Opinie o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Olimp Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olimp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

Mania Nowy wpis

Ale czym w ogóle się ci Państwo zajmują? Tutaj jako siedziba jest Lubin, w rejestrze spółek - Wrocław. Działalność to jakoby pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, co niewiele wyjaśnia. Może ktoś z komentujących napisać kawa na ławę, czym firma się para?

LO Nowy wpis

No cóż wszystkiego się chyta aby zarobić.

Adrian Nowy wpis

Widzę tutaj różne opinie, ciekawy jestem czy wypłacają na czas? Można liczyć na podwyżkę po jakimś czasie?

Jak ze studentami w Olimp Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pelikan Nowy wpis

Z daleka omijajcie. Pelikan

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zastanawiającą jest ta cisza od miesięcy na forum. Czy coś dzieje sie w firmie, czy spokój?

Obserator

Czy z całą pewnością nie da się powiedzieć coś dobrego o firmie?

boss

Kobieto ... czy ty nie rozumiesz że te wszystkie komentarze to nie przypadek jak ktoś już wcześniej pięknie podsumował "to firma wydmuszka, która aspiruje do dużych tematów, a nie ma zaplecza nawet na małe, a tym bardziej finansów... parę osób w zaszczurzałym bliźniaku w Lubinie nie jest firmą prężną, tylko sztucznym tworem borykającym się z niedoborami gotówki, o profesjonaliźmie tej kadry nie wspomnę... cóż można więcej dodać ? ja nie pracowałem w tej firmie tylko jako niemiecki przedsiębiorca świadczyłem dla nich swoje usługi i oczywiście zostałem oszukany , nie wypłacono mi należnego wynagrodzenia tylko jego część bez żadnego uzasadnienia , dlaczego ? bo nie było podstaw sam osobiście z kierownikiem budowy dokonywałem odbioru prac w Regensburgu ponieważ znałem b.dobrze język niemiecki , dysponuje wszystkimi dokumentami , nagraniami wideo z obiektu w Regensburgu i co z tego ? myśli Pani że tak łatwo jest dojść swoich praw przed sądem ? najlepsze w takich wypadkach są rozwiązania siłowe , koniec kropka Żaden Sąd czy prokuratora , dopiero wtedy taka gnida z biura zrozumie że nie należy oszukiwać drugiego człowieka

oszukany
@boss

święta prawda

Paulina

@boss dziękuję za komentarz. Oprócz przedstawienia informacji na temat firmy również chętnie poznaję Wasze zdanie/opinie na temat pracy w danej firmie. Długo tam pracowałeś?

Paulina

@Mietek Tępytur, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? :)

boss
@Paulina

Redaktorka ma mózg ? chyba widać z kim mamy do czynienia , a raczej mieliśmy bo na szczęście te gnoje już chyba nie istnieją czy dalej oszukują ludzi ?? a skoro pani zadaniem jest poznanie firmy i przestawienie informacji dotyczących firmy ja ułatwię pani pracę : Zwykła banda oszustów z obskurnego bliźniaka na przedmieściach Lubina która opisywała siebie jako profesjonalna firma budowlana... a w rzeczywistości same kłamstwa brak terminowych wypłat, wypłaty okrojone z nieznanych powodów , a za biurkiem w Polsce jedna tę..pa p.i,z.da która nie potrafiła nawet dobrze kłamać ... niejaka Ewelina W szkoda tylko dobrych chłopaków którzy marnowali swój czas na pracę dla tych oszustów ale pamiętaj ty brzydka tępa s...ko z biura ... karma wraca

Stach

Wiem, że to dobra firma. Płace na odpowiednim poziomie, wpływają na konto zawsze w terminie. Jeśli ktoś ma problem to sa od tego odpowiednie instytucje.

Pionek

Słyszałem że mają oferty pracy w Niemczech. Jakich ludzi potrzebują.

Mietek Tępytur
@Pionek

Potrzebują ludzi głupich i naiwnych.Ludzi którzy nie mają za dużo doświadczenia i nie będą oczekiwać za to jakichkolwiek pieniędzy.Więc jeśli pasujesz atakuj,jeśli nie nie zawracaj sobie głowy.Jakiś czas pracowałem u nich,za dużo nie straciłem i dałem nogę kiedy zorientowałem się że to jedna wielka kicha...

Witam mam pytanie do ludzi oszukanych przez pseudo firmę olimp czy ktoś odzyskał już swoje pieniądze ? czy to na drodze postępowania sądowego czy to w inny sposób polubownie ? pytam bo moja sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana ponieważ jako niemiecki przedsiębiorca wystawiałem dla firmy Olimp rachunek , na umowie widniała stawka za m2 nie godzinowa tak jak zapewniała mnie ta kłamliwa s., u. ka z biura ewelina wspólnie z niemieckim kontrahentem dokonywałem odbioru praca i nie było żadnych zastrzeżeń przed sądem niestety ciężko będzie wyegzekwować należną mi kwotę. a Czy wam się udało ?

Greg

Witam szukam namiarów na firmę Armin dla której pracowała forma olimp. Ktoś coś kojarzy?

olek

Przedstawiciel Medyczny teraz jest u nich rekrutowany z tego co widzą i zastnawiam się tylko jak stawki u nich są podzielone, bo wydaje mi się, ze w większość jest z podziałem na podstawe i na prowizje też.

kazek b

Pracowalem w tej firmie od 22maja do 22 czerwca 2016 i nieotrzymalem zadnego wynagrodzenia do dzisiaj walkarze (usunięte przez administratora) itd siedza w biurze przy jednym stole i odprawiaja wszystkich z kwitkiem..... zainwestowalem w wyjazd 200euro i nic z tego niemialem niepolecam tych walkarzy

Biuro spółki Olimp

Witam wszystkich,którzy pracowali lub pracują w spółce Olimp. Chcielibyśmy przedstawić Państwu sprawę z naszej perspektywy: Zatrudnialiśmy osoby,które rekrutacje przechodziły telefonicznie i niestety większość tych osób okazała się osobami nieodpowiedzialnymi z brakiem wiedzy ,kompetencji i doświadczenia na budowie. Prace przez te osoby były często wykonane nieprawidłowo,co skutkuje poprawkami,a co w najgorszych przypadkach niewykonane w ogóle. Duża grupa osób przychodziła na miejsce pracy pod wpływem alkoholu(co kontrahent potrącał nam jako karę),dodatkowo zaznaczamy,że ucieczki z budowy wg własnego terminarza nie uzgadniając tego z biurem powoduje olbrzymie kolejne kary i brak płynności finansowej dla firmy. Chcielibyśmy zaznaczyć,że spółka Olimp jest spółka pośredniczącą z niemieckim kontrahentem,więc jeżeli Państwa prace nie są zaakceptowane,to z naszej strony również nie ma takiej możliwości. My nie jesteśmy na budowach tylko nasz kontrahent i brygadziści. Przepraszamy również za naszych dwóch Brygadzistów,którzy grając po dwóch stronach-biuro i budowa,również działali na niekorzyść firmy. Dodatkowo działania w postaci buntu przez ludzi dominujących w grupach pod wpływem emocji,a często alkoholu ,powodowały rażące straty w firmie,a co za tym idzie problemy rozliczeniowe z kontrahentem. Aktualnie wprowadziliśmy bardzo duże zmiany(restrukturyzacja współpracy z klientem i pracownikami) i mamy nadzieję,że sytuacje które miały miejsce,nigdy się nie powtórzą.

gosc
@Biuro spółki Olimp

Witam szanowne biuro i widzę że nie tylko w firmie ale nawet na forum mijacie się z prawdą.Owszem zgodzę się z tym że ludzie byli mało wykwalifikowani,lecz to biuro samo regenerowało koszty wciskając na budowy Rumunów którzy nie mieli żadnego pojęcia o budowie.Do tego nie zapewniając żadnej komunikacji z tymi osobami.I waszym zdaniem to pracownicy są winni że trzymacie 8 osób na budowie a trzech wykonuje robotę.Z kilku budów nie wypłaciliście do dziś pieniędzy ludziom ,a kto wie czy zapłaciliście za hotel.Pani Ewelina werbując ludzi okłamuje obiecując zaliczki itp .....co potem się dzieje nie odbiera się tel lub włącza usługę odrzucania to jest wasz obraz firmy.Piszecie o poprawkach owszem zdarzają się jak to na budowie ale w większości przypadków jest to wasz wymysł żeby mieć pretekst do nie wypłacenia wynagrodzenia.Dziwne jest też usłyszeć że wynagrodzenie zostało obniżone z powodu tego że wam nie wypłacił kontrahent co jest udokumentowane i nagrane z rozmowy z panią Eweliną .....to z kim my zawieramy umowę,gdzie tylko wymyślacie takie rzeczy aby obciążyć pracownika.Kolega wyżej dobrze napisał że winnych szukacie wszędzie tylko nie u siebie.Brygadziści wiedzieli jak zatrzymać ludzi ale z waszej strony nie było odzewu .O alkoholu lub jakimś buncie to są wierutne wasze kłamstwa a ludzie którzy znali robotę opuszczali waszą firmę z w/w powodów.Bo dla was liczy się tylko zysk dla firmy zapominając o tym że ten zysk robią ludzie na budowach gdzie mają rodziny i życie prywatne.

rafał

No nareszcie ktoś z biura ustosunkował się do tych wszystkich komentarzy na temat sytuacji w tej firmie!

były robol

Kolega nie wie o czym pisze .....ja to przeżyłem i wiem jakich mieli,majstrów i pracowników kto mądry i umie robote ucieka .A z Twoim podejściem będziesz się tam nadawał byle byś dobrze spał

były robol

A co powiesz na to że nie tylko ludzi oszukują ale również nie płacą za hotele choć od ludzi pobierają za to pieniądze.Możesz o tym poczytać na niemieckich stronach.To są kompetencje czy celowe działanie

były robol

Czy samemu się trudno domyśleć dlaczego takie ogłoszenie się pojawiło.Człowieku przecież ludzie uciekają zostają jedynie po pierdółki którzy nic nie umieją ale liczy się sztuka.Lub osoby które nie potrzebują wazeliny.Nie ma kim robić a takie stanowisko polega na werbowaniu osób kłamaniu ich bo pani Ewelina jest już spalona.Szkoda że tak młoda osoba bierze udział w tym gawnie .Do tej poradni co tu się ogłosiła zgłoszę się.Nie podaruję im ani eura na które pracowałem uczciwie.A mam parę rzeczy do opowiedzenia i przedstawienia,oraz sporo świadków.Jeżeli ktoś twierdzi że tu jest super i powie że piszę nie prawdę niech przedstawi się z imienia i nazwiska wtedy i ja to zrobię

Edika 43

Ludzie nie zatrudniające się w tej firmie.To są ludzie niemających pojęcia o organizacji pracy nastawieni na zyski ale dla siebie .Ludzi mają gdzies .W sprawach zarobków tez oszukują obiecanki......Mój mąż pracuje od niedawna a już ma zszarpane nerwy przez kierowniczkow kretynów tam zatrudnionych.NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Sp. z o.o. - Lubin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimp Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olimp Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimp Sp. z o.o.
  • Al. Kasztanowa 3A