Opinie o Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j. w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j. w Wejherowo

koerowca

+ Punktualnie wypłata. - Najniższa krajowa, reszta uznaniowa, nie ma stawki godzinowej, podobno płatne od kursów/adresów ale nikt tej listy stawek nigdy nie widział, nie możesz iść po wypłacie że coś się nie zgadza, bo niby na podstawie czego? Czas pracy, średnio 1,5 etatu. Motyw przewodni i hasło firmowe: Będziemy martwić się później.

Aaa
@koerowca

Dzięki za ostrzeżenie. Chciałem właśnie tam startować (wisi ogłoszenie) ale zasięgnąłem języka na mieście i tam też podobno jakaś uprzywilejowana parka kierowców, oni wybierają co chcą robić , fajne trasy, reszta ochłapów dla reszty, gorsza robota za gorszy pieniądz.

koerowca Nowy wpis

Aaa Nowy wpis
@koerowca

Mikołaj Nowy wpis

Faktycznie samochody w firmie są w tak złym stanie ?

Kierowca Nowy wpis
@Mikołaj

Ciężko coś dobrego napisać. Ale są auta nawet poniżej miliona km w kołach. Uwierz mi, to nie jest najgorsze. Są naczepy jeszcze z głębokich lat 90-tych. No i ten (usunięte przez administratora) wszędzie, wszystko na taśmę, chcąc tam pracować ubezpiecz dobrze płuca i resztę wnetrznosci

Stare auta wiecznie zepsute i mnóstwo godzin w pracy za które nikt nie płaci bo liczą się tylko kursy nie polecam

Tomi

Firma się kończy. Ubrania robocze za własna kasę, godzin pracy coraz więcej, wypłaty odwrotnie niż inflacja, nieznacznie ale systematycznie w dół, szef unika pracowników, nie rozwiązuje problemów tylko przed nimi ucieka. Syf, syf, syf.... Są dni gdzie pracuje się po kilkanaście godzin, nikt z biura nie pomyśli że organizm pracownika to też organizm człowieka i potrzebuje chociażby zjeść coś ciepłego. Wszystko w "akordzie", w przeliczeniu na godziny pracy Biedronka to bardzo dobrze płaci. Ogólnie nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
zainterosowany

Witajcie. A nie wiecie może czy nie poszukują tam aktualnie kogoś? Mam doświadczenie w branży (prace w laboratorium),a po większości wpisach można było by zaryzykować. Warto? byłbym wdzięczny za pomoc.

xxx

Ludzie piszą takie głupoty. Porsche szefa to 3 litrowy diesel . Pali 8 - 12 litrów. Kierowcy jeżdżą tak jak im pasuje . Są tacy którzy nie przewalają godzin , są i tacy , którzy chcą zarobić więcej. Z tego co wiem , przez parę lat zwolniło się paru kierowców , reszta była wyrzucona za kradzież , ponoć byli nagrani jak kradli paliwo , lub za pijaństwo , bo tacy też jeździli. Niestety , nie da się zarobić 20 tyś

Miko

Jeszcze kilka lat temu było OK, towarzystwo nawet super, a to też ważne tak samo jak kasiora. Teraz pod względem ludzi - masakra, pier.... jeden o drugim, na drugiego itp. Im młodsi stażem tym gorzej. Jest kilku OK zarówno z produkcji jak i kierowców. Jak odejdzie jeszcze kilku ze starej ekipy to dno a nawet poniżej dna.

Kierowca

Bardzo fajna firma, polecam w 100%. Wypłata na czas, jeździsz ile chcesz. Wysokie zarobki.

Ciekawa

A czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w charakterze PH? Ma ktoś może kontakt do ludzi którzy pracowali tam w takiej roli?

Mirosław

Ja też słyszałem trochę o tej firmie od kierowców , zarobki w tej firmie sięgają nawet powyżej 20 tyś. miesięcznie , ale tylko wtedy gdy będziesz tankował z własnej kieszeni . Za oszczędności szef zwraca pieniądze . Są tam trzy gwiazdy którym spalanie spada do 24 litrów gdzie szefa porsche spala 22 litry reszty nie trzeba komentować . Pozdrowienia dla kierowców .

Josef

Jeździłem również w tej Firmie , przez 5 lat . Jedynym plusem jest to że pensja jest na czas . Oczywiście nie ma co ukrywać że jeździ się tam starymi (usunięte przez administratora) Kierowcy w oczach zamiast rzęs mają zapałki , żeby nie zamykały im się oczy w trakcie jazdy ! Na tak zwanego "strzała" .

Piter

Firma ta jest super , ale tylko dla emerytów i ręcistów . Kierowcy w tej firmie pół roku pracują na 1/4 etatu - sam tam kiedyś pracowałem . Oczywiście jeździ się tam jak gdyby tachograf w ogóle nie istniał !(wiadomo o co chodzi).

Drajwerek

Panowie , jak w temacie , czy Ktoś tam moze pracuje ? Bo firma jest z moich okolic i pragnę tam pracować .

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j.?

Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Przemysłowa 36
    84-200 Wejherowo
  • NIP: 5882127388 REGON: 220034371 KRS: 0000313672

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Eurocement A.Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j.