logo Active Work in Denmark Sp. z o.o.

Active Work in Denmark Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Active Work in Denmark Sp. z o.o.

pracownik 2016-01-02 16:26
witam mam pytanie odnosnie tej firmy czy pracowal ktos dla nich ? mam oferte do pracy szonowej od nich i sie waham czy zaryzykowac ?
marcin 2016-01-03 15:12
witam podlaczam sie do pytania tez mam oferte do kopenhagi na przetworstwwo lososia i nie wiem zczy jechac bo w sumie to nowa agencja pracy
Active Work in Denmark Sp. z.o. 2016-06-15 10:24
Nie zalegamy nikomu z wypłatami, nie było również sytuacji, aby nasi pracownicy rezygnowali z pracy z powodu złych warunków mieszkaniowych. Powyższe nieprawdziwe komentarze zostały już zgłoszone portalowi gowork.pl. Osoby szkalujące naszą firmę informujemy, że ustalenie IP z którego zostały zamieszczone powyższe komentarze jest kwestią zgłoszenia sprawy na policji.
Frank 2016-07-20 13:56
Cos mi ten naganiacz smierdzi bo dziwne aby polska firma w danii była ok boto grancxy z cudem bo polak musi okrasc drugiego polaka inaczej nie usnie .
Dprawdziwy polak 2016-08-13 15:30
To jest firma polska w ktorej pracuje ania ktora predzej pracowala w fabryce dunskiej po zjedzie do polski biuro posrednicze dunskie nawiazalo kontakt aby polakow sciagac do firm z jednej strony dobrze ale zdrugiej bedziecie pracowali z polakami w dani dunczyk wam bedzie placil a wy w czesc mieszkania i reszta dla was jezeli lubicie pracowac z polakami niewazne czy to dania czy polska to dacie rade jezeli jestescie psychicznie silni biuro dla ktorego pracuje ania
Viola 2016-08-18 18:29
Nie polecam firmy ponieważ miała być praca. A zamiast pracy ciągłe zmiany terminów a ty siedzisz w domu i nie pracujesz a za cos jesc musisz
Pracownik 2016-08-22 16:02
Z firmą Active podpisaliśmy umowę rok temu i jak do tej pory nie ma żadnych problemów. Praca jak i zakwaterowanie jest gwarantowana przez firme warunki są bardzo dobre. Jeżeli już posiadasz konto duńskie nie ma żadnych problemów z wypłatami wpływają co 2 tyg. ( czeka się około 50 paru dni na wyrobienie numeru CPR jak i żółtej karty aby móc założyć konto)
K 2016-09-06 19:38
Byliśmy w tym roku na śledziach przez firmę AktivWork in Denmark. Wyrabiają wszystkie dokumenty dunskie, chociaz to trohe trwa. Zarobki sie zgadzaly. Mozna niezle zarobic, najleipejna vacum i wiadrach
Mario 2016-10-14 10:15
@K a ile trwał ten wyjazd? Ciekawi mnie, czy to są takie krótkie "wypady", czy można tam się przenieść na dłużej
Ohio 2016-11-23 23:44
Ja jak planowałem wyjazd za granicę to zatrudniałem się przez agencję i wydaje mi się że to najlepszy pomysł bo już praca czeka a nie że jedzie się jej szukać ;) Zatrudniała mnie ta agencja http://www.mg-solutions.pl/ na bardzo dobrych warunkach. Po 3 miesiącach zatrudniła mnie już firma i zarobki wiadomo - wzrosły :)
Rafał 2016-12-22 09:19
Byłem na makrelach i śledziach - można całkiem spoko zarobić, wiadomo są czasem dni wolne, ale się to wyrównuje potem. Na śledziach idzie i z dziesięć tysi przywieść. Ciężko się trochę wkręcić było, ale gitara teraz
ja 2017-01-30 20:58
Miałem kontakt z Panią AN, generalnie mało profesjonalna obsługa, o wszystko trzeba się prosić, nie oddzwania nie odpisuje,..
M 2017-04-11 10:03
Dzięki pani Ani mamy stałą pracę w Dk. Na miejscu pomocna ekipa z Aktivu, zajmą się SKATem, pomogą z mieszkaniem. Polecam i dziękuję. M.
K 2017-05-09 09:08
Śledzie trwają tak do półtorej miesiąca. A jak się załapiesz to inne oferty też ci proponują. Ale śledzie żądzą, szybko mija i nadgodziny są.
Zostaw swoją opinię o Active Work in Denmark Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active Work in Denmark Sp. z o.o.