Opinie o Elve Sp. z o.o. w Kraków

Elve to firma która powstała by przyspieszać rozwój Polski, dzięki rozpowszechnianiu energetyki słonecznej zwłaszcza wśród klientów biznesowych. Przyświeca nam długoterminowa wizja oparta jednak o codzienne staranie o dobre wyniki. Stawiamy na dynamiczny rozwój ludzi w naszym zespole, ponieważ wiemy, że to najlepsza droga do sukcesu firmy.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elve Sp. z o.o. w Kraków

Krzysiek

Elve to szybko rozwijająca się firma. W bardzo niedługim czasie stała się jedną z najlepszych firm działających na tym rynku. To wszystko dzięki wysokiemu standardowi usług i dobrej organizacji pracy, ale też ważne jest zaufanie do pracownika i nacisk na jego szybki rozwój. Praca w dziale sprzedaży wymaga zaangażowania, wysiłku i poświęcenia czasu, ale za to można się na prawdę bardzo dużo nauczyć (nie tylko o samej fotowoltaice, ale i ogólnie o biznesie) no i przede wszystkim dobrze zarobić. Do tego fajne auto, telefon, laptop itd. Dla mnie ważne jest też to, że mam ciągle kontakt z klientami biznesowymi, od których mogę się wiele nauczyć. Polecam Elve jako pracodawcę dla ludzi ambitnych, którzy chcą się dużo nauczyć i dużo osiągnąć swoją pracą.

@Krzysiek

Dzięki Krzysiek za informację :) Chciałbym się podpytać czy mieszkając na południu Małopolski 'opłaca się ' dojeżdżać do klien

Klie

@Krzysiek

Klientów, pewnie większość spotkań jest w większych miastach ? Wiesz chodzi mi o komfort przemieszczania się, czy lepiej byc na miejscu w Krakowie?

Krzysiek Nowy wpis
@Marcin

cześć! przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. W firmie pracują osoby z różnych regionów południowej Polski, niekoniecznie trzeba mieszkać akurat w Krakowie. Zawsze indywidualnie dobierana jest regionalizacja w zależności od miejsca zamieszkania

MichałP Nowy wpis

Polecam pracę w firmie Elve. Ambitni handlowcy mogą zarobić fajne pieniądze. Firma nie jest duża (ma za to spory potencjał) co tworzy ciekawy kameralny klimat. Jedna z lepszych firm w branży w moim subiektywnym odczuciu. A z dodatków to samochód do prywatnego użytku czy dofinansowanie aktywności sportowych - nie jest źle ;)

Halina Nowy wpis

@anonymous, jeśli będziesz miał/a jakąś informację to prosimy o informacje. Ktoś jeszcze napisze coś o firmie? Czy są zapewniane dodatkowe benefity? Może prywatna opieka medyczna? Również zastanawiam się czy Elve aktualnie rekrutuje?

anonymous Nowy wpis

Jak wyglądają zarobki w firmie na stanowisku Koordynator ds. fotowoltaiki ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elve Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Karina

W Elve panuje bardzo przyjazna atmosfera. Młody, elastyczny zespół jest wsparciem na poszczególnych etapach inwestycji. Dużą zaletą są jasne zasady współpracy, terminowe wynagrodzenia. POLECAM !

Maciek

Jako były pracownik Elve, z czystym sumieniem mogę podpisać się pod resztą opinii o firmie. Pracując jako technik sporo się nauczyłem, oraz zdobyłem bardzo dużo praktycznych umiejętności 'inżynierskich'. Zaczynając pracę w Elve jako stażysta, otrzymałem pełne wsparcie od współpracowników, zaczynając od techników, poprzez dział handlowy, aż do kadr. Pracy jest dużo, a niektóre obowiązki wymagają interdyscyplinarnego podejścia do temu(co również rozwija pracownika). Bardzo dużym plusem jest organizacja pracy oraz współpraca poszczególnych działów. Firma zapewnia możliwość rozwoju oraz fajne warunki pracy. Atmosfera panująca w biurze jest kolejnym plusem, pracują młodzi ludzie ukierunkowani na rozwój. Serdecznie polecam osobą zastanawiającym się nad aplikacją!

Dawid

Elve to moje pierwsze poważne miejsce pracy, które dało mi wiele możliwości w rozwoju. Jako inżynier nie tylko siedzę tutaj za biurkiem klikając w programach typu CAD ale mam szereg innych ciekawych oraz odpowiedzialnych zadań. Cieszy na pewno atmosfera i dobrze zgrany zespół, a także poczucie, tego że ma się bezpośredni wpływ na wyniki firmy co nie jest oczywiste w wielkich korporacjach, gdzie mógłbym zostać "jednym z wielu". Firma umożliwia duży progres co widzę po sobie od chwili, gdy przyszedłem do Elve na staż a następnie zostałem już jako regularny pracownik. Moje obawy co do samej branży, którą się zajmujemy zostały szybko rozwiane kiedy zobaczyłem jak firma pracuje i w jakim kierunku zmierza.

majri

oo to fajnie, na pewno warto spojrzeć i dzięki za cynk, że taka strona istnieje i że pojawiają się tam aktualne miejsca pracy :) chyba właśnie fotowoalitka jest potrzebna i spoko, że można poprzez stronę również kandydować

KubaKPPC

Opinie widzę niezłe. Elve ma specjalną stronę, w której są ogłoszenia o aktualnie o rodzajach aktualnie poszukiwanych pracowników: http://elve.pl/kariera/ Na dzień dzisiejszy jedna z nich jest aktualna!

Szczepan

Nowa firma zawsze daje dużo możliwości oraz wymaga elastyczności od swoich pracowników. Dla mnie praca w Elve to ciągła nauka nowych rzeczy oraz doskonalenie nabytych, dzięki wsparciu od przełożonych. Jeżeli jesteś otwarty na nowe perspektywy i chcesz zrobić krok dalej to Elve jest dobrym wyborem.

Kamil

Elve jest bardzo dobrym miejscem do rozwoju w młodej branży jaką jest fotowoltaika. Pracy jest dużo (jak wszędzie) natomiast szybkie tempo rozwoju firmy powoduje częste zmiany (co oczywiście nie każdemu odpowiada). Już na początku pracy otrzymuje się duże zaufanie oraz wsparcie od przełożonych, skutkuje to dobrą atmosferą i możliwością rozwoju.

admin

Wiesz coś o pracy w firmie ELVE Sp.z o.o.? Czekamy na nowe informacje z poszczególnych działów!

Zostaw merytoryczną opinię o Elve Sp. z o.o. - Kraków

Elve Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Emaus 5
    30-201 Kraków