Opinie o Społem PSS w Zamość Peowiaków 92

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Społem PSS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Społem PSS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem PSS w Zamość Peowiaków 92

Dzisiaj byłam na zakupach w sklepie PSS w Zamościu na ul.Śląskiej człowiek spokojnie ma wolny dzień od swojej pracy ,a tu cię w sklepie ku....... stoisko z mięsem kolejka 6 osób Panie pracujące tak zajęte pracą ,że nie zauważyły osób stojących w kolejce :) ,a zaznaczam .że stoisko z wędliną niestety musi być obsłużone przez pracowników nie ma innej możliwości :( Pani pracująca była tak zajęta rozmową z przedstawicielem,że myślałam ,że w końcu się z kolesiem umówi ale niestety koleś odpuścił :( żenada Panie pracują jakby musiały droga wolna reszta pracowników pałęta się po sklepie jakby nikogo nie było lajcik :)ja wszystko rozumie ale stoisko z wędliną oraz z alkoholem niestety musi ktoś obsługiwać żenada wiem ,że ten sklep jest wysoko obrotowy ale bez jaj :):):):)

Polka
@anonymous

Norma one na to czas mają ale jak ktoś chce alkohol czy ciastko trzeba czekać dlllugo niczym któraś przyjdzie I to w dodatku powie cooooooo!święte krowy!

@Polka

A może wystarczy poprosić,żeby ktoś podszedł, a nie tupać w kolejce i tylko warczeć? To też są ludzie, a Wam się już w dupskach poprzewracało i nie możecie chwilki poczekać. One też mają inne obowiązki. Troche wyrozumiałości!!!! Na ich miejscu szlag by Was trafił, bo musielibyście się użerać z takimi upierdliwymi klientami jak Wy.

Klient Nowy wpis
@anonymous

A moze poprostu Pani zamawiala towar żeby klient taki jak Pan miał w czym wybierać.

Polka

Pss przy ulicy Wojska polskiego wobsluga zamosciu poprostu totalnie do kitu te kobiety wygladaja jak by ich prowadzono na odciecie sa nie mile nie uprzejme zero usmiechu a juz pomocy jak ktos chce to tragedia ostatnio sie spytalam pani o jakas przyprawe to mi powiedziala zebym sobie szukala bo mam mlode nogi !one tam pracuja z przymusu?bo tak to wyglada a niektore to juz po pere dobrych lat mlodzi ludzie chca pracowac może warto by było przyjąć kogoś nowego świeżego może przynajmniej ten uśmiech by był byłam w wielu sklepach ale ten to kostnica!!!jakaś brak słów ....jeżeli jesteście przepracowane dajcie poprostu komuś innemu szansę A same z taką miną idźcie na stype.

Klientka Nowy wpis
@Polka

Od lat chodzę do tego sklepu i jeszcze nie widziałam nieuprzejmego zachowania. Po mimo że jestem młoda to na moje zapytanie o cokolwiek czego akurat szukam te STARSZE Panie biegały nie raz że mną od regału do kasy, żeby mi pomóc! I są życzliwe i uśmiechnięte A nie raz trafia się upierd***liwy klient i są miłe! Weź kobieto się ogarnij bo chyba nie znasz tego sklepu

Klient Nowy wpis
@Klientka

a na dodatek od lat chodzisz pracować w biurze PSS i zajmujesz się "ogarnianiem" niepochlebnych komentarzy dla "firmy" a za paniusiami z biura STARSZE kobiety latają jak za słońcami narodu

Pati Nowy wpis

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje teraz pracownika?

Lidia

Przypominam, że forum ma służyć pracownikom danej firmy. Opinie klientów również są istotne i obrazują sytuację w firmie, jednak chcemy poznać zdanie zatrudnionych osób o danym pracodawcy. Społem PSS od wielu lat działa na rynku, co świadczy o stabilności. Czy pracodawca także stawia na długoletnich pracowników, umożliwiając im rozwój? Czy oferuje jakiekolwiek zniżki pracownicze?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Paweł z Zamościa

Społem w Zamościu. Osoba nadzorująca zamówienia nie ma pojęcia o prowadzeniu sklepu w dzisiejszych czasach. Podpowiem o co mi chodzi. Zbyt duży wybór kasz, ryżu, mąk, wody do picia. Wszystkiego jest za dużo przez to wszystko jest drogie. W zarządzie tych sklepów pracują upośledzeni ludzie. Stawiam zakład że ludzie starej daty z poparciem bez wiedzy. Czyli DROGO, do tego dochodzi brak nadzoru nad obsługą. Krótko mówiąc kolejka jest zawsze, co ciekawe zawsze parking jest pusty. Trzeba by było wysłać taką ze Społem na przeszkolenie do Lidla lub Biedronki. Następna sprawa. to znowu inwalidzi umysłowi z zarządu nie potrafią podpisać umowy na porządny terminal. W każdej sieciówce terminal po wbiciu pinu wypuszcza paragon po 2-5 sekundach. W Społem czeka się i czeka nawet do 30 sekund. Przecież w dzisiejszych czasach wszyscy płacimy kartą. Z tym da się coś zrobić tylko trzeba chcieć. Przykre bo jestem Polakiem i chciałbym wydawać pieniądze w naszych sklepach nie Niemieckich czy Hiszpańskich. Ale Sory najtaniej nie musi być, ale ceny w Społem to przegięcie. Szkoda.

Ulka

Tak sporadycznie piszecie na tym wątku. Czy jest ku temu powód?

Lidia

Widzę że aktualnie większość opinii o Społem PSS pochodzi od klientów firmy. Takie opinie oczywiście są dla nas również cenne, ponieważ składają się na całokształt obrazu pracodawcy, ale zależy nam również na opiniach pracowników. Czy ktoś zatrudniony w Społem PSS w Zamościu chciałby się wypowiedzieć na temat oferowanych warunków pracy? W internecie można znaleźć ofertę pracy dla cukiernika w tym miejscu - ktoś zamierza aplikować? Polecilibyście tę pracę?

andrzej

............no a jak jest tam teraz? czy coś się zmieniło? jak płacą?

szczepan

to prawda , że są inne sklepy w których bardziej warto się zatrudnić. Przede wszystkim jesli mowa o kasie

Ekspedientka

@ klientka o co Ty chcesz od naszych fartuszków. Mają barwy czerwono żółte jak powinien mieć każdy lux. Oprócz tego są bardzo wygodne i eleganckie.

klient

PSS zamość to największe dziadostwo w okolicy

eee

A Ja panu Heniowi proponuję prace jako sprzedawca. Tylko musisz mieć książeczkę sanitarno-epidemiologiczną i umiejętność obsługi kasy fiskalnej ale najlepiej doświadczenie na tym stanowisku. Jeżeli spełniasz te wymogi to złóż podanie.

Sprzedawca
@eee

Uważam nie ma znaczenia czy ma się wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie bądź studia to zawód sprzedawcy może wykonywać w zasadzie każdy. Tylko że jeżeli chcemy pracować w spożywce to trzeba mieć wyrobioną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną. Tak że panie Heniu jak najbardziej można pytać o pracę.

Klientka
@Sprzedawca

Już widzę Henia ubranego w czerwony fartuszek z żółtym kołnierzykiem. Jak Mnie obsługuje.

Maksion

Przepraszam, tak z ciekawości zapytam - czy generalnie w Społem PSS prowadzone są jakieś rekrutacje, czy wasze pytania są czysto teoretyczne, bo też zastanawiam się nad podjęciem jakiejś pracy w Społemie. Z tym, że ja nie spodziewam się fajerwerków, w końcu praca dotyczy Zamościa, w którym życie płynie zdecydowanie wolniej niż w innych większych miastach.

odz43

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? dziekuje bardzo....

Jagna

ja n mieszkam blisko sdh ale tam nie chodze bo jest brodno i wszystko nieswieze a mieso smierdzace

megi

spolem sklep nr.25 hrubieszowska.powiezchnia absolutnie duza nie wykorzystana.minimum kultury osobistej.gratulacje.zaloga do wymiany.prostolinijnosc typowa wiocha.wymieszac personel niech sie ucza od innych Brak dobrego menagera.pozdrowienia

mieszkaniec bloku

Dzisiaj byłem w sklepie 25 i jak zobaczyłem tę czarna kierowniczkę z Polnej i przypomniałem sobie jak tam mieszkałem że w sobotę o godz 9.00 brakowało juz chleba. Całym blokiem chodziliśmy do Centrum. Teraz od nie dawna mieszkam na Hrubieszowskiej i jak ja dzisiaj zobaczyłem i końcówki towaru i znowu sie zaczeło. A myślałem że jej juz nie ma w tej firmie. Muszę sobie poszukać nowego sklepu

klient

Ta polityka w tej cieci to skandal! Nie wiem jak tam biuro na to ale myślę że tam są jeszcze lepsi (ha ha) W sobotę byłem w Pss i chciałem kupić papier toaletowy, ale brakło SKANDAL. Biedronko otwieraj się?

?

Kolego z tą opinią trafiłeś 100% ja byłem w Zamosciu na wakacjach i chciałem kupić mleko dla dziecka (i tak jej powiedziałem) a pani kierownik proponowała mi Łaciate (skandal). Nigdy tam już nie pójdę

???

Czy ktoś mi może powiedzieć ile zarabia się w sklepie. Ps.Staram się o pracę w PSS.

Zamość
@???

Zarobki w Pss Zamość to gówniane pieniądze 1 700 na ręke , i zawsze tłumaczenie kierownictwa ze słaby lub krótki miesiąc. Obojetne gdzie jesteś na sklepie czy piekarni choć tam to zarabiają nawet po 1400 zgroza i żenada.

Zamość
@???

Zostaw merytoryczną opinię o Społem PSS - Zamość

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Społem PSS?

Kandydaci do pracy w Społem PSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Społem PSS
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.

Społem PSS