Opinie o Elchupacabra w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elchupacabra. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Elchupacabra o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elchupacabra w Warszawa

Adam Nowy wpis

Hej :) czym się w firmie dokładnie zajmujecie ?

Czy Elchupacabra oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

AOLKA

"Wyborcza" ujawnia: 20 zł za wątek, 5 tys. wpisów w każdym wątku, 2 zł za wpis - taką umowę podpisał w 2015 r. sztab wyborczy Andrzeja Dudy ze spółką tworzącą fałszywe konta w internecie. Na jego konkurenta Bronisława Komorowskiego wylała się fala hejtu/// Dokument, który ujawniają „Wyborcza” i Radio ZET, jest jedyny w swoim rodzaju. Na pierwszy rzut oka to zwykła umowa między firmą zajmującą się budowaniem wsparcia w internecie a sztabem wyborczym kandydata PiS. Ale w umowie znalazł się nietypowy załącznik oznaczony jako „Zlecenie nr 2”. Przewiduje, że w okresie kampanii wyborczej wykonawca (warszawska firma o nazwie ELCHUPACABRA) stworzy miesięcznie 1 tys. „wątków tematycznych”, za każdy z nich otrzyma 20 zł,

dwq
@AOLKA

za 20 tysi to się wyborów nie wygra :)

to powinno być zabronione
@dwq

Ale 5 mln wpisów w miesiącu (10 416 wpisów dziennie w najbardziej poczytnych forach/portalach w ciągu 16 godzin największej oglądalności tych for/portali już może mieć pewien wpływ). To jest jak 10416 agitatorów namawiających na Dudusia Zakłamanego. A to jest tylko zapewne wierzchołek góry. Inna sprawa co będzie przed tymi wyborami. Zapewne nie 5 mln wpisów a nawet 50 mln.

Rg Nowy wpis
@to powinno być zabronione

Jest zabronione : „Używanie bootów do kampanii jest w Polsce zakazane przez art.496 kodeksu wyborczego, który nakazuje oznaczać materiały wyborcze (a tym w istocie są komentarze automatyczne tworzone przez sztab kandydata) wyraźnym oznaczeniem nazwy komitetu wyborczego. To złamanie prawa.” -Roman Giertych

Czy to prawda, że sprzedaliście Polskę za kilka srebników ? (usunięte przez administratora)

h Nowy wpis
@ja

judasze

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Elchupacabra spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
ktoś

(usunięte przez administratora) to legendarne zwierzę, poruszające się skokami, które potrafi wyssać całość krwi swojej ofiary (a czasem nawet wszystkie organy wewnętrzne) przez dziurę w jej ciele. Trzeba przyznać, założycielom udała się świetna metafora tego co robią z pracownikami.

ciekawski

A co z projektami? jak wygląda ich wykonanie? mozna liczyc na kreatywnosc?

tragedia

TRAGEDIA oraz oszuści, nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Umowy śmieciowe które nigdy nie były na czas (BA nawet przez 6 miesięcy ich nikt nie widział). Zarząd jak i szefowie śmieszni - kłamią i uciekają od odpowiedzialności. Wynagrodzenie wpływało z ogromnym opóźnieniem. Jedynym plusem byli ludzie którzy pracowali w tej firmie.

wzburzona_osoba

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, z ludźmi, którzy siedzą w jej zarządzie. Wynagrodzenie przychodzi ze znacznym opóźnieniem, a pracodawcy nie mają za grosz wstydu, aby okłamywać swoich pracowników w kwestii wynagrodzenia oraz czasu, kiedy je otrzymają. Nie obchodzą ich zobowiązania finansowe pracowników, ani też uczciwość. Pracownicy nie otrzymują odpowiedzi w kwestii otrzymania wynagrodzenia, są zbywani milczeniem, albo kolejnym, nawiniętym makaronem na uszy. Tą sprawą powinna zająć się inspekcja pracy ponieważ jest to skandaliczna sytuacja. Proszę zainteresować się sprawą zaległych przelewów ponieważ byli pracownicy mogą wejść na prawną ścieżkę ;) Umowy śmieciowe - comiesięcznie podpisywane przez pracodawce i pracownika. Oczywiście, te również są wystawiane ze znacznym opóźnieniem. Z dobroci serca, radzę omijać.

takisobie typ

firma nie istnieje

@macfit co sprawia, że odradzasz innym Elchupacabra? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? To co sprawia, że nie odpowiada Tobie praca w tej firmie, dla innych może nie mieć aż takiego znaczenia. Jakie konkretnie masz zastrzeżenia co do firmy jako pracodawcy?

macfit

OMIJAĆ !!!!!!

@macfit

A cos więcej? jak podchodzą do klientów? Kończą projekty?

TezJanusz

moze ta informacja dla niektorych bedzie przydatna, rozmawialem ostatnio z koelga ktory tam pracuje, wygooglalem agencje i znalazlem te strone. pomyslalem ze napisze, bo kolega akurat wspominal mi o niektorych tematach o ktorych pisali przede mna. na pewno problemy w komunikacji "gory" z "dolem" sa, jak wszedzie, ale podobno te wyplaty o ktorych piszecie to wynik raczej duzej ilosci projektow, a nie wiem czy wszyscy ogarniaja jakie to miewa przelozenie na tzw "plynnosc". mialem sam tak kilka razy w zyciu. wiadomo, zwyklego pracownika to nie obchodzi (i slusznie) ale kolega badz co badz mowil ze pracuje mu sie spoko, bo ludzie fajni, projekty ciekawe, a i te problemy chyba sie juz skonczyly. na filmiku wyglada w sumie niezle.

7769jaO

Ta firma to strata czasu. Udają wielką i poważną firmę a nie maja nawet na wynagrodzenie dla pracowników....

Janusz

Elchupacabra to po prostu jeden wielki żart, a bardziej żartem jest jej dwóch właścicieli (typowi Janusze biznesu) którzy swoim podejściem do prowadzenia firmy zatrzymali się na etapie garażowego biznesu rodem z PRL'u. Traktują swoich pracowników jak śmieci, notorycznie spóźniają się z wypłatami (często miesiąc lub dłużej) które i tak są na żałośnie niskim poziomie. Śmieciowe umowy podpisywane są co miesiąc. Zerowa komunikacja, wzorce współpracy i podejścia do pracownika czerpane z czasów komuny, o perfidnym naciąganiu/oszukiwaniu klientów już nie wspominając. Firma lansuje się, że jest profesjonalna i prężnie rozwijająca, a tak naprawdę tonie w długach pod sterami bardzo miernego "szefostwa".

sew
@Janusz

A jak naciągają klientów......proszę o jakieś szczegóły

adamsky

pracowalem tam przez blisko rok czasu - opoznienia w wyplatach sie zdarzaly, to prawda. rodzaj umowy to kto jak lubi, formy zatrudnienia sa do dogadania. dla rpzeciwwagi podam ze to agencja z charakterem, tzn wszyscy tam sa jacys, ludzie z przypadku raczej sie nie zaczepia, atmosfera jest dobra i to (oraz fajne projekty) mnie przez dlugi czas trzymalo. wiadomo, ze na gowork opinie sa glownie od niezadowolonych - normalna sprawa. gdybym jednak mial ocenic czy mi sie dobrze pracowalo to generalnie - tak. spoko ludzie, spoko klimat. sa potkniecia, ale oceniam dobrze.

sum

@har elastyczny czas pracy to dość niestety jest bardzo ogólnikowe pojęcie które niewiele nam mówi... moze napisz na czym konkretnie ta elastyczność w tej firmie polega i w jakim stopniu jest to naprawdę elastyczny czas pracy, z góry dzięki za wyczerpującą odpowiedź

gość

nie polecam - nie płacą na czas, umowy śmieciowe, stanowiska kluczowe obsadzone albo cwaniakami albo ich klakierami - choć na pierwszy rzut oka wygląda, że jest ok, to tak wcale nie jest

Ex pracownik

Tak jak inni piszą, SZKODA CZASU. Lansują się na facebook, że niby taka fajna i profesjonalna firma a w rzeczywistości jest tak, że wszyscy odchodzą. Na początku jest fajnie ale tylko na początku. Polecam poszukać innej firmy.

zasmucony
@Ex pracownik

Zgadzam się w 100% a do tego stres ogromny, osiwieć można. Brak szacunku dla pracownika, wyzysk itd :(

Majk
@zasmucony

No właśnie. To samo pytanie chciałem zadać. Czym to się objawia, bo szczerze mówiąc nigdy tego nie doświadczyłem i trochę nie ogarniam większości z tych opinii. O ile jestem w stanie zrozumieć zarzut o spóźnione wypłaty, o tyle zarzutu o ich brak już zupełnie nie rozumiem. Pamiętam jak była sytuacja, że przyszedł ktoś pracować, zrezygnował po tygodniu i i tak dostał wypłatę za tydzień pracy. Niestety mam wrażenie, że niektórzy chcieliby mieć wszystko podane jak na srebrnej tacy, ale jak trzeba cokolwiek zapracować na jej zawartość to już ciężko. Coś, czego nie znajdziecie podobnego w innych firmach to ludzie, którzy w tej firmie są naprawdę wspaniali i zgrani ze sobą.

gość

Zdecydowanie odradza. Właściciel nie płaci pensji. Robi to z miesięcznym opóźnieniem. Umowa śmieciowa albo wcale. Nie wspominając o ubezpieczeniu etc. Kompletna pomyłka. Radzę poszukać innego i nie dawać się nabrać na to co mówi właściciel i jego wspólnik.

Hanna

Komu oferują? Śmieciówki dawane co miesiąc i to nie na czas!

Zostaw merytoryczną opinię o Elchupacabra - Warszawa

Elchupacabra
1.9/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Puławska 103 lok. 5
    02-595 Warszawa