Meron Tadeusz Meronk

Gdańsk

Opinie o Meron Tadeusz Meronk

xanderh 2014-05-09 11:56:03
Szef to dobry pracodawca,wypłaty na czas i dobre zarobki.
hdx 2015-02-10 17:06:57
dobre zarobki chyba sam szef to pisal
LSD 2015-02-10 17:11:44
chyba w biurze dobrze zarabiaja
Montero 2015-06-30 18:51:36
Do pracy nie jest zla: na wyjazdach - dobra kasa. W Polsce jak w Polsce, ale jak ktos musi zostać w kraju to i tu jest dosyc roboty. Im lepsze umiejetnosci tym lepsza kasa - akord. Dobre dla tych co nie boja sie skrecac wind i nie boja się spocić! Mnie tam nigdy nie zrobili na szaro, wiec czesc opinii troche chyba na zlosc zrobione...
Montero 2015-08-28 21:17:10
Pracujemy w parach - monter prowadzący, pomocnik. Stawka z gory okreslona za windę, więc motywacja sama przychodzi. Pomocnik uczy się i przygotowuje czesto elementy, nosi, podaje, pomaga w pomiarach. Są czynności trudniejsze fizyczne i łatwiejsze, nie jest najgorzej. Biuro daje znać kiedy wyjazd i się pakuje człowiek. Zazwyczaj wyjazdy do 6 tygodni. Niedziele wolne.
weryfikacja 2015-11-11 11:32:53
Siema......pracowalem w tej firmie zwanej MERON,nie rozpisujac sie za duzo o syfie ktory tam panuje za granica to nie ma szalu warunki mieszkaniowe bardzo slabe mieszkalem nie raz po 10-11 osob w tak zwanym lesie robole porozrzucani po kazdym kacie gdzie sie da tak zwana sauna tez zastapila luzkiem dla wybranca przeludnienie i pchanie ,w salonie 6*4 metry 4 luzka zajebista sprawa jak lubisz oddech na plecach 4 ogrow totalne zero prywatnosci rozmawiajac na skeypie dzielisz sie informacjami z wszystkim w pokoju laik:)spacerujace pajaki po domku w nocy i to nie male i odziwo glodne bo gryza jebance.Montarz i tu sie zaczyna przygoda zaczynasz pierwszy dzien montarzu i adam lub przemek pyta sie kiedy konczysz bo nastepna winda czeka hehehe smiech na sali stawki sa przerazajace za dzwig 2 przystanki dostaniesz az cale 4000tys zl na dwie osoby i siedzi za granica a pracujac aktualnie w polsce na dzialalnosci placa za taka winde 10 tys i jestes w domu a nie za granica ,,,,rozwarzajac temat meron zastanow sie dobrze bo jest duzo firm przyjmujacych osob z checiami i pojeciem skladania windy a jezeli jestes monterem konkurencja sama bedzie do ciebie dzwonic zebys z nimi wspolpracowal
weryfikacja 2015-11-22 18:07:50
Pracowalem tam dlugo bite 8 lat na poczatku tak nie bylo z warunkami tylko od 2,3 lat umowe masz polska najnirzsza krajowa polski.Uwierz mi to nie jest pare miesiecy jak juz zaczniesz jezdzic to praktycznie caly rok tak siedzi a do domu przyjezdzasz na krutkie wakacje na tydzien po 6 tygodniach powiem szczerze zygac sie chce pamietaj najwarzniejsza jest rodzina jezeli ja posiadasz zrozumiesz to szybko a ja ci dobiora [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prowadzacego to lepiej zstan w polsce bo nie oszukujmy sie nie zarobisz a bylo takich w hu...osob .ziolo procenty balangi
xxx 2015-12-20 12:42:10
praca
ta firma żyje na wyzysku innych sam to wiem rodzina itd to tylko dla przydupasów
reszta jak kto uważa
zarobić dają tylko jakim kosztem?
sam szeryf? spoko facet ale reszta nie wiem troche go przerobili bo sam On jest oki
Człowiek z lasu 2016-01-29 20:08:46
Stankiewicz Ty podpie... z Alchemii, jakbyś uczciwie robił to byś siano natrzepał przestań, jarać to zielsko a do roboty sie weź. Jeszcze wrócisz z podkulonym ogonem.
Ogólnie w firmie, jak chcesz pracowac to zarobisz a że czasem licho...no cóż dobrze to chyba tylko na Wiejskiej mają.
elo 2016-05-24 10:06:25
A gdzie te firmy!? Jak je znaleźć?
ktoś 2016-05-29 12:22:19
widać po takim komentarzu tylko twoją słabość, jezeli masz z nim problem to zobacz czy moze problem nie lezy po twojej tez stronie. Jak dla mnie Adam to spoko gość i mam dla chłopa szacunek --
kis 2016-09-24 10:20:53
wystarczy ze wyszukasz ich w wyszukiwarce i od razu ci wyskocza jako pierwsi, produkują windy dla niepełnosprawnych, mało jest takich firm na rynku, bardzo szlachetnie z ich strony ,że robią coś dla ludzi
Zostaw swoją opinię o Meron Tadeusz Meronk - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meron Tadeusz Meronk