Opinie o Ekom Maciejczyk sp.j. w Nowiny

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ekom Maciejczyk sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ekom Maciejczyk sp.j. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekom Maciejczyk sp.j. w Nowiny

aps Nowy wpis

Firma totalne (usunięte przez administratora). Nie potrafi odebrać odpadow w terminie. 17 maj odpady w miejscowości Kaniow, gmina Zagnansk nie odebrane. Ladowacze zero jakiejkolwiek kamizelki odblaskowej i to przerzucanie worków nad jadacymi samochodami osobowymi w miejscowości Zagnansk kolo byłego posterunku policji

Klient Nowy wpis

Najgorsza firma jak dotad byla u mnie odbierajaca smieci.Panom ładowaczom trzeba dostarczyc pojemnik z odpoadami niemalze bezposrednio do samochodu, bo trudno im ruszyc (usunięte przez administratora) pare metrow!!!!! Gdzie te wladze gminy mialy oczy biorac takiego uslugodawce !!!!!!!

Andrzej Nowy wpis

Policja powinna stać przy wyjeździe z Ekom higiena NYSA i sprawdzać stan pojazdów

Andrzej Nowy wpis

Byłem pracownikiem ładowacz nieczystości Ekom higiena NYSA opolskie umowę miałem na miesiąc po miesiącu kierownik mnie poinformował i to takim tonem jakby mi łaskę robił że umowy nie przedłużamy wielu tam pracowników ma umowę na czas określony A kierowcy niektórzy to emeryci którzy dorabiają, kierownictwo w Ekom higiena NYSA opolskie W stosunku do pracowników MOŻNA odnieść wrażenie że robią wszystko żeby zniechęcić do pracy w tej firmie po trzecie stan techniczny pojazdów jest łagodnie mówiąc niedobry powinna policja lub inspekcja transportu drogowego stać przy wyjeździe z zakładu i konrol samochodów robić .

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ekom Maciejczyk sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Praca sezonowa na południu Niemiec
Wangen im Allgäu
Runtime GmbH
kumpel

Firma w której w ciagu 5 miesięcy drugi wypadek śmiertelny , wczoraj w wawrzenczycach kierowca smieciarki przygniótł do drzewa przy cofaniu ładowacza, a w styczniu zginą łądowacz w Topoli obok Skalbmierza przy próbie naprawy hamulcy. W tej firmie nie ma chyba choc jednego sprawnego auta wszystko szrot z niemiec majacy 15 i wiecej lat , w wiekszosci bez badan i w tragicznym stanie technicznym ,moze wkoncu jakies słuzby sie tym zainteresują,ile ludzi musi zginąc aby rodzinka Maciejczyków wreszcie za cos odpowiedziała

Mar
@kumpel

A kierowca nie wiedzial ze podczas cofania nie może stać ladowac na stopce z tyłu !?

@kumpel

Byłem pracownikiem ładowacz nieczystości Ekom higiena NYSA opolskie umowę miałem na miesiąc po miesiącu kierownik powiedział że umowę nie przedłużamy i to takim tonem jakby łaskę wielką miał zrobić że zechciał mnie o tym poinformować Ci co zarządzają w Ekom higiena NYSA robią wszystko chodzi o swe zachowanie i zwracanie się do pracowników żeby zniechęcić chyba do pracy W tym zakładzie , po drugie śmieciarki samochody przy wyjeździe z zakładu powinna policja lub inspekcja transportu drogowego kontrol stanu technicznego zrobić przegląd zrobić te pojazdy cza skontrolować ich stan techniczny jest łagodnie mówiąc katastrofalny !!

Julianna

Worki zostały rzucone przed bramą, wiatr porwał cześć z nich na ulicę. Pierwsze wrażenie nie najlepsze. Mam nadzieje, że przy kolejnym odbiorze odpadów panowie wykażą się większym profesjonalizmem.

@Julianna

Zastanawiam się czy na pewno worki zostały rzucone pod bramą. Z doświadczenia wiem, że czasami nawet dobrze włożone worki w bramę potrafią pod wpływem wiatru znaleźć się w zupełnie innym miejscu. Mam nadzieję, że w przyszłości nie spotkasz się już z takim problemem i będziesz usatysfakcjonowany działaniami firmy.

Waldek

Pewnie trzeba być dobrym i myślącym pracownikiem i dopiero wówczas docenia się dobrą firmę.

Grzegorz 25

Witam to jest cyrk nie firma dziś nie odebrali i co mam chować śmieci na posesję czy zostawić bo będą w nocy albo zbierać bo psy rozwalą. Parodia

@Grzegorz 25

Widzę, że Ekom nie odebrali od Ciebie śmieci. Może warto zadzwonić do firmy i zapytać, dlaczego tak się stało? Często się zdarza, że nie przyjeżdżają po odpady?

Przyjemny NIK

Można by pisać bez końca. W skrócie porażka, to że nie dotrzymuja terminów odbioru odpadów to swoją drogą, nie dają worków na segregacje bo ich nie mają, są zadłużeni w firmie która dostarcza worki stąd ich brak. To że płacą psie pieniądze to każdy wie, a mimo to ludzie tam pracują, kierowcy potrafią nie spać 3 dni i pracować 24h żeby trasówke skończyć... Samochody bez UDT i przeglądów 40 letnie, łyse opony, wyciekające oleje... Praca za najniższa krajowa reszta pod biurkiem, niektórzy pracownicy godzą się pracować w soboty za darmo.... Na placu wysypisko, szczury wszędzie, żadne bhp nie jest przestrzegane. Wszystko robione po kosztach. Od początku istnienia firmy dwa wypadki śmiertelne... Nagle wszystkich trzeba było zarejestrować, połowa załogi to AA. Ukraińcy pracowali po ponad 300godz za 4tys... Szkoda słów. Nie polecam.

Długoletni pracownik
@Przyjemny NIK

Pracuję już 15 lat w tej firmie, jestem zarejestrowany od początku.

Przyjemny
@Długoletni pracownik

Tak umowa na pół roku lub rok... Oprócz dwóch osób nikt nie ma umowy na czas nieokreślony...

Ta firma to totalne nieporozumienie. Wykorzystują pracowników po 10-14 godzin pracują a za najniższą średnią krajową! Za nadgodziny nic nie płacą obiecują płatne dni wolne i nic z tego na obietnicach się kończy! Jak na taki ogromny obszar objęty przez firmę to o połowę pracowników i wozów mają za mało. Jak nic przydałaby się kontrola Państwowej Inspekcji Pracy!

Mieszkaniec gminy Mogilany
@anonymous

Mieszkam w gminę Mogilany z którą firma podpisała niedawno umowę. Pierwszy termin wywozu nieczystości i śmieci stoją już trzeci dzień i nikt po nie nie przyjeżdża. Terminy wywozu śmieci i surowców rozłożone na cztery różne daty. Musimy żyć z kalendarzem w ręku. Jak na początek współpracy wielka porażka. Zastanawiamy się nad zgłoszeniem tego gdzieś wyżej bo na razie do gminy nic nie daje.Śmieci jak stały tak stoją. Smród i muchy. Lada moment i szczury będą.

Wiciu

Już w tej firmie kiedyś pracowałem i postanowiłem do niej wrócić. Przynajmniej pewna rejestracja i można dobrze zarobić.

kierowca
@Wiciu

Ok dbają o ludzi.

@kierowca

Ale nie dbacie o klienta i nie dotrzymujecie terminów

Wykorzystywany

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora). Jak śmieciarka się zepsuła to kazali na plecach śmieci przenosić. Kiedyś nawet przyszło mi spać w kabinie.Dają umowę na najniższą krajową. Porażka....

Potwierdzam. Wystarczy zobaczyć jakie dziadostwo zrobili w Zabierzowie. Odpadów nie odbierają. Jeżdżą anglikanie bez przegladów

EKOM dziwne że jeszcze istnieje. Pojazdy z epoki PRL-u. Dodatkowo każą jeździć anglikami. 90% pojazdów nie ma przeglądów rejestracyjnych. Definitywnie odradzam. Kto tam jeszcze jeździ - kasa wypłacana daleko po terminie. ODRADZAM!!!!!!!

@anonymous

Pracuję w firmie EKOM od kilkunastu lat i nigdy nie było opóźnienia w wypłaceniu wynagrodzenia. Pracy dużo, ale dobrze płacą.

Danuta

Zachęcam do napisania opinii na temat firmy Ekom Maciejczyk, chętnie dowiemy się jak teraz rozwija się ta firma oraz jakie warunki zatrudnienia oferuje? Może posiadasz informacje dotyczące kwestii wyjazdów integracyjnych w tej firmie? Zapraszam was do dzielenia się z nami nowymi komentarzami w tym wątku.

Mirek

Jestem od 3 miesięcy pracownikiem w Ekom. Zaskoczenie że zarejestrowali natychmiast. Wcześniej pracowałem w 3 innych firmach komunalnych i niestety nikt nie chciał mnie zarejestrować. A tu proszę odrazu! No i kasa taz jest naprawdę dobra.

Grzesiek .

Jestem zadowolony bo pracuje się dobrze. Najważniejsze że nie ma problemu z etatem. Pracy dużo ale kasa ok. Da się dogadać. Jak tylko ktoś chce to ma.

Olek

Pracuje się bardzo dobrze. Mila i przyjemna atmosfera. Zarobki bardzo dobre. Dobrzy fachowcy są doceniani.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekom Maciejczyk sp.j. - Nowiny

• Jak się pracuje w Ekom Maciejczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekom Maciejczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ekom Maciejczyk sp.j.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zakładowa 29
    26-052 Nowiny