Opinie o "Corimp" usługi komunalne w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie "Corimp" usługi komunalne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "Corimp" usługi komunalne o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Corimp" usługi komunalne w Bydgoszcz

Jak szefostwo w "Corimp" usługi komunalne traktuje ludzi?

A to ja

Jak tania siłę roboczą która i tak przyjdzie do pracy , bo niby gdzie ma iść .... Ci co przychodzą to odchodzą jeszcze szybciej, ci co już tam pracują jakiś czas to siedzą chyba z przyzwyczajenia i przez zasiedzenie, bo na pewno nie dla pieniędzy. Najniższa krajowa już prawie dogoniła. A szefostwo trwoni pieniądze firmy na prawo i lewo przez masę głupich pomysłów, i brak jakiegokolwiek zmysłu do robienia interesów.

Raczej pracownicy za darmo nie pracują i nie pracują dlatego, że po prostu się zasiedzieli jednak coś na plus musi tam istnieć skoro ludzie nadal pracują. Taki ładowacz o którym wspominaliście w komentarzach ile jest w stanie miesięcznie zarobić? Około czterech tysięcy już tak liczmy na czysto wychodzi w skali miesiąca? Aktualnie praca na dwie zmiany?

Jak szefostwo w "Corimp" usługi komunalne traktuje ludzi?

wcurwiony

Jak źródło taniego dochodu

Bronisław
@wcurwiony

To znaczy? Dają więcej zadań niż da się zrobić? Czy co?

Mari
@Bronisław

Nie słuchaj wszystkiego w internecie

Jak tanią siłę roboczą

Zofia
@A to ja

Serio? To jakie ma się tutaj obowiązki i jakie dają w zamian za to wynagrodzenie?

A to ja Nowy wpis

A to ja Nowy wpis

No i zrobili znów , dali 8% do premii. Naprawdę myślą że mają do czynienia z (usunięte przez administratora). Zacznie się (usunięte przez administratora)jak kierowcy do ProNatury zaczną uciekać.

Niewłaściwy Nowy wpis

To wszystko można robić ale nie za te pieniądze . W sumie śmieszne pieniądze, czy to ładowacz robiący robotę prawie taką samą jak wnoszenie gdzie kanapę wnosiliśmy na pierwsze piętro 4 lata temu za 120pln to śmiech wypłata w tej firmie Lub kierowca bombowca który musiał mieć nie małe pieniążki żeby robić to co robi plus zawód podwyższonego ryzyka za te w sumie grosze. Wstyd i hańba dla firmy ale dla was większa wy (usunięte przez administratora) co tam siedzicie. Pozdro ????????????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie "Corimp" usługi komunalne? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

W tej firmie to lepiej (usunięte przez administratora) się traktuje niż ludzi dzięki nimi ta firma się kręci prezes tego nieczai chyba panie prezesie zacznij doceniać ludzi bo tak szybko odchodzą

Joanna

Dużo tych ludzi ostatnio odchodzi? Myślisz, że to przez to traktowanie? Już w starych komentarzach były na ten temat informacje i firma działa nadal. Jest szansa żeby coś się zmieniło?

Jakie są warunki zatrudnienia w "Corimp" usługi komunalne?

Lol

A to zależy na jakie stanowisko. Na ładowacza - na start praca przez agencję pracy (pierwsze 3 miesiące) potem umowa o pracę. Jako kierowca od razu umowa o pracę. Tylko pamiętaj, że jak będą kazali skakać to pytasz: jak wysoko, a nie: po co? Dlaczego?

Zofia
@Lol

Ile się zarabia na tej pierwszej umowie i na ile można liczyć przy umowie o pracę?

XYZ...

Najgorsza firma jaką znam. Samych ćpunów, alkoholikow zatrudniaja. Brak jakiegokolwiek narko testu, alkomat jest ale nie do konca sprawny. Wyplata na czas, lecz kadrowa czuje się właścicielką firmy. Brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych. Lewizny odbierane tak żeby kamerka nie obejmowała na Osielsku i Bialych Blotach przez pracowników M.N, D.P i P.N. Pip powinien sie tym zainteresować, jak i gazeta.

Ręka
@XYZ...

Zazdrościsz Osielska i Białych błot?

Nie polecam pracy w tej firmie. Premie ucinane nie wiadomo za co. Jak zaplanować domowy budżet, kiedy czasami dostaje się 500zł mniej ?

Wolny

Ja nie wiem.....przeważnie każdy narzeka na Corimp, ale tam pracuje! Bez sensu! Mi jak coś nie gra mówię Baj! I mnie nie ma! A tu ludzie narzekają a pracują ...jest wiele lepszych firm!

Aneta
@Wolny

Ale wciąż tu pracujesz, tak? Bo piszesz, że jest wiele lepszych a na początku myślałam, że ich bronisz. To w końcu chwalisz ich czy nie?

Bill
@Wolny

Tak jest w większości firm.Duzo ludzi narzeka a pracuje już przykładowo 7 lat.Nasuwa się wiele pytań tj.Dlaczego tu jeszcze pracuje skoro jest dużo lepszych firm ?Czy może to kwestia charakteru co jak by nie było będzie narzekał?

Aneta
@Bill

A może jednak nie ma na co narzekać? Bo praca to chyba ostro uwłaczająca musi być, żeby ktoś ostatecznie rezygnował.

Olo

Nie jestem zadowolony z obsługi tej firmy. Kiedy próbuje dzwonić do kierowniczki ona nie przyjmuje skarg. Pracownicy mogą się mylić ale kierowniczka zdecydowanie do wymiany. Nie daje tej firmie szans z takim podejściem do klienta.

Pan P...

Praca w tej firmie nie była by zła gdyby nie to ze pani kadrowa rządzi się jak by ta firma byla jej (usunięte przez administratora) z placa za nadgodziny. Wielki pan były dyspozytor który dostal posadkę u góry ustala grafik w taki sposób ze docenia ze jedzie 1 ładowacz i musi sam 10 godzin ladowac po 10-12 ton szkła sam nic nie robi z tego sobie ze z gminy sa do niego skargi ze kierowcy biorą łapówki za zabranie dodatkowych pojemników z śmieciami i zamiata to wszystko pod dywan zeby dyrektor sie nie dowiedzial a jak niema juz kim pracować to wydzwania wręcz i blaga zeby dłużej pracować jak ktoś ma pytania z mila chęcią więcej napisze co się tam dzieje

Pan P...
@Pan P...

Dlaczego administrator usuwa prawne ze kadrowa (usunięte przez administratora) z płacą za nadgodziny juz nic nie mowie o premi bo maja ja tylko ci co do góry biegają i uprzejmie informują

Nowin
@Pan P...

A jakie zarobki

gość

wszystko ok ;)

Pracuje w corimpie kilka miesiecy. Jesli chodzi o kolegow z pracy to oki. Nie mam zarzutów. Jesli chodzi o Pania kadrową to tu już widać jej wyniosłosc w stosunku do pracownika. Pani księgowa myśli i sie zachowuje co najmniej, jak by była właścicielką tej firmy. Jest chamska w stosunku do ludzi. Brak jej ogłady i empatii. Pewnie myśli, że jest nie doruszenia. Ale jak każda ksiegowa duzo wie o firmie i dlatego zachowuje sie jakby ona byla kimś a pracownicy to szaraki, którzy nie mają nic do gadania i tylko do roboty. Księgowa, kadrowa to tak samo wykonywany zawód, jak każdy inny z tą różnicą, że jak pracownik spadnie ze stołka to nic mu sie nie stanie sie podniesie i pojdzie dalej. Ksiegowa spadnie ze stołka to ego będzie nadszarpniete a i pupcia będzie bolała bo taka pani na kase do biedronki nie pójdzie. Pani kadrowa ogłady trochę i empatii do ludzi a będzie dobrze. Jest pani chamska.

Aniowy

Kadrowa jest wice prezesem firmy teraz dali podrzuwyszki bo tracą dobrych ludzi znam 3 kierowców co odeszli z tej firmy bo mają lepsze warunki zapewnione niż w cormpie cieszę się tym że z tamtad poszedłem w (usunięte przez administratora)

Aniowy

Sama prawda o kadrowej mnie dlatego znowalila bo się broniła że raz mnie złapali na alkomacie a drugi raz zostałem wezwany do kadrowej i mnie zwolila bo niby dyspozytorzy nagadali ze u mnie to powtarza i moja opinia była taka ze pobieram w szatni bez kitu żal mi ich widzę jak ludzi traktuje ze brak jedzie na miato jedzie tylko kierowca bo reszta ludzi jest wysłana na Osielsko i itp a kierowca na miasto sam jedzie z ładowaczem co zna rejon

Iga

Firma, której nie zależy na rozwoju i pracownikach. Rządzi zalekniona Pani Kierownik która wykazuje się brakiem wiedzy i strachem o własny "stołek". Motto tej firmy to pracownik milczący bez zdania jest najlepszy????????. Nie szanuje się opinii klienta niestety.

Bronisław
@Iga

Szkoda że tak uważasz i masz złe doświadczenia z firmą. A skąd wiesz takie rzeczy? Widzę że jesteś klientem, a piszesz że nie szanuje się tu pracowników.

Mari
@Bronisław

No właśnie, coś dziwne to?

Rafał

Jacy są współpracownicy?

Pączek
@Rafał

Nie którzy są tam wporządku a większość to (usunięte przez administratora) takie wytresowane psy wyzysk ludzi oni siedzą,na (usunięte przez administratora) i nie mają o niczym pojęcia zwłaszcza ci co siedzą u góry, a co do pani kadrowej to nikt tam jej nie lubi bo jest przemądrzała i myśli że wszystko wie

XYZ...
@Rafał

Konfidenci

Animowy

Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) a szczególnie kadrowa i tam każdy na każdego donosi trzeba z sprawdzac czy z kimś normalnym się gada czy konfidentem pracowałem tam do 18. 08.21 bo ktoś na mnie (usunięte przez administratora) ze czuć ode mhie ze pobieram w szatni a szczególnie uważać na dyspozytorów

Egon olsen

Smieciarze znowu nie wywiezli wszystkich nieczystosci z adresu pielegniarska 27 to co po sobie zostawili woła O pomste do nieba a teraz sie tyle tego nazbieralo ze wogule pojemnikow nie wystawia.ciekawe co zrobia kiedy podczas pracy spodkaja sie ze straza miejska czy wtedy uzyja swoich łopat na smieciarce

@Egon olsen

To się nauczcie poprawnie segregować, wtedy na pewno wywiozą

A P
@Egon olsen

Śmieciarz to na Pielęgniarskiej . Trochę ogłady szacunku oraz bliskich spotkań ze słownikiem ortograficznym.

Pracuje w corimpie bo chce sprawdzic te firme od srodka. Szefostwo daje ogloszenie ze umowa o prace a to kłamstwo. Mowia przy przyjmowaniu sie do pracy, ze najpierw 1 miesiac zleceniówki a potem umowa. Wierutne kłamstwo. Przeciagaja zleceniowke nawet do 5-6 miesiecy az czlowiek sie (usunięte przez administratora)i odejdzie. Wyzyskuja ludzi, jak sie da. Premii zero. Slyszalem, ze obcinaja pensje. Nie dziwie sie, ze przemial jest w ludziach. Szefostwo robi z ludzi kretynów. Wszedzie kamery jakby ludzie (usunięte przez administratora)ich ze smieci haha. Szefostwo z góry patrzy na pracownika jakby był (usunięte przez administratora). Chyba inspekcja pracy musi sie zajac tą firmą.

jasio

pensje som obcinane o 500 zl co miesioc umowo zlecenie jak najdlurzej a confidentuw w corimpie w srud kierowcuw jest polowa

Pełek4don

ile na miesiąc płacą w tej firmie? Brutto i netto? Bo byłem kierowcą w MZK Bydgoszcz i tam nie było wesoło z wypłatą myślę żeby zmienić zakład.

Ktoś

Pracodawca bardzo rzetelny, wypłata zawsze na czas. Jest premia i płacą za nadgodziny. Praca wymagająca nie dla każdego. Jeżeli chces dobrą wypłate wystarczy się przykładać do swoich obowiązków i rzetelnie ją wykonywać.

kobitka
@Ktoś

Warunki pracy zgodnie z Kodeks pracy. A reszta pracy dokucza albo wstrząs albo naśmieje Juz kilka pracowniki pracuje nie pierwszy.

@Ktoś

Ciekawe kto to pisze jaka premia w tej firmie nic nie jest jasne nadgodziny placone po jakiej stawce przeciez nic sie nie zgadza w tej firmie dostajesz wynagrodzenie w zaleznosci od opini bog wie kogo co miesiac nikt nie jest w stanie sie niczego doliczyc zadnych kwitkow co jest za co a kadra kierowniczy jes tak nastawiona ze masakra niewolnictwo 21 wieku....

Zostaw merytoryczną opinię o "Corimp" usługi komunalne - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w "Corimp" usługi komunalne?

Zobacz opinie na temat firmy "Corimp" usługi komunalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Corimp" usługi komunalne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Corimp" usługi komunalne
  • Wojska Polskiego 65