Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Alfa Laval

Pracowałeś w firmie Alfa Laval i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
POINFORMOWANA - 2014-03-09 17:16:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
JEŻELI TAM PRACUJĄ TACY "WYBITNIE ZDOLNI"KTÓRZY NIE BYLI PRZYJĘCI NA INNE UCZELNIE TO OCZYWIŚCIE FIRMA MA PRESTIŻ
zdjecie uzytkownika
Kandydat - 2014-03-21 14:35:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
Może ktoś powiedzieć ile na chwilę obecną można zarobić na stanowisku operator/tokarz CNC bez żadnej sciemy?
zdjecie uzytkownika
nieściema - 2014-03-23 10:31:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
To bez ściemy na stanowisku operator/tokarz CNC można zarobić na początku jakieś 2200zł brutto. Po trzech miesiącach,jak zostaniesz,podniosą Ci do około 2400-2500zł brutto a potem podwyżki według kompetencji, nawet dwa razy w roku, od 20zł wzwyż.
zdjecie uzytkownika
plki - 2014-05-04 18:49:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Słyszałem ze ludzie sie zwalniaja z firmy, ciekawe dlaczego? juz poszlo czterech operatorow od poczatku roku.czy ktos wie dlaczego i gdzie poszli?
zdjecie uzytkownika
olek - 2014-05-06 14:57:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No właśnie, coś za często szukają ludzi na te tokarki.
Ludzie rezygnują, czy są zwalniani?
zdjecie uzytkownika
Info - 2014-05-06 16:17:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ludzie wyjeżdżają. Za granicę lub do innych firm po większe pieniądze. Normalna rzeczywistość. Jeśli pensje będą wciąż tak słabe, to każdy wie, co będzie się dalej działo...
zdjecie uzytkownika
boruch - 2014-05-06 19:31:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nic się wtedy nie zmieni i dalej będą po prostu wyjeżdżać... choć to trochę zgubna perspektywa dla Państwa
zdjecie uzytkownika
plki - 2014-05-07 19:34:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Slyszalem wczoraj ze ci ostatni poszli gdzies do Niepolomic,Jak sie firma nazywa?czy ktos wie?
zdjecie uzytkownika
plki - 2014-06-09 16:36:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Juz sie zaczelo.temperatura jak w tropikach
zdjecie uzytkownika
do plki - 2014-06-09 20:30:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
no sory taki mamy klimat w PL
zdjecie uzytkownika
olo - 2014-06-11 20:48:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
O widze ze w dalszym ciagu szukaja ja te tokarki! co jest w tej firmie nie tak skoro tak dlugo szukaja??? moze ktos napisac, bo nie kumam!
zdjecie uzytkownika
obywatel balcerek - 2014-06-11 22:55:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Oj chciałbym aby było jak w tropikach... Tu jest dwa razy gorzej... Smród , zero przewiewu , powietrze przesiąknięte syfem z maszyn . No ale tego można było się spodziewać - przecież cała para z chłodziwa idzie na... halę produkcyjną bo maszyny nie są podłączone do żadnych wyciągów. Tak ,tak -tym wszystkim oddychamy. Powinniśmy z biur na halę przytargać klimę ,dodatkowo ( tym którzy piszą - sorry taki mamy klimat )wpuścić cały syf , założyć maski przeciwpyłowe , "zimowe ubranka" , "odlewane buty" i kilogramowe odważniki na nos ( co "anioł z alternatyw" wymyślił ). Ciekawe co by cwaniaki wtedy pisali - czy dalej "sorry taki mamy klimat"... A gdyby ktoś chciał skorzystać z prysznica to mamy - jeden na całą szatnię. Co do braku chętnych na stanowisko "wciskacza zielonego przycisku" - no cóż widocznie kluczyk na darmową kawkę czy pakiet medyczny nie zrobił na nich żadnego wrażenia. Tym siebie ani rodziny nie wyżywią. Proponuję dodać do ogłoszenia darmowe wczasy w tropikach - gratis!
zdjecie uzytkownika
Adam - 2014-06-12 18:15:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
To ile można dostać na maszynach? bo jestem zainteresowany!!! pracuje na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych jak i na CNC typu mazak 9 lat doświadczenia w programowaniu.proszę o odpowiedz.
zdjecie uzytkownika
Do Adam - 2014-06-12 23:55:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Poczytaj troszkę wcześniejsze wpisy, to się dowiesz. Bez ściemy.
zdjecie uzytkownika
Adam - 2014-06-17 15:57:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A to dziekuje!
zdjecie uzytkownika
gontek - 2014-06-21 13:28:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej, a ja z kolei szukam informacji na temat umów w Alfa Laval. Możecie mi powiedzieć na jakie obecnie przyjmują?
zdjecie uzytkownika
do gontek - 2014-06-22 09:33:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Normalnie, na czas nieokreślony, po 3 miesięcznym okresie próbnym.
zdjecie uzytkownika
gontek - 2014-06-22 13:32:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
o to super. Ciężko ostatnio miałem znaleźć firma , która to praktykuje , choć to powinna być przecież norma
zdjecie uzytkownika
Byłem widziałem - 2014-06-24 09:09:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Lavalu.
3 gości (kierownik, drugi kierownik, brygadzista (?)) plus kobieta z HR robią z tobą przesłuchanie. Wypytują się o każdy szczegół. Sprawiają wrażenie jakby szukali fachowca za 5k lub więcej, na długi okres czasu.
A z tego co piszecie to dają wdowi grosz.

To po co takie przesłuchania? Na 3 miesiące to można kogoś z ulicy przecież wziąć. A żaden fachowiec za takie pieniądze nie przyjdzie. Chyba że przezimować. I błędne koło się zamyka.
zdjecie uzytkownika
jeszcze nie bylem - 2014-06-24 18:50:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czesc a moglbys napisac jakie pytania i o co pytali?
zdjecie uzytkownika
poranek zgas swiatlo - 2014-07-06 16:25:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ale niektórzy na forum sr..ą do własnego gniazda
zdjecie uzytkownika
jakub - 2014-07-06 20:48:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Byłem widziałem - 2014-06-24 09:09:01]:
jak prowadzą na odwal się rekrutacje to źle, jak prowadzą bardzo dokładnie to też źle... weźcie się ludzie zdecydujcie. Nawet jak szukają pracownika za nieduże pieniądze to nie ma co się dziwić , że mimo wszystko chcą mieć dobrego fachowca, albo przynajmniej najlepszego możliwego jaki im się za te pieniądze trafi. A że ludzie potrafią wykonywać trudną i ciężką robotę za grosze to już inna zupełnie sprawa
zdjecie uzytkownika
Sebtian - 2014-08-28 17:51:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kandydował ktoś na stanowisko inżyniera procesu technologicznego? Jeżeli tak to jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Dzięki.
zdjecie uzytkownika
foczi - 2014-10-06 00:01:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Alfa Laval obchodzi jubileusz 90-lecia działalności na polskim rynku i jest jedną z niewielu firm, które mogą pochwalić się tak długą obecnością w Polsce. Sam ten fakt już świadczy o tym , że firma nie raz i nie dwa potrafiła radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach, także zachowajcie trochę wiary w nią
zdjecie uzytkownika
wer - 2014-11-07 17:35:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma ok.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Laval

Twoj email:
Wiadomość: