Opinie o Rewizor Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rewizor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rewizor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rewizor Sp. z o.o. w Gdynia

Przybi

Dobre premie wlatują

Beata
@deres

8 tysięcy złotych? jestes w stanie opisac bardziej szczegółowo jak taki wynik sobie wyrobić? za jaka konkretnie pracę oraz poniesiony wysiłek?

Aldona

Cześć. Jestem zadowolona z pracy w rewizorze. Grafika mam dość elastyczny bo sama wybieram zmiany na które chce się wpisać przez specjalną aplikację. Wypłata za rękę z premią za kontrole i wezwania wychodzi mi między 35 a 40 złotych. Jako studentka nigdzie tyle nie zarobię. Pozdrawiam obecnych i przyszłych kontrolerów xD

Arleta 88
@Aldona

Uważam, że firma Rewizor mimo licznych negatywnych opinii nie jest taka zła. Ma swoje wady i zalety ale ma też potencjał i swoich zwolenników. Nie pracowałam tam nigdy mimo to realizują swoje cele. Mimo, że zostałam ukarana opłatą i napoczątku byłam zła ale nie dlatego że zostałam ukarana tylko dlatego, że mi wydruczek gdzieś zginął i nie mogłam go znaleźć : ( tak to by było mniej do zapłaty).

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były pracownik

22.02.2024 02:02

Były pracownik ikona wywiad

Byłem pracownikiem firmy Rewizor, zakończyłem współpracę w styczniu. Uważam, że współpraca zakończyła się ze względu na plotki na mój temat skierowane ze strony SKM Warszawa oraz Polregio. Wiązały się one z moją rzekomą kontrolą na pociągach SKM, na co nie było oczywiście dowodów, ponieważ Dział Kontroli nie wiedział nic o takiej sytuacji. Była to jedynie informacja od Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie i kierownika Działu Kontroli Biletów, który był wulgarny w stosunku do mnie. Dodatkowo ze strony pracownika Polregio zostałem oskarżony o wyłudzanie przejazdów bezbiletowych na legitymację WKD (Rewizor). Na to oczywiście też nie było żadnych dowodów, ponieważ w momencie kiedy zadzwoniłem do Działu Windykacji Polregio powiedziano mi, że nic nie wiedzą o takiej sytuacji. Prezesowi jednak te informacje wystarczyły, bo nie chciał on przedłużyć ze mną umowy. Nikt nawet nie chciał wnikać w te sytuacje i spróbować je wyjaśnić. Po kontakcie z firmą Polregio oraz firmą SKM dostałem informacje, że żadnej sprawy jeśli chodzi o moją osobę, nie ma. Zostałem zablokowany przez przełożonych i nie miałem się jak z nimi skontaktować. Udałem się więc do biura WKD w Grodzisku Mazowieckim. Niestety tam też niczego się nie dowiedziałem. Firma umyła ręce, ponieważ WKD nie ingeruje w sprawy Rewizora, mimo iż legitymacje są podpisane przez Dyrektora do spraw handlowych WKD. Zostałem zaproszony do jego gabinetu. Rozmowa była bardzo niemiła, widać było, że był on mocno uprzedzony w stosunku do mnie. Sam prezes spółki Rewizor stwierdził, iż moje ubranie (garnitur) oraz akcesoria (radio telefon, które nosiłem dla bezpieczeństwa i żeby budzić respekt, tak żeby żaden z podróżnych nie był agresywny) jest nieodpowiednie, na dzisiejsze standardy jego spółki. Uważał on, że "kanar powinien wejść i wyjść”. Na grupach WKD forum na Facebooku można przeczytać o mnie same dobre opinie. Pasażerowie mnie bardzo doceniali i lubili. Prezes jednak wolał posłuchać plotek i nie weryfikować informacji. Uważam, że skargi na mnie wypłynęły nie od zarządu spółek, tylko od dwóch osób, które pracują jako kierownicy pociągów. Według mnie cała ta sprawa miała na celu pozbycie się mnie z pracy. Uważam, że w tej firmie dobre osoby, które robią coś ponad, nie są doceniane. Prezes spółki Rewizor tłumaczył, że nie ma obowiązku przedłużać ze mną umowy. W momencie kiedy próbowałem odzyskać pracę, na której mi bardzo zależało i dalej zależy, prezes powiedział mi, że robię niepotrzebny zamęt, a ja chciałem, tylko żeby ktoś odpowiedział na moje pytania.

Były pracownik ikona wywiad

Pracowałem jako kontroler biletów.

Były pracownik ikona wywiad

Tak jak już wspominałem, nie przedłużono ze mną umowy z powodu plotek niepopartych żadnymi dowodami oraz bez próby wyjaśnienia sprawy. Po wielu próbach kontaktu, w końcu w trakcie przypadkowego spotkania w zarządzie firmy WKD, prezes poinformował mnie, że umowa nie musiała zostać ze mną przedłużona i że taki powód powinien mi wystarczyć.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Były pracownik ikona wywiad

2000-4000 złotych, zależności od tego, ile energii wkłada się w swoja pracę.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Miesiąc.

Były pracownik ikona wywiad

Praca była łatwa i interesująca . Dawała możliwość porozmawiania z ludźmi i nawiązania nowych kontaktów.

Były pracownik ikona wywiad

Materialne podejście do pracownika. W tej firmie widać było, że biznes to biznes. Nikogo nie interesowały społeczne aspekty pracowników.

Były pracownik ikona wywiad

Szkolenia dotyczyły ogólnej znajomości taryfy i przepisów z zakresu kontroli pasażerów. Jeśli chodzi o to, to firma Rewizor dba, aby pracownik był przygotowany i dobrze wykonywał swoją pracę.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Były pracownik ikona wywiad

Atmosfera raczej napięta. Odczuwałem brak jakichkolwiek pozytywnych relacji w firmie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Były pracownik ikona wywiad

Kontakt był bardzo ciężki. Nie byłem w stanie niczego dowiedzieć się na przykład w momencie strajku firmy Rewizor z WKD. Sama atmosfera między pracownikami raczej nie należy do pozytywnych.

Były pracownik ikona wywiad

Moim zdaniem na atmosferę w głównej mierze wpływały pieniądze. Im lepiej i częściej ktoś pracował, tym gorzej był postrzegany przez innych (głównie przez zarząd).

Były pracownik ikona wywiad

Wywiązywał się. Pensja była na czas. Warunki umowy były spełniane.

Tak dla jasności to jakie teraz są warunki do spełnienia by moc pracować jako inspektor? Widziałem te opinie od osób, które twierdziły kiedyś, że zatrudniane były osoby, które nie nadawały się do tej roli. Skoro tak to jaki może być profil dobrego kandydata na to stanowisko?

Brawo rewizor Nowy wpis

Powyższe napisane w nerwach.Jezeli wam nie wypłacili czegoś to walczcie o swoje ale dpóki nie będziecie kontrolować wszystkich równo nie będziecie mieć szacunku.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Rewizor Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Rewizor Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku KONTROLER BILETÓW?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

KIEDY MAZZ ZAMIAR NAM WYPLACIC PRACOWNIKA Z KRAKOWA NASZE ZALEGLE PIENIADZE!!!! NIEODPUSCIMY DOPOKI NIEDOSTANIEMY SWOICH CIEZKO ZAROBIONYCH PIENIEDZY!!! NAWET NIE UMIESZ ODPISAC ANI ODEBRAC JAK SIE DZWONI I PISZE DO CIEBIE!!! ZANIEDLUGO WYBORY TYI PAN HORALQ MOZEVIE ZAPOMNIEC OCZYM KOLWIEK DOPOKI MY NIEODZYSKAMY SWOICH PIENIEDZY!!! I CZY BEDZIESZ CHCIAL CZY NIE JAK NIEWYPLACISZ NAM PIENIEDZY W TYM MIESIACU TO SIE SPOTKASZ W WARSZAWIE Z PRACOWNIKAMI NIE TYLKO Z KRAKOWA!!! UDZIALY W PORTACH W GDYNI GDANSKU ZONA NAPEWNOBEDZIE ZADOWOLONA TEZ JAK BEDZIE MUSIALA Z NAMI ROZMAWIAC JAK NAS WYSLALES DO NIEJ BO ONA WEDLUG CIEBIE JESTPREZESEM!!!! CO TY DOROSLY CZLOWIEKU ROBISZ WSTYD !!! PIP TEZMAMY NADZIEJE ZE TO CZYTA I ZUS ORAZ URZAD SKARBOWY I SIE ZAJMIE TOBA I DOPATRZY CO PRZEZ TYLE MIESIECY ROBILES WKRAKOWIE !!! MIELI DOWOD PO GRUDNIU DO TEJ PORY (usunięte przez administratora)NIE WYPLACILES WSZYSTKIEGO LUDZIA !!! LUDZIE NA SWIETA ZOSTALI BEZ PIENIEDZY ALBO Z 1000 ZL NA KONCIE ! MAMY NADZIEJE ZE DO WSZYSTKIEGO DOJDA A MY POKAZEMY SWOJEDOWODY!!! ILOSCI GODZIN JAKIE PRZRPRACOWALISMY PRZEZ TYLE MIESIECY! I SPRAWDZIMY JAK ODPROWADZALES PODATEK ZA JAKA ILOSC GODZIN NASZYCH I PENSJE W URZEDZIE SKARBOWYM! TAK CHCESZ GRAC Z NAMI TO MY ZAGRAMY ROWNIEZ BITWE WYGRALES ALE WOJNE WYGRAMY MY !!!! POZDRAWIAMY KRAKÓW ????

Maurycy

Pan prezes zarządu PIS-owski (usunięte przez administratora)wypowiedział umowy nielegalnie i bez podstawnie wysyłając wypowiedzenia na maila. Po czasie okazało się na dodatek że pan willa żabi milionów w Wilanowie nie raczył nawet opłacić składek ZUS za ostatnie 3 miesiące

Willa za ponad 8 mln wybudowana w Warszawie w dzielnicy Wilanow a nie ma aby wyplacic pracownika pensji ?! WSTYD .... jak możesz spojrzeć sobie w lustro . Rodzinny zostały bezstodkow do życia maja dzieci niepełnosprawne małe dzieci które idą do szkoły. Ciężko pracowaliśmy aby te pieniądze zarobić. I Ty chcesz startować w wyborach?! Taka osoba jak Ty się tam nie nadaje bo jeszcze okradnie Państwo !

Witam serdecznie nie polecam pracy w tej firmę w Krakowie mieli wypłacić pieniądze za pracę do 15.07.2023 to tej pory niepowyplacal ludzia pieniędzy!!! Za nadgodziny ludzie też ani grosza nie zobaczyli a mielei ponad 100 nagdodzin !!

Nie polecam pracy w firmie rewizor!!! Pracodawca (usunięte przez administratora) ludzi !! Niepowyplacal całego wynagrodzenia nie chce wypłacić odprawy za zwolnienia!! Pozwalniał ludzi na l4!!!

Kacper

Mamy nadzieję że prezes czyta te opinie i dzisiaj przelewy wyjdą do nas w trybie pilnym. Nie polecam pracy w tej firmie. Panie prezesie pracownicy xzekaja na uczciwie zarobione pieniądze

Posadka załatwiona przez posła jednej z partii ściśle związana ze Skarbem Państwa. Obcinanie wypłat bez konkretnej przyczyny, zwalnianie pracowników na chorobowym. NIE POLECAM!! @Pracodawca nie wie co to Kodeks Pracy, a przed PIP ukrywa wszystko

Błażej

Lepiej unikać tego miejsca. Prezes nie stosuje się w żaden sposób do Kodeksu Pracy, Kierownik oddziału tam jest chyba tylko po to, aby uzupełniać papiery i nic więcej. Obcinanie wypłat za to, że człowiek jest chory to jest kpina. Zwolnić pracowników, którzy są na zwolnieniu lekarskim nijak się ma do Kodeksu. Panie "Prezesie" czy wygodnie się siedzi na stołku załatwionym przez posła z (usunięte przez administratora)

Nikodem
@Błażej

Potwierdzam, wypowiedzenia poleciały hurtowo, nieważne czy na zleceniu czy na etacie i czy na zwolnieniu lekarskim

Ucięte premie za wypadek w pracy, tak robi tylko człowiek bez zasad

Kamil

Wyrzucenie pracownika na zwolnieniu, ktory byl zatrudniony na etat. Widać, że nic nie robi sobie z Kodeksu Pracy

Pracodawca nie wypłacił nam pieniędzy ekwiwalentow odpraw oraz nadgodzin. Nie polecam

Pracodawca zwolnił nas grupowo z dnia na dzień zwolnieniem niezgodnym z kodeksem pracy. Nie wypłacił pieniędzy nie polecam (usunięte przez administratora)

Rewizor zwalnia osoby na zwolnieniach lekarskich wypadkowych niewypłaca pieniędzy ludziom (usunięte przez administratora)My pracownicy dajemy czas do jutra wieczór na wypłaty prawidłowe naszych wynagrodzeń oraz odpraw za zwolnienie niezgodne i z naruszeniem kodeksu pracy wraz z ekwiwalentami za urlop!

Wzywamy!!!! Prezesa do wypłaty w całości naszych zarobionych pieniędzy,oraz odpraw ekwiwalentow I pełnych wynagrodzeń. Zostaliśmy zwolnieni z pracy! zwolnieniem,które jest niezgodne z kodeksem pracy. Dążymy aby pracodawca wypłacił nam zaległe pieniądze. Człowieku pozbawiłeś ludzi pracy z dnia na dzień

kontroler

Rewizor zwolnił mnie kiedy przebywałem na zwolnieniu lekarskim. Nie polecam!

Aldona

Beata

Rozwiniesz szerzej to stwierdzenie? Co takiego może próbować ugrać? ta rozbieżność w postaci 5 pln wynika z tej wspomnianej premii? niektórzy pisali, ze spokojnie po 7/8 tys się wyciąga. czy wobec tego jest stała perspektywa na wzrost?

Arleta 88
@Aldona

Zostaw merytoryczną opinię o Rewizor Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Rewizor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rewizor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewizor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 31 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rewizor Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 94 ocen.

Rewizor Sp. z o.o.