Opinie o Pamapol S.A. w Rusiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pamapol S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pamapol S.A. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pamapol S.A. w Rusiec

Marz

Jakie wynagrodzenie jest teraz

A może po jakim czasie warto starać się o podwyżki? Bo nie chcę mi się wierzyć, że każde stanowisko zarabia najniższą krajową, Odnośnie jeszcze tych podwyżek; jak uda się je wynegocjować to jakie to są mniej więcej kwoty?

Marz

Jakie wynagrodzenie jest teraz

Bomberko

Jle placom w pamapolu

Agata
@Marz

To chyba od stanowiska zależy, a pytasz o jakieś konkretne?

Ala

pracownik produkcji - najniższa krajowa

Hanna
@Ala

Macie coś dodatkowo oprócz tej podstawy pensji? Jakiś system premiowy jest dostępny? Albo jakiś bogaty pakiet socjalny? Chętnie się dowiem więcej :)

Ania Nowy wpis

Proszę jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisku pracownik produkcji? Kto aktualnie jest kierownikiem produkcji? O co pytają i jak to wygląda? Czy ktoś może się wypowiedzieć? Stresuję się trochę bo mam umówioną rozmowę a zależy mi na zatrudnieniu.

Widzę, że poszukują pracowników produkcji. Znalazłem ofertę pracy. Jestem nią zainteresowany. W ogłoszeniu można przeczytać, że jest to praca zmianowa. W takim razie, co ile następuje inna zmiana? Co tydzień? I co najważniejsze - nocną zmianę zaczyna się z niedzieli na poniedziałek, czy z poniedziałku na wtorek?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pamapol S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik Zmiany.

Roberto

W firmie Pamapol nie pracowałem nigdy ale niektórzy opiniują tutaj produkty tej spółki dlatego też pozwolę sobie wtrącić parę słów dosłownie może i zdań. Faktem jest, że produkty tej firmy są obecnie fatalne, 2 razy się zatrułem. Co się dzieje ? pytam ponieważ kiedyś było zupełnie inaczej i zjeść można ze smakiem. Niestety podzielam opinię moich przedmówców co do jakości wytwarzanych wyrobów! z dużym wykrzyknikiem! Dodam, że Pamapol jest również w posiadaniu warzyw Kwidzyń przejętych parę lat wstecz. Tych produktów nie próbowałem wiec wypowiadać się nie będę.

Polecam pracę w Firmie Pamapol - pracuję już dobrych kilka lat w dziale handlu - I jestem zadowolona, nie ma się do czego przyczepić, pozdrawiam

Mirosław
@Kasia

Jak by przyjrzeć się uważniej temu poczuciu zadowolenia, to jakie czynniki mają na nie wpływ? Szukam namacalnego powodu, dla którego warto rozważać firmę, jako pracodawcę. Jeśli więc zarobki, się na to składają, to, o jakich kwotach może tu być mowa? Jeśli stabilność zatrudnienia, to co tę stabilność buduje - sama umowa o pracę na czas nieokreślony, a może nie tylko? ...

Agata

Cześć, widziałam nowe ogłoszenia do firmy, między innymi szukają brygadzisty produkcji. Ktoś się orientuje w widelkach płacowych na tym stanowisku? Bo nie podali. Jest tylko informacja o systemie premiowania, ciekawi mnie jak on działa?

Ala
@Agata

Około 3600zł brutto było kilka miesięcy temu, podejrzewam że teraz 3800 może być

Ph

Za chwilę przyjdzie nowa miotła z Roleskiego, to wszystko zamiecie, łącznie z tą firmą. Już uzdrowił Foodcare, potem Roleskiego, teraz znów swoich poustawia .

Gabriela
@Ph

Można to jakoś szerzej objaśni? Jaki jest przewidywany rzeczywisty skutek wobec warunków zatrudnienia tutaj? Organizacja pracy ulegnie większej zmianie?

Bełkot
@Gabriela

Skutek łatwy do przewidzenia, przychodzą ludzie którzy wydrenują firmą, i uciekną jak szczury, Zacznie się teraz polityka rozdawnictwa, i bedziecie robić za darmo. Zaraz podtarnowski sprzedawca marzeń zatrudni swoich (usunięte przez administratora) nakręci makaron na uszy i będziecie widzieć co się stanie. Maksymalnie półtora roku i będziecie szukać kasy gdzie przepadła a raczej zapleśniała. W każdym razie patrzcie im na ręce, na kazdy krok na każde slowo. Nie ufajcie w zadne slowo, a już w szczególnosci należy uwazać na niewyrośnietego mitomana również z okolic tarnowa, ten to jest dopiero cebrzyk. Najlepiej popytajcie dlaczego ich wywalili z innych firm, popytajcie w tych firmach bo jak tego nie zrobicie to wlaśnie wsiedliscie na titanica, muzyka zaczęla grać...

Lidia
@Bełkot

Rozumiem że jakieś zmiany w zarządzie tak opisujecie? Czy dla zwykłych "szarych" pracowników coś w ogóle się zmieni? Jak myślisz?

Bełkot
@Lidia

To ma przełożenie na zwykłych pracowników, zmieni się ich traktowanie i będzie wprowadzona tzw "optymalizacja". Zacznie się szulanie tzw oszczednosci na sile. Nic dobrego was nie czeka. Strzezcie się w szczegolnosci "pana" sz i jego "wspanialych" pomysłow...

Lidia
@Bełkot

Ale czy taki zwykły pracownik może podważyć pomysły nowego kierownika? Jest miejsce gdzie można zgłaszać swoje uwagi?

Mgh1980
@Bełkot

Widzę że masz duże doświadczenie w pracy z Panem Sz i Panem L,dobrze rozumiem?

@@ szynka z drobiu??

300g zwykły (usunięte przez administratora)nawet nie warzcie się tego (usunięte przez administratora) kupować natomiast co do sztaniaków to czym oni już nie handlowali g,m,i p, jak narzazie nie znaleziono w ich wyrobach psa,budy michy i łańcucha okoliczni mieszkańcy ich fimy czyli Ruisca łódzkiego wieluńska 2 mają o nich zdanie ze szkoda klikania kto wie czy nie z okolicznej utylizacji zwierząt (w centrum lasu) prowadził to Ziemba nadzoruje ich firmę Szataniaków weterynarz z Bełchatowa ogólnie ich wyrąbiste wyroby wiele mają wad,tylko i wyłącznie szata graficzna która jako wabik działa-nic poza tym

Bogna

Zakupiłam dzis w Leborku Flaki po Zamojsku, No masakra jakaś , kilo mąki w słoiku, niedoczyszczone brudne, czy ktoś to kontroluje co dopuszcza się do sprzedaży? Przykro mi ale moja opinia jest negatywna nawet chyba przestałam lubić tą potrawe

Bombka

A czy któryś z szataniakow coś zrobił dla Ukrainy?

Lela
@Bombka

A czy któryś z "s

Gabriela
@Lela

To miało być jakieś pytanie retoryczne ale niestety Ci się urwało? Tzn., że coś zrobili? Jeśli tak to co

Lela
@Bombka

A co Ukraina zrobiła dla "Szataniaków"? Bo patrzac po pracy ludzi z Ukrainy (nie wszystkich oczywiście ), to raczej więcej wymagań niż pracy z ich strony.

Tomasz
@Lela

Tak słabo pracują? I wy musicie za nich robić więcej czy co?

Izabela

czy grafik w pracy na produkcji jest wyznaczany z miesiecznym wyprzedzeniem ? jest etat na produkcje i pisza o 3 zmianach wiec chcialabym wiedziec czy latwo zaplanowac sobie miesiac czy jednak czlowiek dowiaduje sie o tym na ktora zmiane bedzie pracowac jednak czesciej i ciezko sobie zorganizowac wszystko poza praca

Dzień dobry! Proszę o wszelkie informacje o ofertę pracy na pracownika produkcji. Aktualnie jak wyglądają obowiązki wynagrodzenie praca od kiedy do kiedy zmiany czy jakieś przerwy stawka godzinowa na początek jakaś umowa próbna atmosfera jak przedstawia się sytuacja z transportem pracowniczym i oplata za niego przepisy bhp i odzież ochronna jak z monitoringiem itd. Z góry dziękuje za wszelkie informacje Z poważaniem Ania

konsument

Tragedia. Pokarm dla kota lepiej smakuje i wygląda niż wasze wyroby. Chemicżne dżiadostwo.

@konsument

Bo tag jest chemia chemią goni .

Wiktoria

a ty skąd wiesz? pracujesz w laboratorium? chętnie się dowiem jakie tam są zarobki.

@konsument

Byś zobaczył tą toksyczną atmosferę w środku w zakładzje to dopiero (usunięte przez administratora) tam się nikt z pracownikiem nie liczy Polaka w (usunięte przez administratora) mają .Zasada prosta w (usunięte przez administratora)....i na gaz (usunięte przez administratora) żeby lepiej płacili i atmosfera w pracy była miła .

Danuta

Jakie ph na Pomorskie może mieć benefity, o ile ma? W ogłoszeniu jest o narzędziach pracy, ale nic o ubezpieczeniu plus opiece medycznej. Pilnie szukam info. Ktoś z Was spoza produkcji wie?

Jaki dress code obowiązuje w Pamapol S.A.?

Ak

Jak sytuacja w Pamapolu? Nadążacie z produkcją?

dress

Tak, dress code obowiązuje. Wszyscy chodzą w dresach ortalionowych produkcji radzieckiej.

@dress

Czy to jest ważne jakiej produkcji? Chyba nie. Dobrze że chociaż pierwsza część wypowiedzi zawierała sensowną odpowiedź.

Andrzej Kubiak

(usunięte przez administratora) Moja żona kupiła cztery słoiki fasolki po Bretońsku a w środku sam sos. Wstydzicie się (usunięte przez administratora)ludzi.

@Andrzej Kubiak

A może to był sos do fasolki po bretońsku? Czytać też trzeba potrafić :D

tadeusz

Kupowałem wasze wyroby od wielu lat.Ale to co nabyłem teraz to szczyt waszych możliwości.Dla biedronki zrobiliście m.in.fasolke po bret.Rozumie że to licha firma,ale żeby dla kasy tak się dołować?Sos i fasolka jako tako,ale to co przypominało skisłą pasztetową.Taka firma i tak sama sobie wali w kolano?A tyle było dobrych wyrobów,,,Już nigdy i nigdzie nie kupię waszych wytworów.Bravo dla waszych strategów,jeszcze pare takich fachofcuf i z torbami.

JCJ
@tadeusz

Nie rozumiem tej wypowiedzi i co ze produkuja dla Biedronki to dobrze rozwijaja sie i ida do przodu, nowe kontrakty-nowe mozliwosci. A ze trafiles na przeterminowana pasztetowa to wina sklepu a nie samego Pamapolu

xarion
@JCJ

A ja kupiłem fasolkę po bretońsku w Kauflandowie. To nie to, że produkcja pod jakimś kontem( biedronka, czy inne..) A receptura..???.. Polecam taki barek 6 km od Zgorzelca (w naszą stronę) Tamta fasolka, a to, co kupiłem - to dwa różne światy.

MarFro
@JCJ

Produkty nie są dla LUDZI !!! Czy tego nie chcecie zrozumieć! Lub rozumiecie, produkujecie i kupujecie inne, aby robić nas (usunięte przez administratora) Niestety nie kupię i nie polecę. WRĘCZ KATEGORYCZNIE ODRADZAM! Jednak, każdy ma swoją wolę (i smak :( )

Andrzej Kubiak
@JCJ

A czy winą Panapollu nie jest brak nawet fasolki w słoiku tylko sam sos bo ja się z tym spotkałem dzisiaj. Więc nie pisz o kontraktach i nowych możliwościach bo bo taka firma powinna produkować ( chociaż też nie za bardzo) żarcie dla zwierząt, choć wątpię czy normalnie żywiony kot lub pies by to ruszył. Szkoda że tak się zepsuła.

@Andrzej Kubiak

Może ich jakość nie obchodzi liczy się ROZWÓJ.

dzek

Główny gwarant,firma;Kingway Motor Poland Sp.z o.o. z Popowa nie realizuje bezpłatnych napraw minikoparek w okresie gwarancyjnym do czego zgodnie z umowa jest zobowiązana.Posiadam wszelkie dowody, dlatego finał sprawy w Sadzie , do czego również innych zachęcam , a ta firma nadal jako nowe oferuje z serwisem gwarancyjnym.

Zbyszek
@dzek

od kiedy to Pamapol sprzedaje koparki?

Zostaw merytoryczną opinię o Pamapol S.A. - Rusiec

• Jak się pracuje w Pamapol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pamapol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pamapol S.A.?

Pamapol S.A.
2.4/5 Na podstawie 143 ocen.

Pamapol S.A.