Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Działdowo

Produkujecie Wy cos tam? Bo u nas nie ma żadnych butelek z " naszej huty "

sliwun
@Działdowo

Produkujemy, dla klijetow zewnetrznych.

niezakażony
@Działdowo

To lepiej się o nie pomódlcie bo inaczej się roboty pozbędziecie

Operator

Witam. Ogarniacie już nowe automaty? Czy sa zbyt nowoczesne i skomplikowane dla was? :) Pozdrawiam

@Operator

nasi operatorzy jak i kierowcy są bardzo mądrzy, wiec pisanie czy ogarniają można w twoją stronę zadać to pytanie czy ty ogarnąłbyś??

@Operator

i wiesz co ogarniają i nie są dla nich skomplikowane potrzeba czasu żeby wszystko szło jak należy, a jeżeli jesteś takim fachowcem i osobą z wiedzą zapraszamy może swoim intelektem się podzielisz jak jesteś taki światowy , bo każdy daje złote rady i krytykuje. a powiem ci że sam na pewno nie poradziłbyś sobie na miejscu naszych operatorów bo nie dorównujesz im w żaden sposób

@mloda

brawo w końcu ktoś docenił chłopaków z gorącego końca

@mloda

W Działdowie Huta jedzie pełna para od 50 lat .. ale Działdowo to nie wies pod bydgoszcza... Tur Tur firma inco co zarobim to na winko :)

@Hutnik

nie bądż z taki mądry hutnik , bo dostajecie gotowy produkt a jak widać wasza inwestycja jakoś sie kuleje skoro nie potraficie ruszyc z huta która jest od prawie od 170 lat, a inwestor no co można tu powiedziec byle szybki-byle jak.

@Hutnik

ja sie pytam gdzie jest HACCP !!!!!!!!!!!

@mloda

ile klas skończyłaś? Bo Twoja pisownia mnie rozbraja... ani składu ani ładu.. ale jadzim dali.. dali go...

@mloda

mloda - chyba spadłaś z drzewa na głowę. Co wspólnego ma Huta w Działdowie (koncern) z Hutą w Turze. Nie masz zielonego pojęcia o pracy w Hucie. Co załatwi HACAP przy uruchomieniu fabryki. Które procesy topienia i formowania on załatwi. hutnik - wydaje się że mocny jesteś tylko w słowach. Wielki szacun dla Operatorów i Kierowców z Turu. To oni przy współpracy dwóch osób (MO i innej) oraz ostatniego Zarządu, pokazali jak się wychodzi z ogromnego zadłużenia. Jak w ciągu niecałego roku można poprawić wszystkie wskaźniki. I gdyby nie fakt konieczności ponoszenia kosztów awarii stacji tlenowej Huta wyszłaby na plus po wielu latach.

@Andzia

i to jest argument .. Dziekuje i Pezepraszam:)

Ciekawy 2 ..
@hutnik

Chłopaki z gorącego końca stają na głowie aby było dobrze..I WIERZĘ W NICH......A KAŻDY MADRY W GADANIU A PRZYCHODZI COŚ DO CZEGO I WIELKA D....NIE JEDEN JUŻ Z KORPORACJI PODDAŁ SIĘ....

@Ciekawy 2 ..

Głowa jest do myślenia a nie do stania na niej ;)))

@Andzia

czy ty pracujesz w hucie w turze? widze ze bardzo dużo wiesz i domyślam sie kim jestes

A co planujesz?

@Andzia

Śmieszna jesteś wiesz....przy współpracy (MO i innej osoby) dobre sobie. Tak się zastanawiam czy aby tego wszystkiego nie pisze żona MO. Bo kto inny by tak pisał :p

@Młody

strzał w 10

@hutnik

Widzę że masz płytkie poglądy i mniemanie o sobie. Gdybym była żoną MO to byłabym dumna z tego. Nie tylko żona może docenić duży wkład pracy MO i jego zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie. Ja oceniam z konkretne działania a nie za to co kto gada szczególnie na spotkaniach próbując sie wykazać i podlizać kierownictwu Huty.

@Andzia

A kto teraz kieruje hutą?

@.

Szefowa jest, była i będzie tylko jedna

@Andzia

Centralizacja władzy jest szkodliwa. A ma ona poj3cie o szkle? Czy to karierowiczka?

@.

Dziwne pytanie jak na kogoś kto się niby zna na zarządzaniu. Szefowa jest od zarządzania i koordynacji. Jeśli się zna na szkle to tylko jej plus.

młoda
@Andzia

spadaj stad , jak nie pracujesz na produkcji czy na automatach , nie powinnas sie wypowiadac tutaj . ty nie masz wogole zielonego pojęcia o pracy w hucie .., kim ty jestes obejmujesz jakies stanowisko zwiazane z produkcja czy siedzisz za biurkiem

@Hutnik

naucz sie poprawnej polszczyzny a nie robisz błedy

Operator

Andzia, ty jesteś Panią prezes !!!

Jeszcze nie - może kiedyś

Hutnik2

Nie odpisujcie tej osobie bo to jest jakiś nieudacznik życiowy cwany w gębie a sam nic nie potrafi każdy w hucie (usunięte przez administratora) od chłopaków z automatów poprzez wszystkie działy do magazynu

Panią Prezes jest Pani Chojak

@Hutnik2

To może porozmawiamy bezpośrednio jutro na śniadaniu około 10-ej na stołówce? Może się ujawnisz i powiesz swoje opinie prosto w oczy.

@Hutnik2

I co nie stać cię było na odwagę, a może to ty nie pracujesz w Hucie?

@Andzia

Właśnie jadę do pracy... I co... Będziesz ? Tylko wołaj głośno !!! A nie jak ostatnio... Ani me, ani be...

Młoda
@Hutnik2

Co ty ona pewnie pracuje od poniedziałku do piątku :) w sobotę ma wolne hahahah

Hutnik2

Siedzisz przy drzwiach i roznosisz wszystkie informacje po hucie wszyscy się śmieją z ciebie

@Hutnik2

no to wszystkich podejrzenia sie sprawdziły już wszyscy teraz wiemy kim ta pani andzia jest... w sumie mieliśmy takie podejrzenia w końcu kapuś który skarżył na postoju i jest blisko drzwi... nie przewiało cie w tych drzwiach co????

@mloda

Jesteś płytki - ja czekałam w Poniedziałek a ty panie władco jak zwykle rzucasz do około oskarżenia nawet na jakąś biedną kobiecinę. A co do kapowania to jak widzę takiego d..pka jak ty który jest mocny w gębie i nic nie robi to dlaczego mam nie zgłaszać tego?

To miało być do Hutnika 2 Sorki młoda

Młoda
@Hutnik

Napewno więcej niz szkoła średnia w porównaniu do ciebie bo ty tylko podstawowe masz wykształcenie :)

Baca
@.

Ma pojęcie i doswiadczenie 20 letnie jako dyrektor pionu jakość. Pracowała przez jakis czas jako zwykły pracownik lini a z czasem kierownik KJ a nastepnie dyrektor. Zna biegle angielski i francuski, skonczyła podyplomowe studia zarzadzania w biznesie, zarzadzanie systemami jakosci. Włascicielem jest Pan Chojak ktory jest po AGH w Krakowie z specjalnosci szkło i ma doswiadczenie jako wieloletni dyrektor produkcji w Hucie Działdowo. Nie jednego jeszcze zagnie wiedzą na temat szkła ????

Pani Ania bardzo dobrze zna się na swojej robicie. Wszystko idzie według planu.

EP
@Zainteresowany

A co idzie według planu jak butelek nie ma? Branie kasy? Chyba jednak nie zna się na swojej "robicie"!

@EP

Chyba jednak się zna, skoro zarządza Hutą, jest tam najważniejsza osobą. Coś tam jednak wychodzi, na wszystko potrzeba czasu .

R....

Pani Ania to kobieta sympatyczna, potrafi podejść na hali i zapytać o coś zwykłego pracownika. Nie omija nikogo. W porównaniu do poprzedniego prezesa umie się przywitać i powiedzieć dzień dobry. Kultura sama w sobie. Obserwując innych ludzi np kierownictwo to ci powinni się od niej uczyć szacunku dla człowieka a nie straszyć i krzyczeć. Dobra praca polega na współpracy a nie oskarżeniach dlaczego to czy tamto nie jest zrobione... Jeśli się ma problem nie przynosi się go do pracy ale zostawia w domu i tak go rozwiązuje..

Zzz
@R....

Tak. Pani Ania to kobieta z wysoką kulturą osobistą. Pomimo zajmowanego wysokiego stanowiska jest osobą normalną, nie wywyższa się. Niestety nie każdy bierze z niej przykład w pracy... Co niektórym osobom woda sodowa uderzyła do głowy w stosunku do podległych pracowników, bardzo to przykre. Ludzie się starają, bo to praca wymagającą i myślenia i dobrej organizacji pracy.

@Zzz

Cóż zgadzam się z Tobą w 100%. Zmiana stanowiska pracy bardzo zmienia człowieka tak jak i jego charakter... No cóż woda sodowa uderza do głowy co niektórym...

Viola
@R....

A kim jest Pani Ania ? W Hucie.

@Viola

Dyrektorką

@Hutnik

Dyrektorką ale odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku...

R....

Nie obrażaj nikogo jak nie znasz ludzi.. Mysle ze skoro napisałeś w ten sposób to albo zostala zwrócona Ci uwaga i nie spodobało Ci sie to lub nie możesz i nie umiesz podołać nowym obowiazkom.. Ktore należą do twojej pracy.. I jeszcze jedno, nie jestem dupolizem, mimo ze z P. Anią widuje sie prawie codziennie.

Elektryk

Jakiej produkcji są nowe automaty?

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Anioł

Podobno przyjeżdżał do Was nowy specjalista. Mówią, że jest bardzo dobry. Potrafi coś?

Kim w tej hucie jest Tomek Budzyński? Dziękuję za info

Już go nie ma.

Dziękuję za informację

Kuba
@Andzia

Jestem neutralny ale słyszałem że Tomasz B to wybitny specjalista od formowania

Witam, na jaką pensje można przeciętnie liczyć? Jest sens się zatrudniać w Tym zakładzie.

Rozczarowany

Z tego co czytam wygląda na to że nie macie wsparcia od Łukasza B. Pamiętam że był niezłym technologiem. Czy jeszcze procuje ?

@Rozczarowany

Nie ma wsparcia od niego bo jest chyba nikim w tej chwili

Rozczarowany

Szkoda - taki dobry był

@Rozczarowany

Chyba tylko w gadaniu - sam nigdy nie podjął żadnej decyzji.

@Andzia

Andzia, widzę że ich znasz ;)

@Tur

TAK

@Andzia

A Irek specjalista jeszcze jest?

@Andzia

Wiec przestan wypisywac wszystko o firmie. Znasz tych ludzi ktorych krytykujesz, widujesz ich prawie codziennie , witasz sie z nimi a tutaj jadem jedziesz po nich. Powinnaś sie wstydzić. Dorosła kobieta a w rozwoju zatrzymalas sie na poziomie pięciolatka. Jestes na takim stanowisku gdzie pewnych informacji nie mozesz wynosić a tutaj udzielasz odpowiedzi na kazde zadane pytanie. Jesteś świadoma ze to wszystko czytaja ludzie z pracy jak i sam prezes.

@Nowy

Tutaj chyba odpowiedźi udzielila osoba, która juz w hucie nie pracuje, bo zostala zwolniona.

@Mlody

Młody - czy któraś opinia lub odpowiedź jest sfałszowana ? Czemu boisz się prawdy? Co chcesz ukryć?

Diabeł

Nie polecam tego zakładu, wypłaty słabe za pracę w tak ciężkich warunkach ale w tym zakładzie nie liczy się człowiek nie polecam pracuje do końca umowy próbnej i żegnam obiecują złote góry a wypłaty 2200 zł pracujesz w niedzielę święta nocki praca po 12 h OMIKAJCIE TEN ZAKŁAD SZEROKIM ŁUKIEM

?
@Diabeł

Czy to jest zakład karny?

Info
@?

Czy płacą wogole dodatki za nocki i za święta??

Hej

Czytając wasze wpisy rozumiem że produkujecie monopol ze słabym uzyskiem, brak jest pracowników i robicie po 12 godzin na zmianie. Ale chociaż płacą wam na czas?

On
@Hej

A co to jest Monopol ?? Co dokładnie produkujecie?

Cześć czy ktoś z pracowników może wie czy zniosa godzowke z 12 na 8 bo tak się nie da. Sypia się z w zwolnienia bo ludzie nie dają rady. Ja już też jestem tej myśli. Pozdrawiam. I oczekuję odp najlepiej od pracowników

@Nowy

Ja Nic nie wiem ale też jestem ciekawa . Też jestem za 8 godz systemem.

@Nowy

Brutto Netto Godzinowa Miesięczna Godzinowa Miesięczna Rok 2019 12,20 zł 2 050 zł 8,77 zł 1 474 zł Rok 2020 14,58 zł 2 450 zł 10,56 zł 1 774 zł

Dobre
@Zainteresowany

Po 12 godzin się robić nie chce.

@Dobre

Sam spróbuj pracować na Hucie przy automacie po 12 godzin. Szczególnie jako drugi Operator - cały czas przy automacie, bez możliwości posiedzenia w klimatyzowanej sterówce.

Ale chłopaki z automatów robią po 8h a nie 12h

Źle

No to OK - reszta pracowników i tak tylko udaje że pracuje.

@Źle

Jak idzie produkcja? Jedziecie już na pełnej wydajności? Czy są jeszcze jakieś problemy? Pozdrawiam

Kogo masz na myśli?

@Ciekawy

Ty jesteś największym problemem i twoja ciekawość sam pewnie jesteś leniem smierdzacym cwaniaczkiem z PKSU Nie pracujesz w Hucie a się wcinasz podkrecasz ludzi zajmij się swoją pracą rodzina chyba że jesteś tak nieudolny że nie masz pracy ani rodziny dam ci radę kota sobie kup i się nim zajmij

@Hutnik

No i słoma się z butów wysypała.... Nie podchodź do pieca ... :) Pozdrawiam ludzi na poziomie ( oczywiście Ty się Hutnik nie łapiesz ... )

Chyba ty udajesz ze pracujesz

@Nowy

Przecież były głosowania i tylko parę osób w całej firmie chciało robić po 8. A teraz płaczecie?

@128

To dotyczyło tylko Kierowców - i niech tak zostanie.

@128

Wlasnie, i jak czytam ze sortowniczki czy ktos jeszcze mówi ze jest uwiazany do stanowiska to smiac mi sie chce. Najpierw same chcialy po 12h robic a teraz co biedne i pokrzywdzone.

Jak ci 12h nie pasuje to się zwolnij

Hej

Co teraz robicie? Dalej ocet? Na ile?

@Hej

Nie ocet. Idzie bardzo dobrze, aby tak dalej ogólnie bardzo dobrze się pracuje super kadra zarządzająca.

Technolog formowania
@Zainteresowana

Czy macie wolne miejsca na stanowisko Technologa formowania bo na stronach nic nie widać ?

@Zainteresowana

Świetna wiadomość, oby tak dalej, dobra robota :) A można wiedzieć jaki asortyment idzie?

Chyba w Biedronce

@Hej

Monopol na razie wszystko do alkocholi

Chyba ty udajesz ze pracujesz

@Mlody

Z całym szacunkiem - oprócz Chłopaków z automatów i Dziewczyn z sortowania którzy są uwiązani do stanowiska - reszta tylko chwilami pracuje - dalej to tylko pozoracja pracy.

@Źle

Kazdy moze zmienic stanowisko pracy nikogo na siłę sie nie trzymia na sortowani czy na automacie

@Źle

Wiesz co jedynie mozemy miec pretensje do swojego kierownika tak samo sortowniczki. Nie moga sie odezwac same. Maja przecież kierownika. Kierownik powinnien zglosic ze potrzeba ludzi bo jest malo. Ale widac z ich strony zerowe zainteresowanie. Tylko na rano i swieta wolne to tak, a jak by co do czego doszlo to na hali nie ma rzadnego

Ciekawy

I co poprawiło się, na ile robicie

@Ciekawy

Jak zwykle można liczyć tylko na MO. Co prawda osamotniony ale daje radę. Jest coraz lepiej.

Mylicia Obywatelska

@Andzia

Jak moze byc osamotniony jak całą ciezka robotę robia operatorzy i kierowcy.

Elektryk

Czy są w hucie wolne etaty dyrektorskie? Jestem z zawodu elektrykiem

Hutnik

Jak produkcja idzie? Rozpedzacie się? Wszystko ok?

Natasza

Co tam u Was słychać? Jak postępy w remoncie. Jakie zmiany kadrowe?

Operator 112
@Natasza

Zapotrzebowanie jest na każde stanowosko. A najbardziej do kontroli bo tam sie dziewczyny wykruszaja. Tak słyszałem.

Amant
@Operator 112

Zróbmy plebiscyt na najfajniejszą dziewczynę i chłopaka w zakładzie. ;)

Operator 112
@Amant

Jestem jak najbardziej na tak ????

Daniel1
@Amant

Witam, zrobiliście już plebiscyt. Macie kandydatów?

nie ma takich kandydatów

Tur Tur

Witam. Kiedy planowany jest rozruch Huty? Kiedy będzie pierwsza produkcja schodziła ? Pozdrawiam

@Tur Tur

Rozgrzew pieca powinien być za 9 dni, ale już trzy razy zmieniali termin

mlody01
@Andzia

andzia ,pracujesz jako pracownik w Hucie Szkła w Turze ze masz tak dokłade informacje na ten temat? Czy tak jak wiekszość mieszkańców tej wsi wszystko wiesz :P

Tur Tur
@mlody01

Młody młody, skoro masz dokładniejsze informacje to się nimi podziel! ??

@mlody01

Jeszcze pracuję a informacja o odpaleniu pieca 25 go jest ogólnie dostępna mimo że dół jeszcze nieskończony

Tur tur
@Andzia

Witam. Czy rozgrzewają już piec?

@Tur tur

Zmiana terminu na 28-go rozgrzew piecs

Tur tur
@Andzia

Witam . Pali się już w tym piecu? :)

@Andzia

a co planujesz sie zwolnic, bo podwyzki nie dostałas hahahha

@Andzia

a co planujesz sie zwolnic bo podwyzki nie dostałas hahahh, widocznie nie zasłużyłas hahahah

Anioł

Historia się powtarza. Kogo wy tam macie? Tylko tego waszego inwestora szkoda

@Anioł

raczej wina inwestora bo rusza z produkcja jak budowa nieskończona

Szubin

A co, dachu nie macie?

@Anioł

Inwestora nie szkoda. Miał dobrych ludzi i zamienił ich na to co mamy. Tylko tego MO szkoda - nikt go nie słucha.

Nowu

MO to stary pracownik?

Produkcja stłuczki idzie pełną parą.:)

Dobry człowiek

Z czym macie problem, może pomogę

@Dobry człowiek

A w jaki sposób chcesz pomóc?

Dobry człowiek

Informacją

Ciekawy

A ile procent dobrego towary? Czy 100 % bubel?

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"