Opinie o CFI Hotels Group w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CFI Hotels Group. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CFI Hotels Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CFI Hotels Group w Łódź

Recepcjonista

Zarząd całej sieci nie potrafi zarządzać obiektami. Nie wie co się w nich dzieje. Pracowałem w hotelu Citi w Łodzi na Przybyszewskiego. Kierownictwo w tym obiekcie nie informuje pracownika o dość ważnych rzeczach na przykład takimi jak zmiana godzin jeśli chodzi o zmiany. W moim przypadku było tak, że przyszedłem do pracy i okazało się, że podobno się zwolniłem sam. Zwolniono mnie bez żadnej informacji, że już nie pracuje. Nie było nawet szansy poszukać czegoś innego. Po prostu przychodzisz i mówią ci że możesz iść do domu bo już tu nie pracujesz. Dlaczego? Bo nie chcesz pracować po 12 godzin z weekendami i nockami. Mogliby wcześniej poinformować. Pozdrawiam Adriana kierownika recepcji, który nie wie co tak naprawdę ma robić i co leży w jego obowiązkach. Jako kierownik nawet nie potrafi być punktualnie w pracy. Wiadomo że można się czasem spóźnić ale nie codziennie po półtorej godziny. Ewa menadżer w hotelu wymaga od pracowników żeby pracowali szybciej a problem leży w zbyt małej ilości ludzi. Niektórzy mają 3 nocki pod rząd i potem idą na rano. Z resztą się nie dogadasz bo wszyscy mówią po ukraińsku i w twoim interesie leży nauczyć się ukraińskiego. Ogólnie sieć CFI nie radzi sobie ze swoją pracą szczególnie jeśli chodzi o pracowników

ANTK Nowy wpis

Swój początek współpracy z tą firmą wspominam lepiej niż dobrze. Praca jest przyjemna dla podwładnych i przełożonych do czasu. Do czasu, gdy człowiek przestaje być łatwą, tanią siłą roboczą, tj. rozchoruję się i nie jest w stanie stawić się w pracy lub gdy próbuje egzekwować swoich praw w postaci obiecanej umowy, gdyż nie zgadza się na pracę na czarno. Wśród managementu kłamstwo kłamstwem kłamstwo pogadania. Wsparcie przełożonych jest zapewnione, ale tylko do momentu, w którym nagle coś przestaje dziać się po ich myśli. Wtedy na wierzch wychodzi fałsz, manipulacja i próba wpędzenia pracownika w poczucie winy. Nie jestem tym szczególnie zaskoczony, bo wiem, że pracodawcy nie lubię osób, które mają swoje zdanie i dociekają swoich praw. Niemniej, jest to po prostu zachowanie poniżej poziomu kogoś, kto powinien piastować rolę kierownika, managera, czy też dyrektora. Dyrekcja nie jest w stanie przyswoić faktu, że w sytuacji, gdy pracownik jest chory, to w gestii przełożonego jest zorganizowanie zastępstwa i nie podlega to żadnej dyskusji. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Oczywiście za minimalną krajową, niezależnie od posiadanego doświadczenia i umiejętności. Podsumowując, jako dobre doświadczenie z pracy w tej firmie mogę zdecydowanie uznać to, że nauczyłem się, że to nie ja jestem dla pracy, tylko praca jest dla mnie, a jeśli pracownik nie będzie szanować siebie i swoich granic, to pracodawca tym bardziej nie będzie tego robić. Stanowczo odradzam zatrudnianie się w sieci CFI, bo mimo, że niezaprzeczalnie można zdobyć doświadczenie zawodowe, to nie jest to warte zasobów psychicznych, które należy wykorzystać, by poradzić sobie z wszechobecną groteską.

Recpecjonistka Nowy wpis

Pracowałam w jednym z mniejszych hoteli tej sieci. Ekipa była świeta, atmosfera super. Przykre było jednak podejście pracodawcy - dali premię pokojowym wyrabiającym niepełny etat a recepcji pracującej po ponad 200 h miesięcznie to już nie łaska. Szef dał 200 zł podwyżki w październiku (oczywiście brutto), po czym w nowym roku zrównało się to z najniższą krajową i tak kolejne pół roku z najniższą krajową. Niesprawiedliwe wynagrodzenia i niedocenianie pracowników. O jakichkolwiek socjalach nie ma mowy.

Czy w CFI Hotels Group występują paczki/bony świąteczne?

Recepcjonista Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie CFI Hotels Group.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
rkulcicka667@gmail.com

Чому майже за два місяці праці я не можу отримати договір??? Через ваше халатне відношення до працівників я можу втратити отримання документу на який чекала в черзі більше року.

Jak dużo osób pracuje w CFI Hotels Group?

Mowa o boutique hotels we Wrocławiu. Porażka. Na rozmowie obiecują premie które jako jedyne zachęcają do pracy tam a rzeczywiście nic nie ma poza najniższa krajowa. Brak personelu, osoba na innym stanowisku musi zajmować się obowiązkami osoby o innym stanowisku. Wiecznie jakieś awarie i narzekanie gości. Kierowniczka recepcji jest osoba kompletnie nienadająca się na to stanowisko. Każdemu odradzam

zbigniew

uważajcie na nich jak odpisujecie umowę nie uwzględniają stawki za godzinę na zleceniu !!!!

Czy w CFI Hotels Group zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

-------------

Tak a czasami nawet bez umowy ;)

Nikol

Parę lat spędziłam w jednym z Hotelów tej sieci. Nie jest to najlepsze doświadczenie, gdyż każdego pracownika spotyka to same. Jeden raz pokazali, dalej musisz sobie radzić sam... Kolejny punkt denerwujący to brak kadrów, we wszystkich działach, oczywiście oprócz managerów, gdyż ich jest więcej niż pracowników i każdy próbuje przełożyć prace na innych. Od całego czasu nie dostaną ani złotówki przemijalnych, a przy rozmowie na początku obiecano i zachęcano właśnie tym. Dużo osób pracujących przeszło tę nieporozumienie i wspomina nie najlepiej, gdzie musisz ogarniać to i jeszcze kierownictwo cały czas ma pretensje i zmusza pracować powyżej normy. Proszę unikać szerokim łukiem, a w dobre opinie nigdy nie uwierzę

pozdrawiam panią graczyk

Od 14 miesięcy czekam na zaległe wynagrodzenie i nic. Paniusia Graczyk, która decyduje komu łaskawie przelać wynagrodzenie olewa sprawę. Sami polecają byłym pracownikom wnosić sprawy do sądu, bo jak twierdzą "takie sprawy ciągną się latami" "Wspaniała" firma, z jeszcze "wspanialszym zarządem". Serdecznie pozdrawia Panią Gie. Bardzo fajna...

Halina
@pozdrawiam panią graczyk

Naprawdę sami polecają iść z tym do sądu? ... W sumie to chyba byłby niezły argument przeciwko nim, skoro mają takie podejście?

Klm
@Halina

Tak, mowia to prosto w twarz swoim jeszcze pracownikom.

Beata
@Klm

Jeśli to prawda to jestem w szoku..A serio to latami się tak ciągnie i sobie tak prawo wykorzystują? Oprócz wynagrodzeń też jakoś manipulują czy takie coś im wystarcza?

klm
@Beata

U mnie sprawy sądowe odbyły się dosyć szybko, wszystko zamykało się na jednej rozprawie. Przed pandemią to była najniższa krajowa, zero dodatków za nocki, plus zlecenie z premiami uznaniowymi.

Beata
@klm

A jakieś dodatkowe odsetki za zwłokę sąd przyznał? I nie mieli do firmy problemu przypadkiem o te nocki bez dodatków?

Byly pracownik

Popieram wszystkie negatywne komentarze. Są one w 100procentach prawdziwe. Brak szacunku do pracownika, brak wynagrodzeń. Jeśli zaczynasz zadawać pytania lub prosisz o swoje zarobione pieniądze zostajesz zwolniony. Osoba odpowoadajaca za hotele we Wrocławiu (manager) - nie przestrzega żadnego prawa pracy ani kultury osobistej. Współczuję wszystkim którzy przez nich są w złej sytuacji. Obecnie firma cfi ma 17 rozpraw sądowych z samego Wrocławia. Proszę unikać firmy

@Byly pracownik

Bardzo niepokojąca opinia, czyli, że opóźnienia w wypłatach są częstym zjawiskiem w CFI Hotels Group? Jak myślicie, czym jest to spowodowane?

jdks
@Jolanta

zadluzeniem firm slupow wyplacajacych wynagrodzenia pracownikom

Alik

Nikomu, a nawet najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie. Jeżeli chcecie pracować w hotelarstwie to na pewno nie polecam wybrać tej firmy.

@Alik

Cześć @Alik, z chęcią dowiem się większej ilości szczegółów na temat Twoich doświadczeń związanych z pracą w CFI. Napisałeś, że nie polecasz najgorszemu wrogowi- ale czemu?

Jolanta

Hej, czy ktoś z Was rozpoczął swoją karier w CFI HOtels Group i udało mu się uzyskać awans? jeśli tak, na jakich zasadach, po jakim czasie i czy zmieniliście przy tym dział? Proszę o szczere opinie.

Czy firma CFI Hotels Group w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jako były pracownik mogę powiedzieć że mają cię za nic . Dyrektor mówi swoje w centrali a swoje ludziom żeby tylko zamknąć gęby. Nie szanują pracownika . Praca tu to (usunięte przez administratora) od kwietnia brak wynagrodzenia , ludziom co się sami zwolnili bądź ich zwolnili nie zapłacili za urlopy sprawy są w sądzie już . Wola zwolnić pracownika i zatrudnić nowego . Tłumacza że nie mają pieniędzy a kupują nowe rzeczy do hoteli . Robią remonty .

Haha

Jak byś się starał/a to by Cię docenili. :) nigdy nie miałam problemów z wynagrodzeniem poza kwietniem gdzie za marzec była niewypłacona druga umowa. Postawcie się w sytuacji właściciela firmy, nie zwolnili byście ludzi gdyby przychody spadły wam o ponad 90? Wątpię, więc nie udawajcie wszyscy takich świętych bo najlepiej wam płacić za siedzenie na du.pie i wymaganie.

Haha
@Haha

Na pewno nikt normalny nie zwolnił by ludzi dyscyplinarnie... Szantaż, brak szacunku i wiele innych czynników spowodowało do zwolnienia mnóstwa osób z firmy. Jestem byłym patriotą firmy oraz byłym pracownikiem. Spędziłem ponad 5 lat w firmie i nie żałuję, ponieważ nauczyło to mnie dokładnie sprawdzać warunki zatrudnienia i nie udać się wykorzystywać... Życzę wam, (usunięte przez administratora) skończyć za kratami

Ciężko jest się dostać do centrali?

Joanna

Przeszczegam wszystkich szukających pracy w Wrocławiu przed Hotel's Citi, Trio Hotel i boutique Hotel's. Omijajcie tą firmę z daleka, pracowników mają za nic. Wymagają bardzo dużo jeżeli chcesz dostać premię to nie możesz odmówić (praca po godzinach, praca prawie w każdy weekend). Od marca nie dostałam swojego wynagrodzenia, firma tłumaczy się brakiem przychodów z powodu kwarantanny. Za to przeprowadza w tym czasie remonty swoich obiektów. Napomknę, że hotel już prosperuje normalnie. Każdy kontakt z firmą kończy się odsyłaniem mnie do kadr, ZUS Lub pisaniem pisma do prezesa, z zapytaniem kiedy mi łaskawie zapłaci moje wynagrodzenie. Nie jestem jedynym pracownikiem w takiej sytuacji.

Co wchodzi w socjal CFI Hotels Group?

Socjal? Jaki socjal? Mają pracowników za (usunięte przez administratora) kompletne, pensja za m-c marzec może było to jakieś 40%,a reszta kiedy? Podobno pieniędzy nie mają (ważne że oni mają) a ty zwykły robolu myśl za co masz rodzinę wyżywić i rachunki popłacić. Grożą zwolnieniami jak będzie jeden dzień nieusprawiedliwiony w pracy (tylko ja się pytam gdzie mamy się stawić jak hotele zamknięte).. Jak była potrzeba i to nie raz człowiek zostawał po godzinach, zasowal padając na twarz z braku sił, a teraz mamy tą wdzięczność i zapłatę ale przedewszystkim SZACUNEK DLA ZWYKŁEGO PRACOWNIKA

noname

Kompletnie nic, poza wypłatą

@Łódź

Nie polecam nikomu kto szuka pracy. Nie wypłacają pensji, szybciej okradną Cię z tego na co zapracowałes na przykładnie bez uprzedzenia w marcu wypłacili każdemu nawet na umówie o prace tylko po około 700-800zl Bez informacji kiedy Zostanie wypłacona reszta wynagrodzenia. Panuje tam ogólny brak szacunku dla pracowników. W kazdnym obiekcie. We Wrocławiu jest mobbing ze strony managera na bardzo wysokim poziomie. Wielu pracowników wytyczyło proces w sądzie pracy i każdy wygrał. Proszę dla własnego dobra strzec sie tego miejsca we Wrocławiu jakim jest hotel citi, Boutique hotel, hostel trio oraz całej tej firmy

Noname.

Beznadziejny pracodawca, zero szacunku do pracowników, cięcia pensji bez żadnych informacji, zero komunikacji tylko cały czas pretensje i traktowanie jak idiotów. NIE POLECAM pracy w tym obozie, napsujecie sobie nerwów, a dorobicie się tylko garba i nerwicy.

.......

Niestety ale to prawda, po zatrudniali nowych dyrektorów, menagerow już nie wspomnę o Pani od audytów która tak naprawdę nie ma pojęcia na czym ta praca polega, wyszukując totalnych nieraz bzdur. Już nie wspomnę jak ktoś ma czelność podważyć tej Pani zdanie odrazu ląduje na tzw. dywaniku. Wprowadzają bzdurne zmiany w funkcjonowaniu hotelu, no bo przecież trzeba się wykazać. A teraz co robią z pracownikami? Wypłat nie dają bo rzekomo firma pieniędzy nie ma, zwalniają pracowników a jsk ktoś pyskuje to dyscyplinarnie chcą zwolnić. Ci co są na zwolnieniach lekarskich to trochę poczekają za kasą, bo firma dopiero na początku maja zgłosiła i wysłała wnioski do zus u o przejęcie wypłat chorobowego. Ale co zrobić ważne że Pani Dyrektor ma kasę, a zwykły pracownik niech się martwi za co ma dziecku kupić jedzenie i opłacić rachunki, bo co ich to obchodzi. Poprostu brak słów, człowiek chętnie by napisał dosłownie co o tej firmie sądzi(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CFI Hotels Group - Łódź

• Jak się pracuje w CFI Hotels Group?

Zobacz opinie na temat firmy CFI Hotels Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CFI Hotels Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CFI Hotels Group