Eurocement Sp.j. A. Kwiatkowski i Wspólnicy

Wejherowo

Opinie o Eurocement Sp.j. A. Kwiatkowski i Wspólnicy

Drajwerek 2014-02-23 18:49:23
Panowie , jak w temacie , czy Ktoś tam moze pracuje ?
Bo firma jest z moich okolic i pragnę tam pracować .
Piter 2014-02-24 20:53:19
Firma ta jest super , ale tylko dla emerytów i ręcistów . Kierowcy w tej firmie pół roku pracują na 1/4 etatu - sam tam kiedyś pracowałem . Oczywiście jeździ się tam jak gdyby tachograf w ogóle nie istniał !(wiadomo o co chodzi).
Josef 2014-02-24 21:02:46
Jeździłem również w tej Firmie , przez 5 lat . Jedynym plusem jest to że pensja jest na czas . Oczywiście nie ma co ukrywać że jeździ się tam starymi (usunięte przez administratora) Kierowcy w oczach zamiast rzęs mają zapałki , żeby nie zamykały im się oczy w trakcie jazdy ! Na tak zwanego "strzała" .
Mirosław 2014-02-24 22:25:57
Ja też słyszałem trochę o tej firmie od kierowców , zarobki w tej firmie sięgają nawet powyżej 20 tyś. miesięcznie , ale tylko wtedy gdy będziesz tankował z własnej kieszeni . Za oszczędności szef zwraca pieniądze . Są tam trzy gwiazdy którym spalanie spada do 24 litrów gdzie szefa porsche spala 22 litry reszty nie trzeba komentować . Pozdrowienia dla kierowców .
Ciekawa 2014-02-25 17:36:27
A czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w charakterze PH? Ma ktoś może kontakt do ludzi którzy pracowali tam w takiej roli?
Kierowca 2014-04-19 00:20:04
Bardzo fajna firma, polecam w 100%. Wypłata na czas, jeździsz ile chcesz. Wysokie zarobki.
Miko 2014-12-17 19:54:06
Jeszcze kilka lat temu było OK, towarzystwo nawet super, a to też ważne tak samo jak kasiora. Teraz pod względem ludzi - masakra, pier.... jeden o drugim, na drugiego itp. Im młodsi stażem tym gorzej. Jest kilku OK zarówno z produkcji jak i kierowców. Jak odejdzie jeszcze kilku ze starej ekipy to dno a nawet poniżej dna.
xxx 2016-01-14 16:06:48
Ludzie piszą takie głupoty.
Porsche szefa to 3 litrowy diesel . Pali 8 - 12 litrów.
Kierowcy jeżdżą tak jak im pasuje . Są tacy którzy nie przewalają godzin , są i tacy , którzy chcą zarobić więcej.
Z tego co wiem , przez parę lat zwolniło się paru kierowców , reszta była wyrzucona za kradzież , ponoć byli nagrani jak kradli paliwo , lub za pijaństwo , bo tacy też jeździli.
Niestety , nie da się zarobić 20 tyś
zainterosowany 2016-05-17 15:06:48
Witajcie. A nie wiecie może czy nie poszukują tam aktualnie kogoś? Mam doświadczenie w branży (prace w laboratorium),a po większości wpisach można było by zaryzykować. Warto? byłbym wdzięczny za pomoc.
Zostaw swoją opinię o Eurocement Sp.j. A. Kwiatkowski i Wspólnicy - Wejherowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocement Sp.j. A. Kwiatkowski i Wspólnicy