logo SPRZEDAWCY PL SP Z O O

SPRZEDAWCY PL SP Z O O

Opinie o SPRZEDAWCY PL SP Z O O

romek 2016-05-15 22:14
no i było od nich sporo ofert pracy jako przedstawiciel handlowy, ale teraz niestety nie widze już żadnej tak naparwde.
Handlowiec 2017-05-25 16:45
Tragedia !! Nie dość, że nie przelewają pieniędzy na czas to jeszcze ucinają gdzie się da! Nikomu nie polecam współpracy w ta "firma" Szkoda czasu i nerwów. Omijać szerokim łukiem !!
Handlowiec 2017-05-25 16:46
Kuba 2017-06-02 16:00
działam tu od 3 miesięcy - pracuję popołudniami, sprzedaję internet i tv na wioskach - zarobki trochę niższe niz w upc ale o wiele przyjemniejsza praca. nie jest to korporacja gdzie nic sie nie da zrobić.
Handlowieec 2017-06-29 14:40
Tak jak kolega napisał wyżej, obcinają premie, obcinają stawki, a sami nie potrafią wypłaty na czas wysłac. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o SPRZEDAWCY PL SP Z O O - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPRZEDAWCY PL SP Z O O