Opinie o SalonBeyonce.pl w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SalonBeyonce.pl. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SalonBeyonce.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SalonBeyonce.pl w Lublin

Gehenna Nowy wpis

Niestety ale to prawda co pisze tutaj jedna z pań byłam kiedyś na rozmowie o pracę w tym salonie i zaproponowano mi wymiar pełnych godzin na umowie o pół etatu,gdy spytałam dlaczego tak Pani nie potrafiła mi odpowiedzieć.

Katarzyna Nowy wpis

Poszukuję osób pracujących w salonie. :) Chciałabym się dowiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć manicurzystka z doświadczeniem oraz czy faktycznie pracownicy są wysyłani na szkolenia, czy raczej w tym miejscu nie można liczyć na wsparcie od pracodawcy, bo opinie w tym temacie widzę mocno podzielone ...

Gosiak

Pracuję w salonie od 2 lat. Szczerz polecam każdej manikiurzystce pracę w takim salonie. Profesjonalne szkolenie raz w roku to standard dotyczy to przede wszystkim obsługi klienta i pracy z nim. Szkolenia z samych technik pracy i podnoszenia kwalifikacji często są współfinansowane przez właściciel... Pogadanki i ćwiczenia praktyczne z zakresu sprzedaży usług 2, 3 razy w miesiącu z naciskiem na budowanie trwałych relacji z klientem. Wynagrodzenie uzależnione od obrotów, co jest uczciwym rozwiązaniem ponieważ motywuje do tego żeby zarabiać więcej, jeśli ktoś ma oczywiście ambicje... Nigdy przez dwa lata pracy nie musiałam się prosić o wypłatę, zawsze jest 10tego. Salon bardzo się zmienił na przestrzeni ostaniach 2 lat, przede wszystkim właściciel zrezygnował z fryzjerstwa ponieważ pani fryzjerka była osoba leniwą i niemiłą dla klientów. Super wystrój, klimatyzacja, autoklaw zapewniający sterylizację narzędzi co nie wszędzie jest standardem, salon widać z daleka z ulicy, klientki bardzo sobie chwalą nowy Image i nowa bogatszą oferta zabiegową. Atmosfera w pracy jest naprawdę fajna, pracownicy rozmawiają, współpracują co przekłada się na powracających lojalnych klientów, i to widać od razu jak się wchodzi do tego salonu że jest przyjemnie :-)

Natali
@Gosiak

To jakaś kpina chyba ????I jako były już pracownik jestem przekonana że nie jest to opinia żadnego z pracowników. Serdecznie nie polecam

Zart Nowy wpis
@Gosiak

Ktoś sobie sam opinie pisze hahaha

Pracownik Nowy wpis

Jak ktoś chce być traktowany jak tania siła robocza to polecam. Nie ma przerw, nie ma czasu zjeść czy się załatwić. Liczy się tylko hajs wyciągnięty od klienta, nic więcej. Nikt cię tam nie będzie szanował - to masz zagwarantowane. Rotacja pracowników o czymś świadczy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SalonBeyonce.pl? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jest to opinia byłego już pracownika , w ten sposób chce ostrzec osoby które będę chciały podjąć prace w Salonie Beyonce.pl. Szczerze nie polecam pracy w tym salonie. Przez okres 9 lat pracy nie odbyłam ani jednego profesjonalnego szkolenia z zakresu fryzjerstwa wg właścicieli dobry fryzjer przecież wie wszystko sam z powietrza . Nie otrzymałam również umowy na pełen etat , każdy nowy pracownik jest mamiony informacja ze z czasem taka otrzyma . Warunki pracy były zmieniane bardzo często. Finanse mino pracy całymi dniami niekiedy nie były wystarczające aby godnie żyć . Właściciele są nastawieni tylko i wyłącznie na zysk , kosztem swoich własnych klientów , kosztem swoich pracowników i ich zdrowia . Na zwolnienia owszem można iść ale trzeba sie liczyć z koniecznością odrobienia strat. W salonie latem panują 33 stopniowe upały , w miejscu nie ma odpowiedniej wentylacji , klimatyzacji . Grzebienie musiałam dokupować sama. Za zniszczone rzeczy bądź takie które się zepsują w wyniku zwykłego z użycia musiałam oddawać pieniądze albo dokupować te przedmioty.Zakupy są wydzielane , najważniejsza jest pensja pracownika który siedzi na recepcji i kieszeń właścicieli . Nie ma farb , nikogo to nie obchodzi , nie ma kosmetyków to się dolewa wody,narzędzia pakuje się dla niepoznaki w pakiety bez właściwej sterylizacji..Właścicielka udaje osobę kulturalna i miła w rzeczywistości wystarczy tylko powiedzieć swoje zdanie aby zaczęła robić na złość , przestać się odzywać , traktować jak powietrze .Wypłaty są wypłacane z opóźnieniem i często trzeba się o nie upominać , urlop dwutygodniowy nieistnie w tym salonie. Byłam głupia ze tak długo pozwalałam się traktować . Nie życzę nikomu pracy w tym salonie .

admin

Co słychać w SalonBeyonce.pl? Jeśli masz jakieś interesujące newsy o tej firmie, dodaj komentarz. Wypowiedz się, kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o SalonBeyonce.pl - Lublin

• Jak się pracuje w SalonBeyonce.pl?

Zobacz opinie na temat firmy SalonBeyonce.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SalonBeyonce.pl?

SalonBeyonce.pl