Opinie o casu.pl - Firma Handlowa “ILSCY” Sp.J. w Wschowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Ilscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowa Ilscy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Ilscy sp.j. w Wschowa

Administrator Nowy wpis

Firma Handlowa Ilscy sp.j. zatrudni osobę na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Taktoja Nowy wpis

O umowach można zapomnieć, dodatkowo można być wyrzuconym z pracy z dnia na dzień. 0/10

Anna Nowy wpis

Nie można dodzwonić się. Numery w necie nieaktualne, komórki wyrzuca. Te opinie... Mam obawy a podobają mi się buty na Allegro. Nie zamówię...

Ewa Nowy wpis

Nierzetelni, zamówiłam sandały dostałam botki, Nie można się skontaktować

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Handlowa Ilscy sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Małgorzata

Mija już prawie rok jak złożyłam zamówienie i do tej pory nie otrzymalam przesyłki. Zamówienie było na Ok.300 zł. Zwrotu pieniędzy też nie otrzymalam. Nie polecam

Kinia

Firmy nie polecam, kompletny brak szacunku do pracownika, o umowach można w tej firmie zapomnieć, tylko wykorzystać i narazie. Byłam tylko na rozmowie to już wyczułam i dobrze że podziękowali mi. Opinie ludzi mówią same za siebie

Toja
@Kinia

Potwierdzam!

Kaśka
@Kinia

Skoro była Pani tylko na rozmowie, to skąd Pani wie o umowach ? Chyba Pani lubi oskarżać ludzi.......

Zainteresowana

Cześć. Byłam tam niedawno na rozmowie i na próbnym dniu. W zasadzie na pierwszy rzut oka wydaje się w miarę w porządku jednak zamiast umowy jest proponowany staż...

Toja

Praca może i nie jest trudna ale o umowie można zapomnieć. Już na rozmowie sugerują, że praca na czarno za najniższe pieniądze. Pracodawca myśli, że ludzie powinni go po stopach całować, za to że w ogóle ich przyjmuje do pracy. Z tego co dowiedziałam się od innych pracowników, to większość ludzi pracuje tam bez umowy.

Iza

@Bożena Zupełnie nie widzę związku tego wpisu z opinią o pracy a przecież w tym celu powstało to forum.

Bożena

Nie polecam sklepu zwróciłam buty i już czekam 7 dni na zwrot,odsylaja mnie do allegro żenada to oni skasowali za moje buty nie allegro

Daria

Czy handlowcy dostają swoje samochody służbowe?

kris

w dniu 6 kwietnia 2020 r. zamówiłem w tej "firmie" buty, za które tego samego dnia zapłaciłem przelewem. Do dzisiaj (12 maja) zero odzewu. Telefonów nikt nie odbiera (choć numer aktywny,bo momentami sygnał jest zajęty), na maile nie odpowiadają. Omijajcie (usunięte przez administratora)z daleka.

franciszka

Z pewnością praca w handlu nie należy do lekkich ale jeśli się ją lubi to praca w firmie należy do przyjemnych bo sam pracodawca jest dobry, polecam.

2019

Ludzie, którzy wypowiadają się na temat najróżniejszych firm, widocznie nie zdają sobie sprawy z tego, jakie też są czasy. Każdy by chciał na dzień dobry umowę na pełen etat, najlepiej 3 tys. wypłaty na czysto, co miesiąc premię i zeby moc tylko stać i pachnieć, oczywiście nie wspominając o towarze, który no SAM SIĘ NIE ZROBI. Trzeba robić, czy to CASU, czy Biedronka. Odkad tylko pamiętam, SPRZEDAWCA jest zawsze gorzej traktowany przez ludzi, nikt nie zdaje sobie sprawy ile osoby pracujące w sklepie, muszą dać od siebie, a wszyscy jesteśmy tylko ludźmi - przypominam. W Lesznie jest mnóstwo miejsc, gdzie potrzebują do pracy, czy to Euroline, czy to zupełnie inna firma. I jeśli cokolwiek się dzieje złego, od razu są chętni by wystawić negatywną opinie. Ludzie, ogarnijcie się. A jak wam się nie podoba, to siedzcie w domu i w ogóle nie pracujcie. Nikt was do tego nie zmusza. Ja sama pracuje w tej firmie. Zdobywam doświadczenie. Kierownika takiego jakiego mamy MY, życzę każdemu. Szefostwo stara się być na bieżąco co się dzieje. A z tego co się orientuję, to z umowami w większości miejsc pracy jest problem. I tu będzie szok, bo zarabiam ponad ladne 2 tysiące! Także bez pozdrowień dla ludzi negatywnie nastawionych do tej firmy. A pewnie nie jeden NEGATYWNY kupuje nasze buty,hehehe. ????????

Mc
@2019

Wchodząc do sklepu widać na pierwszy rzut oka kto dowodzi nad sklepem i nie jest to kierowniczka tylko bardzo arogancka pracownica. Już po kilku zdaniach zamienionych z tą dziewczyną odechciewa się odwiedzania sklepu ponownie. Być może jesteś to Ty ;)

@2019

Pisząc, że zdobywasz doświadczenie masz na myśli tylko rozwój poprzez sprzedaż i kontakt z klientem, czy także masz możliwość udziału w szkoleniach branżowych, które podnoszą kwalifikacje zawodowe? Napisz proszę o tym kilka słów.

Była pracownica
@Piotr

Szkolenia ? Haha prosze nie rozsnieszac. W tej firmie nie mysla nad rozwojem osob ktore wybieraja na kierowbika regionalnego i na kierownikow sklepu, a co dopiero i o zwyklych pracownikach sprzedawcach. Wiele moglabym powiedziec jak traktuja pracownika. Pracujesz najzwyklej tonjestvok, zaczynasz pokazywac ze sie starasz to cie nie docenia a jeszcze premie utna i powiedza ze nie widac twojej pracy. 4 lata przepracowalam i zero slowa dziekuje, a szefostwo zglaszane problemy kadrowe olewa cieplym sikiem, mydla oczy ze sie zajma sprawa, a puszczaja w niepamiec.

Xxx

Szukając pracy natknęłam się na ofertę od Casu. Wysłałam CV,odezwała się do mnie PRACOWNICA czy jestem chętna na dzień próbny. Zgodziłam się,wszystko pięknie super, pracownice bardzo pomocne i uśmiechnięte. Kilka dni później dostałam telefon czy przyjdę na kilka godzin,ale tym razem płatnych. Zgodziłam się i czar prysł. Bardzo negatywnie wspominam te kilka godzin,nie wspominając o tym że pani kierownik wraz ze swoją pracownicą potrafiły naśmiewać się stojąc kilka kroków dalej. 11 zł na godzine i umowa zlecenie. Mam wrażenie,że szukają kogoś do pracy za darmo,dziewczyny wysyłają CV,oni zapraszają i za darmo (jako dzień próbny) mają wysprzątane i poukładany towar. NIE POLECAM

Karol

Zastanawiam się dlaczego od dość dawna nikt tu nie zaglądał?

Wiktoria

Pracujesz w firmie Casu FH Ilscy? Posiadasz informacje o wynagrodzeniach, zespole pracującym tam lub dysponujesz informacjami o warunkach pracy? Zostaw po sobie ślad i wypowiedz się o pracy w Casu FH Ilscy.

no cóż sandały które kupiłem w tej firmie na Allegro nie wytrzymały drugiego sezonu , kiedy zacząłem je używać w tym roku okazało się ze popękały spody , oddałem je do reklamacji i co się okazało ? emailem dostałem odpowiedź że reklamację uznano a za jakiś czas otrzymałem zwrot sandałów że są one zniszczone przez zbyt duże użytkowanie ? , hehe spody nie zostały starte a jedynie popękały co świadczy o ich jakości !, widać że to zwykłe naciągactwo sprzedawcy , ale sprawy nie odpuszczę bo nie lubię cwaniaków

Praca

(usunięte przez administratora) prawda!! Opinie zostawiają ci którzy już tam nie pracują! Każdy chcę zarobić byle się nie narobić. Idźcie do biedronki zapiera...... zobaczymy czy tam z telefonem będziecie chodzić po sklepie. Mieć przerwę kiedy się chcę.

Sandera

Nie polecam pracy w tej firmie, to jest pracach na chwilę, przyjdzie okres zimowy i Cię wyrzuci z pracy, szef to jest wyzyskiwacz i materialista.. O umowie nie wspomnę bo tam nikt prawie nie ma umowy na pełen etat, ludzie mają albo smieciowe umowy albo w cale ich nie mają. Zarobki w tej firmie to jedno wielkie dno, ale cóż można się spodziewać po tej firmie, w galerii dziewczyny z innych sklepów maja ponad 2000, umowę o pracę a w Casu ani umowy a zarobek 1500-1800. Nie wspomnę o Pani kierownik która ma wymogi takie jakby to były sklepu jakieś ekskluzywne... JAKA PŁACA TAKA PRACA ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM.. Niech się ktoś w końcu zajmie tą firmą bo tam się dzieja źle rzeczy, a jak P.Zbigniew dalej tak będzie robił to do pracy Panu nikt nie przyjdzie, taka prawda...

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Ilscy sp.j. - Wschowa

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Ilscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Ilscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Firma Handlowa Ilscy sp.j.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Towarowa 2
    67-400 Wschowa

Firma Handlowa Ilscy sp.j.