„Multi Light”

Szczecin

Opinie o „Multi Light”

bez tolerancji 2010-07-20 16:09:34
firma już praktycznie nie istnieje ,pozostali pracownicy z niewypłaconymi od 7 mcy pensjami i kontahencji z niezpłaconymi fakturami na gruba kasę.(usunięte przez administratora)
Multi ofiara 2010-08-30 22:10:03
Firma liczy na upadłość układową, ale raczej nie ma na nią szans. W sprawie zaległych pensji (średnio za około 5 miesięcy) prezes udaje, że nie ma problemu, ale za to zakłada nową firmę, Feniks Product Sp. z o.o. Co prawda nie figuruje w zarządzie, ale skąd dwaj byli pracownicy Multi Light, którzy tam są wymienieni, mieliby pieniądze, żeby założyć firmę? (usunięte przez administratora) Część maszyn z Multi Light też już przewieziono do Feniks. Potencjalni kontrahenci – uważajcie.
Ci którym Multi Light Sp. z o.o. jest coś winna – nie dajcie się nabrać na nowy twór prezesa!
Multi Light 2010-09-03 11:35:04
moi drodzy ponieważ kasują nasze posty na kolejnych portalach-ten niezależny jest wyjątkiem :) prosimy o dodawanie się do znajomych na naszej klasie (usunięte przez administratora) ,pozdrawiam,skuteczna
Multi ofiara 2010-09-06 01:12:14
Swoją drogą, bezczelność prezesa upadającej firmy Multi Light nie zna granic (upadającej bo upadłość układowa nie została jeszcze przyjęta i wątpliwe, czy ten rodzaj upadłości przejdzie). Na temat wielomiesięcznych zaległości wobec pracowników (i nie tylko) prezes milczy... Nic dziwnego - pieniądze są mu potrzebne na uruchomienie produkcji w nowej firmie Feniks Product Sp. z o.o. czyli takiej nowej mutacji firmy Multi Light. Dla niepoznaki jego nazwisko nie figuruje w dokumentach firmy Feniks. Miejcie się na baczności potencjalni kontrahenci bo wylądujecie jak my, byli pracownicy Multi Light - bez pieniędzy. W sądzie to wszystko trochę potrwa, ale doczekamy się i my sprawiedliwości. Tylko notujcie uważnie, jaki sprzęt i kiedy wywożony jest z firmy Multi Light do firmy Feniks. W sądzie wszystko będzie ważne.
anom 2010-09-08 16:10:22
wszyscy sobie doskonale zdajemy sprawe jak długo trwa taka procedura upadłościowa -ale nie zdawaliśmy sobie sprawy jakim mało wykfalifikowanym (usunięte przez administratora) firmy jest pani PANI (usunięte przez administratora) ?...może należało by dokształcić się zanim kolejna firma popadnie w takie same długi!!!!!! Pozdrawiam
do dowcipnego 2010-09-14 13:29:31
Do dowcipnego, uwazaj na oszczerstwa bo mozesz bardzo załowac to co piszesz.
W 2010-09-14 14:07:28
do dowcipnego. Czlowieku podaj swoje imie jak czujesz sie tak mocny, piszac takie rzeczy
Aneta 2010-09-14 14:51:58
Były Prezesie, chwytasz się wszystkiego co można? Skoro wiesz, że jestem karana to i wiesz dlaczego. Nie jest to Twoja sprawa, nie dotyczy twojej firmy. To tylko moja głupota, że miałam zaufanie mówiąc Tobie o tym. Szokda. Niestety wiesz też, że nie stac było mnie na wynajęcie prawnika, aby wybronić się z tej sprawy, bo juz wtedy nie płaciłeś nam pensji.Nie trafiłeś oskarżając mnie o zakładanie tych wpisów, ja nie mam ochoty na pranie brudów, więc zostaw moja rodzine w spokoju, bo ja ciebie nie ruszam. Wstyd mi, że potrafisz nas tak poniżać. Szybko zapomniałeś, że dopilnowywaliśmy swojej pracy i kontraktów, harowaliśmy czasem do póżnego wieczora, nie płaciłeś nam nadgodzin bo nigdy się o nie nie upomniałam. A teraz straszysz nas? Oskarżasz? Nazywasz złodziejami? Człowieku, zastanów się co swoim postepowaniem prezentujesz, jak postrzegają cię byli i obecni pracownicy. Przyznaj sie do porażki i żyj dalej swoim a nie naszym życiem.
Aneta 2010-09-14 14:54:17
Ach, nie szukałam tej wypowiedzi na internecie, bo nie śledzę takich wpisów. Zadzwonił do mnie znajomy i powiedział mi, że tak mnie tu obsmarowałeś. Jest mi po prostu przykro.
Aneta 2010-09-14 23:22:17
Chyba w tym szale i skoku swojej zemsty się zapedziles, bo to ja wreczylam tobie wypowiedzenie a nie odwrotnie. Wiec nie pisz głupot. Kopie dokumentów do wglądu u prawnika i SP , wiec proszę bez oszczerst i kłamstw.
byly pracownik 2010-10-02 19:45:58
ja tam zrobie wszystko zeby kase odzyskac w ten czy inny sposub nie bedzie zadnych zachamowan tyralem tam i mi sie nalezy a co do firmy feniks product czy jak jej tam to najwierniejsze psy ja zalozyly i niby wielcy biznesmeni (usunięte przez administratora) smiechu warte sami nawet by niepotrafili [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wytrzec a firme prowadza pozdrawiam bylych pracownikow i tych co zostali powodzenia
były pracownik 2010-10-11 20:54:26
ja mam pytanie czy wiecie co wkońcu ztą upadłoscią bo czas leci atu nic z wyroku sądu zapłaty zaległych pensij (usunięte przez administratora) pozdrawiam bylych i obecnych pracowników multi i sotexu
Abrakadabra 2010-10-19 23:58:50
Wiem już! Dnia 15pazdziernika sad wydał wyrok! Jest upadłość likwidacyjna! Alleluja. Bliżej nam w końcu do odzyskania pensji. Nie denerwujc ie się, syndyk już działa na Dobropolu. Jeśli nie macie adwokata możecie zgłaszać się do syndyka. Pozdrawiam.(usunięte przez administratora)
Szczesciara 2010-10-26 21:02:15
Dnia 15 października br Sad Rejonowy w Szczecinie ogłosił upadlosc likwidacyjna spółki. Wszelkie wierzytelności należy zgłaszać Syndykowi urzedujacymi na ul.'dobropole.
byly pracownik 2010-10-30 12:29:00
szczesciara a juz bylas u syndyka moze cos wiecej napisz wyplaca kase czy jak i jak]ie papiery trzeba wziasc
szczęściara 2010-11-10 11:24:32
musisz wziąść swoje świadectwo pracy, zaświadczenie o zległości i z tym udać się do syndyka, żeby sprawdził czy ta sama kwota istnieje w wykazie sporządzonym przez księgową. i tyle. kasa po sprzedazy majatku firmy.
asnm 2015-01-24 00:48:44
hej mam pytanie konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy... czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna... z czego warto sie przygotowac i na co zwrocic szczegolna uwage w procesie rekrutacji z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie...
kinia 2015-03-27 16:48:07
ja również muszę wiedzieć przed wysłaniem cv jakich pieniędzy się spodziewac bo może nie ma sensu marnować papieru. może wam się to wydawać dziwne, ale jak u nich wygląda polityka zbierania i przetwarzania danych osobowych tez napiszcie bo jak wyślę im cv to nie wiem co się stanie z moimi danymi finalnie
Ciekawski 2015-05-22 13:42:33
Że niby Multi Light istnieje?? :O że niby gdzie?
łyk 2016-05-15 11:51:09
taka jest prawda, nie widzę powodu by w to wątpić @grześ. Szkoda, nie spodziewałem się ich upadku.. :)
Zostaw swoją opinię o „Multi Light” - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Multi Light”