Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego

Katowice

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego

Adam 2013-11-30 19:36:11
Nie polecam nikomu mieszkania w Spółdzielni Mieszkaniowej im.Paderewskiego. Jedna z najgorszych spółdzielni, najdroższych o najgorszym zarządzie. Wszystko bez ładu i skłAdu a stawki najwyższe w całych Katowicach za najgorszą jakość. Pani Prezes ocenia wszystko i wszystkich według swoich zarobków, podobnie jak cały zarząd stąd większość mieszkańców ma poważne kłopoty z zadłużeniem wobec spółdzielni, co jest robione celowo aby przejmować mieszkania za grosze. Nie polecam NIKOMU mieszkania na oś.Paderewskiego !!!! Najgorszy Zarząd oraz ogólnie mieszkania , czynsze , opłaty etc. Zero gospodarności, przeciwnie. Złe zarządzanie pieniędzmi mieszkańców.
zeter 2015-10-13 11:25:56
Mam nadzieję, ze do tego czasu (2015-10-13) miał Pan okazję kupić kilka mieszkań za grosze, wszak są sprzedawane na licytacji...
Pozdrawiam
kasz 2016-04-23 13:04:15
to prawda warto się zakręcić, ale jak mają jakieś oferty pracy a z tego co w internecie spojrzałem teraz, to niestety nikogo nie poszukują i nie mają wolnych wakatów obecnie, ale zawsze możesz spróbować złożyć cv np. do nich i może w ten sposób uda ci się załapać tam
Zostaw swoją opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego