Opinie o Gregor-Trans w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gregor-Trans. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gregor-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gregor-Trans w Gdynia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Gregor-Trans możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jak długo trwa proces awansu w Gregor-Trans?

Proces? Jedyny to chyba ten... Nowy wpis

...w Sądzie Pracy bo nie słyszałem o procesie awansu...no chyba że awans to noszenie krzesełka z pacjentem. O widzisz kochanienki, możesz awansować jak ciśniesz z tyłu to awansem będzie przejście na przód.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Stolarz w Gregor-Trans? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Batman

Szczególną uwagę zwracają czy stolarz ma wszystkie palce.

pracownik administracji

Jakiej firmy Gregor Trans dotyczy pytanie, bo firm Gregor Trans jest więcej jak jedna w PL, w naszej firmie na stanowisko stolarz nie zatrudniamy, nigdy nie było i nie ma takiego stanowiska , wiec nikogo nie szukamy i nie szukaliśmy na stanowisko stolarza. Strona Go Work nie jest właściwą i rzetelną stroną do zasięgania opinii, gdyż swoje frustracje wypisują tu zazwyczaj osoby zwolnione, które nie potrafiły pracować i okazywały się osobami niekompetentnymi dlatego teraz próbują się odegrać i wypisują nieprawdę. Dlatego proponuje zadzwonić Pani/Panu pod nr z ogłoszenia o prace i zapytać wprost jak wygląda rozmowa.

latam bokiem sanitarką gregora
@pracownik administracji

Dla kolegi zapewne chodziło o to że palce można stracić używając sprzętu w postaci krzesełka kardio made in china jak dzwigasz 100 kg na 4 piętro, kupionego przez gregora po taniości i naprawiane przez "specjalistów" na jego warsztacie co tydzień... Nie ma co też tu wypisywać jakichś "moralnych" wypocin jakoby opinię wystawiali tu ci rzekomo zwolnieni. Ilu było takich którzy przyszli do tej "firmy" pojeździli 3 - 4 godziny i podziękowali za współpracę widząc co się tu dzieje.

Leszek
@latam bokiem sanitarką gregora

Ty nadal pracujesz więc nie wyrzucasz swoich frustracji. Może napiszesz obiektywnie jak się tu pracuje. Głównie chodzi mi o zarobki bo chce wysłać CV tylko wolałbym nie zaczynać od najniższej krajowej.

socjal
@Leszek

Nie zaczniesz

już nie latam bokiem Nowy wpis
@socjal

Zakończyłem współpracę z tą patologią i latam już w innej firmie. Nowe, czyste karetki, mili koledzy, super atmosfera, aż chce się pracować. Nie polecam tych patusów.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Gregor-Trans?

Pieniądze

Pieniądze są super warto policzyć 330 godzin x 15 zł na godzinę + 100 zł premii(usunięte przez administratora) - można !!! Dodatkowo Gregor Trans wyplaci ci minimalna krajową na konto a resztę 10 (usunięte przez administratora) Nie ...... no warto !!!!

Zbigniew
@Pieniądze

Są jakieś szanse na podwyżki w Gregor-Trans w najbliższym czasie? I od czego zależy tu przyznanie premii? To zawsze jest 100 zł, czy zdarza się że premia jest w niektórych miesiącach nieco wyższa? Opowiedz mi coś o tym! ;D

@Zbigniew

Jarząb to ty handlowcu ?

Leszek
@Niepełnosprawny

A co? Szukasz znajomego? Pracujesz w firmie? Bo mnie interesują trasy. Kierowcy mają kilkudniowe wyjazdy, czy tylko krótkie odcinki po kraju?

Mikołaj

Tam jest tylko podstawa i podstawa goni podstawę . dostanies dwie umowy zlecenie jedną na tą firmę a drugą na firmę bliźniaczą żeby firma podatku nie płaciła a Ty podstawę pod stołem . także zapraszamy do zespołu.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gregor-Trans. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko uczeń mechanik pojazdów samochodowych?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy w Gregor-Trans pracuje się na open space?

Trudno mówić o Open space - otwartej przestrzeni jak jeździsz z grubasem w zapierdzianej przez niego kabinie sanitarki

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Gregor-Trans?

Weryfikacja

Umiejętności weryfikuje (usunięte przez administratora)Jeśli pracujesz dzielnie 320 godzin w miesiącu jestes zweryfikowany poprawnie - nawet da ci nowy sort ciuchów Kurtkę i Spodnie (usunięte przez administratora) :)

Ilona
@Weryfikacja

320 godzin w miesiącu? To już chyba coś nie za bardzo...powinno się pracować, w zależności od wymiaru etatu, świąt, itp. ok. 150 do chyba 180 godzin....Sam bierzesz sobie tyle nadgodzin, czy jak to w ogóle jest?

broda łupieżu, jaguar z biedry
@Ilona

Tu tak właśnie jest im więcej pracujesz tym bardziej cię tu doceniają. Współczesne niewolnictwo. Było kilku takich co chcieli pracować tylko normę i już ich nie ma. Zostali ci co nie mają domów i zamieszkali w gregorze.

Kamil
@broda łupieżu, jaguar z biedry

Każdy pracodawca się cieszy, jak jest więcej ludzi na zmianie, i robota idzie, ale czy to nie jest już niewolnictwo, ile Wy wyciągacie za te 320h?

Obecnie Gregor-Trans do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Operator. Na Lento.pl dodano ogłoszenie 23 września.

czechów nie obsługujemy

Operatora czego ? pospawanych noszek czy rozpadającego się krzesełka kardiologicznego made in china ?

Kamil
@czechów nie obsługujemy

Czy to jest miejsce na tego typu zachowania? Takie żarciki możesz sobie zostawić dla siebie, a inni chcą się czegoś dowiedzieć, wiec miałoby było uzyskać konkretną informację.

Cześć, jakie są szanse na to, by osoba po stażu w Gregor-Transie została zatrudniona już na normalnych zasadach, pełnoetatowo w firmie? :) Często się to zdarza?

Pan pani
@Marta

Myślę że po kilku latach będzie taka możliwość' jeżeli oczywiście(usunięte przez administratora) będzie mieć dobry humor tego dnia'

@Marta

Staż to forma nauki zawodu, polegająca na zdobywaniu wiedzy w miejscu pracy,zazwyczaj podejmują go osoby młode po ukończeniu szkoły. Kiedy taka osoba się sprawdzi na swoim stanowisku oraz sama chce kontynuowac pr jest szansa na zatrudnienie o które Pani pyta. Obecnie w firmie pracuje na etacie 8 osób po stażu . O zatrudnieniu nie decyduje żadna pani Krystyna tylko wiedza, umiejętności i zaangażowanie samego pracownika, czyli jak w każdej innej firmie. Pozdrawiam.

teresa

Pracownik Waszej Firmy robiąc zakupy W Aldi na Piaskowej Gorze w Walbrzychu czuł sie tak ważny, że kasjer miał go obsłużyć bez kolejki,której nie było stała 1 osoba,a że ta osoba się nie zgodziła na taką obsługę to wyzwał ja od (usunięte przez administratora) i wogole zachowywał sie po chamsku starszy człowiek, a bez kultury szkoda słów na jego zachowanie,ale z takim kierowcą karetki nie chciałabym mieć do czynienia gdz.8:30 rano ,a on miał juz takie nerwy,do pracy na drugi raz niech zrobin sobie kanapki i herbatę do termosu,będzie spokojniej.

Pacjent

W Olsztynie kierowc to już swoje imię sobie wydrukował na koszulce i na polarze chyba chce się wyróżniać od od innych kierowców cała stacja dializ się śmieje co jeden to lepszy

Pracownik...

Tak wszyscy się stracie. Ze kasa pod stołem, że pomieszczenie w piwnicy ze brak kibla i kuchni, ale żaden z was nie otworzy japy i nie poruszy tego tematu. Jeżeli tak wam źle to co wy tu jeszcze robicie.??? Pracy tyle a ludzi brak. Zmieńcie robotę i po kłopocie. Całe wynagrodzenie będzie trafiać na konto i warunki socjalne się polepsza. Tylko nie płaczcie jak zamiast 4000 na rękę dostaniecie 2800 bo podatki was zeżrą. Robicie gównoburze tu ale w twarz żaden nie ma odwagi się odezwać. Wstyd PANOWIE.

PRACOWNIK GT

PRAWDA JEST TAKA, ŻE KAŻDY KOMBINUJE JAK TU ZAROBIĆ, A SIĘ NIE NAROBIĆ, WYBIERAJĄC PRACĘ JAKO KIEROWCA KARETKA SANITARNEJ KAŻDY INTELIGENTNY CZŁOWIEK POWINIEN SOBIE ZDAWAĆ SPRAWĘ, IŻ Z REGUŁY NIE SA TO OSOBY SAMODZIELNIE PORUSZAJĄCE SIĘ, A OSOBY WYMAGAJĄCE POMOCY OSÓB TRZECICH I BARDZO CZĘSTO DO WNIESIENIA DO DOMU. KAŻDY KIEROWCA, KTÓRY POPROSI I POMOC DRUGIEJ EKIPY TAKĄ POMOC OTRZYMUJE. WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!! POLECAM!

Knur
@PRACOWNIK GT

Wynagrodzenie na czas, ale skoro ktoś zarabia 4000 zł to dlaczego składki i podatek odprowadza od 1900 zł ? To okradanie pracownika i skarbu państwa, a to ma miejsce w GT

Zielak
@Knur

4000zl to chyba tam trzeba praktycznie zamieszkać

PRACOWNIK GT

A MYŚLISZ, ŻE KTOŚ Z NAS EMERYTURY DOŻYJE? ALBO CZY ZUS PRZETRWA...

Beka
@PRACOWNIK GT

Jak będziesz tam tyle pracował w tych warunkach to fakt nie dożyjesz emerytury

Beka
@Zielak

Niektórzy tam mieszkają

Pani z gazowni

Tak, pomieszczenie socjalne w piwnicy wyrzebrane od uck w które świń byś nie wpuścił

Czy pracodawca Gregor-Trans motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ha ha ha

Tak. Tym że dadzą ci bon towarowy na 150 zł a głupki się cieszą

Choracy

Nie przesadzajcie z narzekaniem. gdyby prawdą było to co napisaliście to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy

wieloletni pracownik
@Choracy

zgadzam sie, nie wiem na co miałbym narzekac , wszędzie sie cos znajdzie ze mogłoby lepiej ale prawda jest taka , ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ja ogólnie jestem zadowolony i tyle w temacie.

Jak pracujesz
@wieloletni pracownik

Po 300 h to cię tam lubią i nagradzają

@wieloletni pracownik

Zadowolony ? Na chleb, margaryne i pasztetową masz i wniebowzięty. A przez to że pracujesz na śmieciówkach i za najniższą krajową to już cię nie obchodzi. Tu powinno się już dawno założyć związki zawodowe, a nie dawać się ruchać w odbyt, ale większość to lubi, a w mniejszości są ledwie trzy osoby. Pozdro dla kumatych

Oto Szadok.

Jak tak czytam Pana, jak się łaskawie raczył przedstawić, Zielaka, to mam przed oczyma najbardziej obijającego się pracownika tej firmy. Pracownika, dla którego 4 piętro z pacjentem ważącym circa 60 kilo razem z krzesełkiem, było nieomalże obrazą majestatu. Niestety polityka kadrowa GT jest taka, że kierownictwo nie uczy się na własnych błędach, ciągle je popełniając. Zatrudnia jak popadnie, a im ktoś bardziej krzyczy, tym bardziej się go tam boją. Pracując przez chwilę w tej firmie, nie mogłem uwierzyć, że dyspozytorka PROSI pracownika o wykonanie zlecenia przewozu, a nie ŻĄDA jego wykonania !! Dla mnie to był obłęd PROSIĆ . Prosi to się świnia, i dlatego właśnie Pan "Zielak" robił tam co chciał, a teraz też robi, nie wiedzieć tylko dlaczego, za pokrzywdzonego.

@Oto Szadok.

Brawo Zielaczek, brawo Wojtuś z tymi lamusami którzy gniją tam długie lata trzeba cisnąć jak się tylko da. Zapocony grubas i konfident z brodą zwłaszcza są tam pasożytami. Reszta też nie lepsza za wyjątkiem trzech osób. Pozdro dla kumatych

Prosiaczek

Okradają państwo czyli wszystkich nas dając kasę w kopercie pod stołem

Kierowca z Gdańska

Z reguły nie pisze opini ale teraz zrobie wyjatek.... Chłopie nawet nie masz odwagi sie podpisać, tylko ukrywasz sie pod nickiem innego pracownika, Zadna Krysia tego nie napisała, tylko sfrustrowany facet bez jaj , nikt Cie nie zmuszał abys pracował w tej firmie, normalni pracownicy potrafia sie dogadac , nie narzekaja jak ty i sa zadowoleni z warunków , tylko ty widac sam juz nie wiesz na kogo zwalic wine za to ze w zyciu ci nic nie wyszło. Nie oszukujesz, nie obijasz sie , tylko uczciwie pracujesz to dostajesz uczciwe wynagrodzenie, a ty byłeś jednym z tych który tylko myslą co tu robić aby sie nie narobić , niestety prawda jest taka ze gdziekolwiek pójdziesz będziesz wiecznie niezadowolony i dalej będziesz siał ferment w innej firmie, tak jak tu i teraz wylewsz swoje żale. Moja opinie za temat tej firmy jest pozytywna, większość pracowników pracuje kilkanaście lat i jakoś nie narzekają , ewentualnie na takich cwaniaczków jak ty , którzy tylko psuja atmosferę w pracy i szargaja dobra opinie firmie, niestety zawsze znajda sie tacy którzy nie nadają sie do pracy w żadnym zespole, jak widać ty do nich należysz.(usunięte przez administratora)

Wojtuś

Chłopie... Masz poprostu w ryj... Podszywasz sie pod inne osoby i czujesz sie odważny? Wojtuś. Nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji swojego czynu KAROL

Prawdę pisze

I niech nikt tej firmy tu nie wychwala

Prosiaczek
@Wojtuś

Nie ma żadnych konsekwencji. Matka ci drugich okularów nie kupi karolina

Wiktor

To całość pieniędzy nie spływa głównie na konto bankowe ?

Jaskiniowiec
@Wiktor

Nie, reszta w kopertach

bb

A ja muszę pochwalić Panów z tej firmy w Olsztynie. Nie wiem czy wszyscy ale P G (usunięte przez administratora), P A T (usunięte przez administratora) i byli też inni naprawdę fajni ludzie. Moja mama jeździ prawie dwa lata i jest ok. Póki co nie narzekamy. Pomocni, szczególnie wiem że (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)jest chwalony przez pacjentów. Cierpliwy, pomocny. Pozdrawiam ekipę z Olsztyna

Zostaw merytoryczną opinię o Gregor-Trans - Gdynia

• Jak się pracuje w Gregor-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Gregor-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gregor-Trans?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042