Opinie o Grupa HRC S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa HRC S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa HRC S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa HRC S.A. w Warszawa

Janek 2050 Nowy wpis

Ups. I jakie miłe zaskoczenie !!! Dzięki HRC znalazłem doskonałą pracę. Ale to co mnie prawdziwie urzekło to poziom, z jakim traktowali mnie przez cały czas procesu rekrutacji oraz szacunek jakim byłem obdarzany. A na koniec, już po spotkaniu z klientem oraz otrzymaniu od klienta oferty, która nie spełniała moich oczekiwań, wzięli na siebie całą robotę związaną z wytłumaczeniem firmie, dlaczego powinni jednak podnieść ofertę. I się udało. Ja mam świetną pracę w super firmie. I za to Wam dziękuję ;-) Z całego serce. Oby Wam się jak najlepiej wiodło. Serdecznie pozdrawiam cały zespół. Janek

Jan Pieronek Nowy wpis

Piękne dzięki za pomoc w znalezieniu pracy w Gliwicach. Jesteście super. Pani Klaudio, jest Pani wspaniała, najlepsza doradczyni na świecie ???? Grupa HRC SA ????

Cezary Nowy wpis

Pewnie dlatego taka cisza panuje na forum no bo skoro macie dobrą pracę, super!

Krzysztof Nowy wpis

To moje pierwsze doświadczenie z headhunterami. Ta firma jest rewelacyjna. Po pierwsze sposob, w jaki sie ze mna kontaktowali - pełen profesjonalizm. A po drugie - oni naprawde dbają o interes kandydata. Serdecznie pozdrawiam, Krzysztof

Irek

A może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

TOMI

Witam, Wszystkim, którzy szukają rzetelnej firmy headhunterskiej, serdecznie polecam Grupę HRC SA. Jasna komunikacja, dbałość o kandydata i brak jakiejkolwiek ściemy.... Jasno informują co i jak. W jednym procesie, firma ostatecznie mnie nie zatrudniła. Od ręki podali mi informacje co i jak oraz dlaczego Klient postanowił mnie nie zatrudniać. W innym procesie doradzili jak zachowywać się na spotkaniu u Klienta. I pracę dostałem. Są super.

Fajnie, że jeszcze są takie firmy HH jak Grupa HRC SA. Dziękuję Pani Klaudii za fantastyczna robotę. Dzięki jej zaangażowaniu, mam dzisiaj pracę o jakiej marzyłem. Serdecznie pozdrawiam zespół HRC. Moje sugestie dla Grupa HRC S.A.: Porządna firma i porządni pracownicy.

@Tomek

Dużo osób pisze pochlebne opinie o firmie. Ty też masz podobne zdanie. Mogłabyś napisać jak przebiegał Twój proces rekrutacji? Jak długo trwał i jakie kwalifikacje musiałaś mieć, żeby dostać tę pracę? Czy poleciałabyś innym użytkownikom forum tę agencję pośrednictwa pracy? Na stronie http://www.hrc.com.pl/pl/oferty_pracy jest dużo ofert rekrutacyjnych. Powinniście się z nimi zapoznać.

Tomek z Wawy

Bardzo sympatyczne pofejscie do kandydatow. Szacunek i zyczliwosc. Mnie pszekonali swoim podejsciem, do rozwazenia oferty pracy, ktorej nie szukalem. Oferta jest bardzo ciekawa. Musze sie zastanowic. Ale konsultantom Grupy HRC bardzo dziekuje za juz. Tak trzymac...

@Rob, dzięki za Twoją opinię o procesie rekrutacyjnym. Może mógłbyś napisać coś więcej o samym zatrudnieniu. Możesz liczyć na premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Jaka jest atmosfera w pracy i relacje między współpracownikami? Jesteś z nich zadowolony? Czy poleciłbyś tą firmę innym osobom poszukującym pracy?

Rob

Nigdy nie myślałem, że mogę być traktowany jak KTOŚ w procesie rekrutacyjnym. W przypadku rekrutacji prowadzonej przez Grupę HRC SA z Warszawy, miałem okazje doświadczyć, czym jest praca prawdziwych fachowców w dziedzinie rekrutacji. Dbali o mnie od pierwszego kontaktu, aż do momentu zatrudnienia. Potem kontaktowali się ze mną przez 3 miesiące, prosząc o informacje na temat tego jak mi się pracuje, czy mam jakieś uwagi, czy chcę, aby porozmawiali o czymś z moim pracodawcą. Czapki z głów Panie i Panowie. Trzymajcie tak dalej.

Jeśli szukacie aktualnych ofert pracy u Grupa HRC, możecie skorzystać z podanego linku http://www.hrc.com.pl/pl/oferty_pracy . Podzielcie się swoimi doświadczeniami, każdy komentarz, który zawiera w sobie treść merytoryczną, ale nie cechuje się pomówieniami i inwektywami wnosi wartość dodaną.

Macie problem ze znalezieniem pracy - oto moja rada - zgłoście się do najlepszej na rynku agencji doradztwa personalnego Grupy HRC S.A. Pomogą tak jak i mnie. Wymaga to trochę czasu, cierpliwości, ale sukces murowany. MAM PRACĘ. Na prawdę warto się z nimi skontaktować.

Zuza

Znalezienie dziś dobrej pracy, takiej którą naprawdę chce się wykonywać - jest trudne. Pracodawcy często stawiają poprzeczkę tak wysoko, że czasami ma się wrażenie, że sami nie wiedzą kogo potrzebują. Długo to trwało, ale się udało i to tylko dzięki nieocenionemu wsparciu zespołu Grupy HRC S.A. Gdyby nie ich fachowość, umiejętność negocjacji, asertywność, wsparcie - nie dałabym rady. Bardzo Wam dziękuję.

Hubert

Wspaniali, niezastąpieni, profesjonalni i przede wszystkim ludzcy - gratulacje dla całego zespołu. Dzięki nim otrzymałem pracę, na której bardzo mi zależało - i ją dostałem.

Moja rada dla szukających dobrej pracy, skontaktujcie się z firmą Grupa HRC S.A. Kontaktowi, życzliwi, wspierający i niezwykle fachowi konsultanci. Pomogą w każdej sytuacji. Polecam.

Mirek

Fachowcy, naprawdę fachowcy. Długo szukałem firmy rekrutacyjnej aż w końcu znalazłem. Profesjonalizm, kultura, wiedza oraz bardzo sympatyczny stosunek do kandydata. Polecam.

Zadowolony Kandydat

Podzielam opinię poprzednika. Bardzo profesjonalna firma rekrutacyjna. Co prawda nie otrzymalem ostatecznie propozycji pracy u ich klienta, ale ujął mnie ich pozytywny stosunek i szacunek okazany mi jako kandydatowi. Serdexznie polecam. HRC trzymajcie tak dalej.

BEZ NICKA

Grupa HRC SA to doskonała firma headhunterska. Jeżeli ktoś potrzebuje zaufanego rekrutera serdecznie ich polecam. Mi znaleźli pracę już 2 razy. A po zatrudnieniu przez jakieś 6 miesięcy zawsze kontaktowali się z pytaniem jak się odnajduję w nowej pracy. Serdecznie pozdrawiam//

admin

Uważasz, że internet potrzebuje prawdy o firmie Grupa HRC S.A.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa HRC S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa HRC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa HRC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa HRC S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa HRC S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa HRC S.A.
4.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Warszawa
  • NIP: 9511949454 REGON: 16099664 KRS: 0000372596