Opinie o Dania Accounting Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dania Accounting Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dania Accounting Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dania Accounting Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Czy Dania Accounting Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Michał Nowy wpis

Czyli Firma to biuro rachunkowe? Ile tam zarabiacie?

Dania employee Nowy wpis

Ciekawy twór pracodawcy: takie niby korpo ale jak w biurze rachunkowym. Tutaj nauczysz się wiele, ale trudno potem wykorzystać tą wiedzę, bo to jest księgowość duńska. Szef próbuje motywować pracowników korpo gadkami, ale w sumie ciągle jest zajęty podróżowaniem,czyli nie za dużo się od niego nauczysz. Są dziewczyny,które pracują tu po 10 lat, ale z braku innych opcji zawodowych. Pracodawca daje możliwość pracy na umowę o pracę lub na działalność,ale wtedy zapomnij o urlopach. Zamienił się troche w takiego znieczulonego menadżera-poganiacza. Zarobki nie są takie rewelacyjne (w innych firmach można dostać lepsze), a po okresie próbnym wcale nie gwarantuje podwyżki. Plusem jest elastyczny czas pracy i praca zdalna, ale jeśli jest deadline, to zapomnij o rodzinie i problemach prywatnych, nikogo to nie interesuje.

bubu

Bazują na taniej sile roboczej z Polski. Akord Makabryczny.szef każe brać robotę do domu jak się nie wyrabiasz! 300%normy i ciągle słyszysz m,że za wolno księgujesz. To już lepiej pracować w polskim biurze rachunkowym.

Gosc
@bubu

Co za bzdury, pracuje w firmie kilka lat i nikt mi pracy do domu brac nie kaze. Mozliwosc pracy zdalnej i w godzinach regulowanych przez siebie uwazam za dodatkowy atut. Terminy sa jak w kazdym biurze rachunkowym czy polskim czy zagranicznym jesli komus to przeszkadza to niestety nie nadaje sie do pracy w ksiegowosci.

Dania Accounting Nowy wpis
@bubu

Comment from Dania Accounting: Thank you for your review. The majority of our employees have worked with us for 5-10 years, indicating a somewhat different reality, than the one you describe. We are of course sorry to learn, that you have experienced the workload, as being too much for you. It is correct however, that not everyone is suited to work in a competitive environment, like the one we have on the danish accounting market. But even though there are busy times with deadlines, these are followed by quiet times. And everyone that shows up to work at our office, are challenged every day, doing interesting accounting tasks, where they have to use all the skills they have acquired in the past, and also learn new skills all the time. If you want to work with easy clients, and have tasks which are not challenging, then Dania Accounting is not the place for you. But you are of course entitled to express your thoughts, and not everyone will fit into our company. That is part of every business. We have never heard any complaints from you, during the time of your employment, so we recommend to speak with your manager next time, so that we are able to address, and act on issues concerning your employment with us. We take the well-being of our employees very seriously. But as an employee, you need to raise the flag of course, if there is a problem. And we do not expect anyone to work 300% of their working hours (!). That statement is simply absurd. We get many interesting accounting tasks from companies in Denmark, where many tasks requires great effort and skill. We teach our employees how to solve these tasks, and even after many years, we still are able to challenge all our employees with new tasks. If you are looking for a job with less challenging tasks, then Dania Accounting is not the place to be. We do however promise, that we teach all our accountants, to be amongst the best accountants you can find. And that takes some effort on both sides. From our employees. And from the company. We wish you good luck in your future employments.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Dania Accounting Poland Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Trainee accountant for international accounting firm?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zainteresowana

A jakie są etapy rekrutacji do Dania Acc.? Jakieś testy, rozmowa po angielsku?

Juniorek

Przepraszam, za pomyłkę. Powyższe dotyczyło Dansk Supermarked, gddzie aplikowałam - "do TEJ firmy" a obecnie pracuję w Dania Acc. i to własnie tu jestem baaaardzo zadowolona.

Gość123
@Juniorek

A ciężko było przejść rekrutację?

Istnieje lepszy świat nawet dla Juniorów.

Kiedyś aplikowałam do tej firmy na Junior Acc.. Pracy nie dostałam, bo chciałam zarabiac "za dużo". Trafiłam do Dania Accounting POland. Okazało się, że jako Junior BEZ DOŚWIADCZENIA można na start dostać 3000pln. PO 6 miesiącach jest podwyżka. Ja się tyle nauczyłam, że dostałam 1000pln. Jako Junior mam 4000. Ci z doświadczeniem na starcie dostają 4 000 z szansa na podwyżke po 6 m-c. Dodatkowo: można pracować z domu oraz elastycznie zaplanować sobie dzień!!! Bardzo się cieszę, że Dansk mnie nie chciał. A WY nie dajcie sobie wmówić, że to, co oferują to dobre warunki i dobra płaca, bo tak nie jest. Niezadowolonych zapraszam do naszej firmy akurat poszukiwani sa juniorzy. http://www.pracuj.pl/praca/junior-accountants-szczecin%2Coferta%2C4804704,oferta,4804704?_ga=1.33332478.1326801567.1458339489

Parada

Jak kształtują się zarobki netto? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dania Accounting Poland Sp. z o.o. - Szczecin

Dania Accounting Poland Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Cyfrowa 6
    71-441 Szczecin

Dania Accounting Poland Sp. z o.o.