscy pracownicy mają taką umowę, nawet ci nie- medyczni, rejestracja itp ?

EWA Ł.

Przyjęłam w tej placówce dwie dawki szczepionki przeciw covid-19 i jestem zachwycona organizacją. Szczepienie przebiegało sprawnie, szybko, fachowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo się cieszę,że system przypisał mnie do tego właśnie punktu szczepień. Szczere wyrazy uznania dla personelu.

@EWA Ł.

Jak był czas odstępu między pierwszą dawką a drugą? Z jakim wyprzedzeniem dostała Pani SMSa informującego o terminie przyjęcia drugiej dawki? Ja od 23 kwietnia czekam na termin, niestety bez rezultatu.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
giga1

Niestety nieprofesjonalne działanie. Centrum zapisało osobę 80+ na szczepienie i podało, że jest w 1-ej dziesiątce zapisanych. "Będziemy dzwonić 25-go by umówić się na godzinę szczepienia ". Minęło 3 dni... żadnego telefonu z Ich strony. Po zadzwonieniu do Centrum otrzymałam informację : "Szczepionek nie ma, będą dopiero w marcu ". Naprawdę ? Centrum nie dostało nawet 10-ciu szczepionek ? Nie wierzę w to. Pozdrowienia dla wszystkich chcących się zaszczepić

Jolanta
@giga1

Rozumiem, że na szczepienie zapisywaliście się Państwo przez placówkę a nie przez infolinie. W takim wypadku byliście w pierwszej 10 danego miejsca a nie ogólnie w całej Polsce. Być może w takim razie do placówki nie dotarły szczepionki bo ich zabrakło. Ale to tylko moje spekulacje i mimo wszystko przykro mi, że dla Was tej szczepionki zabrakło.

Elsa
@giga1

Szczepionki faktycznie pierwszy raz dotarły tam pod koniec marca

M.

Nie polecam. Niejaki profesor podpisal przysiege Hipokratesa a o wszystkie badania trzeba sie upominać. Zero zrozumienia, zyczliwosci a teleporada to koszmar. Trwa do dzisiaj a ludzie nie choruja tylko na Covid. Bardzo nieprzyjemny człowiek.

Czy w firmie Imicare Centrum Medyczne są regularne szkolenia pracownicze?

Beata

Ha ha jakie szkolenia zapomnij

Matka

Porażka recepcja (usunięte przez administratora) kiedyś to gdzieś ponad rok temu bardzo byłam zadowolona z podejścia Pani(usunięte przez administratora) miła i profesjonalne podejście do sprawy szkoda że panie teraz nie potrafią załatwić najprostszej sprawy

Z pewnością jest nerwowo ale firma jest na tyle solidna, że zrobi wszystko żebyśmy przetrwali ten kryzys.

filomena

Będąc dobrym i sumiennym pracownikiem nie ma powodów do narzekania na pracę czy atmosferę w firmie.

Martyna

Centrum ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują pracowników?

Nina
@Martyna

hahaha gdzie ma taką opinię, bo na pewno nie tutaj ? i od kiedy na go work szuka się ofert pracy ? Naprawdę dodawanie komentarzy przez pracowników jest żałosne

Potwierdzona prawda !!!
@Martyna

TO MIEJSCE NALEŻY OMIJAĆ !!!! obietnice bez pokrycia i chaos w zarządzaniu- krytyczny !!!! upominanie się o wynagrodzenie jest standardem do jakiego przywykł niejaki PROFESOR, o którym nie znajdziemy ani jednej dobrej opinii od prawdziwych pacjentów, tak już ma i pracowników traktuje podobnie. Nie leczy, nie płaci. Tyle w temacie.

@Potwierdzona prawda !!!

Witam Potwierdzam to co napisane wyżej to prawda

@Potwierdzona prawda !!!

Potwierdzam .Niestety

Szkoda czasu

Nie polecam w ogóle ubiegania się o posadę w tym miejscu- strata czasu. Pani "manager" na koniec rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko recepcjonistki zapytała, czy mogłabym następnego dnia przyjść na szkolenie. Odpowiedziałam, że jak najbardziej. Powiedziała, że zadzwoni tego samego dnia w celu ustalenia szczegółów, gdyż musi porozmawiać z właścicielem na temat zakresu szkolenia. Oczywiście żadnego telefonu nie było. Kilkukrotnie próbowałam się skontaktować z Panią manager, niestety bez skutku. Nie odpisała na moją wiadomość, nie oddzwoniła mimo że kontaktowałam się kilka razy i zostawiłam prośbę w recepcji. Dla mnie to brak poszanowania drugiego człowieka. Zero profesjonalizmu. Niepoważna osoba. Czy tak trudno zadzwonić i powiedzieć, że oferta jest nieaktualna ? Jeszcze mi się taka sytuacja nie zdarzyła. Nie wspomnę o tym, że na rozmowę byłam umówiona na godzinę 9.30 a Pani, przyszła po 10 i do gabinetu zaprosiła osobę, która była umówiona na późniejszą godzinę. Zaproponowano mi umowę śmieciową i niską stawkę więc komentarze powyżej zapewne mają w sobie dużo prawdy. Pozytywne opinie na portalu społecznościowym dodawane przez pracowników.

Szkoda czasu
@Szkoda czasu

update: Po prawie tygodniu od spotkania, Pani manager zadzwoniła do mnie z pytaniem czy przyjdę na rozmowę rekrutacyjną...ręce mi opadły. Po tym jak odpowiedziałam, że już byłam na takiej, dopytywała się kiedy byłam, z kim rozmawiałam i nadal nie pamiętała takowego zdarzenia. Aż roześmiałam się z całej sytuacji. Po chwili Pani przypomniała sobie o kogo chodzi, nie wiedziała co powiedzieć więc rzekła że "nie zdążyła" do mnie oddzwonić i da znać do dwóch dni czy jest w ogóle miejsce pracy- tak...wydzwania po ludziach umawiając się na rozmowy, ale nie wie czy ma miejsce pracy. Oczywiście, nie oddzwoniła. ŻENADA. ZERO KLASY I PROFESJONALIZMU.

@Szkoda czasu

To prawda zero profesjonalizmu.

@Szkoda czasu

Uważam, że miała Pani dużo szczęścia w tym że nie dostała Pani tej posady. Zaoszczędziło to Pani dużo zdrowia.

zelferka

Nie można doprosić się o zaległą zapłatę. Szukasz pracy, unikaj tego miejsca.

@zelferka

Potwierdzam nie można się doprosić o wypłatę.

gojaa

Niestety mam wrażenie że powyższy komentarz to próba ratowania wizerunku. Kiedy ja przyszłam do pracy słyszałam sama wojnę pracowników o zarobki i sprawy o zaległe należności. Byłam świadkiem jak 'szef' prosił żeby przeszukać listę obecności pracownika, żeby 'wyłapać bledy' żeby nie zapłacić. KAŻDY pracownik tam mnie ostrzegał, że część ludzi jest tam tylko dlatego, że boją się, że jak zrezygnują to już nie będą mieć szans na wypłatę zaległości z KILKU MIESIĘCY. Byłam na kilku dniach próbnych i zrezygnowalam. Nie dostałam ani złotówki, ale nie zamierzam juz niczego dochodzić. Ich stan finansowy świadczy sam o sobie. Szukajcie dalej specjalistów po studiach medycznych za 12zl/h na pol etatu. Bez płacenia nawet tego :D

@gojaa

Zgadzam się z tym wpisem. Wygląda na to ,że brak wypłaty to standard w tej firmie.

Piotrek

Bylem dzis na wizycie u 3 specjalistow w tym med pracy fajni mili lekarze i obsluga ok! Wszystko sprawnie i nie spedzilem godzin na korytarzu jak w innych przychodniach ! Polecam!

Jolanta

@Cezary na jakiej podstawie sądzisz, że Imicare Centrum Medyczne ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy możesz w sposób merytoryczny i rzeczowy określić, co wpłynęło właśnie na taką ocenę przez Ciebie? Czy to kwestia zarobków, umowy i/lub atmosfery w pracy?

Cezary

Imicare Centrum Medyczne ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

prawda

wszystko to prawda z wyplatami - nie wypłacaja a pozytywne komentarze to tylko próba sfałszowania faktycznego stanu rzeczy

Wiki

Czy firma potrzebuje kogoś do recepcji?

Jack

Super ludzie mila atmosfera dobre warunki i bardzo miłe Panie doktor;) Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Imicare Centrum Medyczne - Kraków

• Jak się pracuje w Imicare Centrum Medyczne?

Zobacz opinie na temat firmy Imicare Centrum Medyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imicare Centrum Medyczne?

Kandydaci do pracy w Imicare Centrum Medyczne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imicare Centrum Medyczne
3.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Walerego Sławka 3
    30-653 Kraków