Opinie o Promet w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Promet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Promet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promet w Nowy Tomyśl

ED Nowy wpis

Czy w firmie promet oferują auto służbowe i zwrot paliwa dla pracowników powyżej 100 km ?

Ruta Nowy wpis
@ED

W firmie promet oferują pilnik i koszulę flanelową. To na tyle by było.

Czy firma Promet kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Anonim Nowy wpis

Lepiej idź na ochronę na ochronę firma "Kontrakt", która świadczy swoje usługi dla Prometu. Wyśpisz się, a zarobisz najniższą krajową plus godziny nocne. Z pracy wrócisz wypoczętym/wypoczetą. Bezstresowo bo władze Prometu zezwalają na sen pracowników ochrony w nocy. W szczególności, że większość jest na układach więc kara żadna Cię nie spotka :)

@lf Nowy wpis
@Anonim

Nie ma nocek w firmie Promet ani ochroniarzy. To nie ta firma.

Jaka jest kultura pracy w Promet?

Enriqe

Jaka kultura ? Ocen sam według tego krótkiego opisu: Ani szef ani kierownik ( jego syn) po przyjściu do pracy nie potrafi się przywitać z pracownikami

Katarzyna
@Enriqe

To rzeczywiście kiepsko, i w ogóle kierownictwo nie rozmawia z podwładnymi? Może za to atmosfera między pracownikami jest lepsza, idzie się trochę zintegrować i pośmiać?

lucky
@Enriqe

A myślisz ze poza firmą jest inaczej? Jeden i drugi myślą że trzeba się im kłaniać.

Justyna
@lucky

Hm, dla mnie osobiście szefostwo może nic mówić ani słowa, bo dzień dobry nie nakarmię rodziny. Ważne za to, ile płacą i czy dają premie? Jak z tym tutaj jest?

Ak47
@Justyna

Płacą tyle ile się płaciło 15 lat temu w innych firmach. Umiesz czytać? To poczytaj wpisy wcześniejsze. Niestety wiele zostało usuniętych.

Na jakie benefity można liczyć w Promet?

hahaha

benefity. chłopie oni nawet nie potrafią wytłumaczyć co jest na kartce z wypłaty,a o tym ze czujesz sie pokrzywdzony z powodu małego zarobku to lepiej nawet nie mowić bo Cie (usunięte przez administratora) zestrfuje .

Jerzy
@hahaha

Hmm mam przez to rozumieć, że poziom wynagrodzenia nie zawsze jest zgodny z tym co było z pracodawcą tym ustalane? Tak na chwilę obecną zrozumiałem Twój wpis, więc może zechcesz sprecyzować, czy o to właśnie Ci chodziło? Proszę o informację.

młotkowy

Benefity... Niech pomyślę.... Dziurawa koszula flanelowa i karnet na koszenie trawy w koło firmy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Promet? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Nowy Tomyśl
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży Żywności dla Koni
Josera Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
ekolog

Czym wy palicie w piecu w tej firmie że żółto-cytrynowy dym z komina spowija okolicę? Ludzie na działkach porobili zdjęcia, okoliczni też mają dość zatruwania powietrza przez was. Odpowiednie władze się tym zajmą.

Benedykt

2500 netto za brudzenie się i piłowanie złomu? Nie dziękuję.

Benek

Firma z wieloletnią tradycją, dużym doświadczeniem dająca szanse na stabilną pracę dla pracowników, polecam!!

1750 za miesiąc

Szlifiesz

1750 za miesiąc

NT city

Ogłoszenie na olx, oferują około 2500 netto, więcej się na kasie w markecie zarabia!

Witam witam, czy ktoś jest tu kto pracował jako konstruktor elektronik i powie czy warto próbować się tu dostać na to stanowisko? Pozdro

@Michał

Coś ci się pomyliło, tu się żalastwo heftuje

Wiecie czy Promet udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

kowal

Co udostępnia??? Chyba pilnik, młotek i imadło!!! I to nie zdalnie tylko na miejscu...

Wacław

Podpowiedzcie czy firma aktualnie rekrutuje i jak przebiega rekrutacja?

kameleon

Słaba firma, słabe zarobki, brak inwestycji.

Ilona
@kameleon

A co możesz powiedzieć na temat pracy na stanowisku: Ustawiacz Wtryskarek? Gdyż obecnie jest prowadzona rekrutacja na nie i być może zainteresuje kogoś opinia doświadczonego pracownika firmy Promet. Jeżeli ktoś jest zainteresowany aplikacją, to dodaję link w celu ułatwienia poszukiwań oferty: http://sn-promet.pl/pl/content/31-kariera

klockworck
@Ilona

Ilona ogarnij się, tam nie ma wtryskarek. To nie ta firma.

Stella

W ten sposób koło się zamyka. Słabo pracujecie, co bardzo obniża wyniki finansowe firmy i stąd mała kasa!!

Jackson

Nic tylko stękanie i narzekanie . Ciągle opserwacje przez kamery i wmawianie pracownikom że nic nie robiom. :Mało kasy na wypłaty to pracownik ma w (usunięte przez administratora) robotę Ostatnimi czasy dużo ludzi się zwolniło a nikt nie chce przyjść za takie grosze robić i tyle: Moje sugestie dla Promet: Masakra zarobki fatalne Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać podwyżki pracownikom i zacząć ich szanować bo niewielu ich zostało

Patrycja

Pojawiła się nowa oferta pracy w Sosnowcu jako Inżynier Konstruktor - Elektronik. Jeśli ktoś jest zainteresowany to w ich ofercie jest napisane, że gwarantują umowę o pracę, stabilne warunki finansowe, ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia, nowych umiejętności i wiedzy. Może ktoś z was pracuje na takim stanowisku i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami?

dick
@Patrycja

Ogarnij się kobieto bo nie wiesz o czym piszesz! Jaki Sosnowiec?!

plb

feliks,z tego co mi wiadomo to po prostu poprzednia osoba zrezygnowałą

@lf

Myślę że niektóre komentarze zamieszczają ludzie którym w pracy się nudzi i mają dużo czasu na plotkowanie oraz tacy którzy nie szanują swojej pracy i po prostu narzekają na pracę w promecie. W chadmecie nie ma czasu na plotki, tam trzeba robić bo inaczej cie zwolnią.

lolo

Po dwóch powyższych, oderwanych od rzeczywistości, sztucznych i zarazem śmiesznych wpisach, wnioskuję ze gowork.pl sam sobie pisze posty. Nieźle. Jeżeli ten wpis zniknie to tylko potwierdzi opinię o tym portalu.

Zostaw merytoryczną opinię o Promet - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Promet?

Zobacz opinie na temat firmy Promet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Promet