Opinie o PAMA S.A w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PAMA S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PAMA S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAMA S.A w Gdynia

Ulka Nowy wpis

Może ktoś źle naliczył sobie i dlatego nie dostaje kasy. Takie sprawy trzeba wyjaśnić w firmie a nie na forum!

lol Nowy wpis
@Ulka

Zapewne jakaś Pani z biura Pamy pisala powyższą opinie. Skoro to takie kolorowe to ciekawe czemu wiele opinii negatywnych poznikało z gowork swego czasu?(sa dostępne na innej stronie jakby ktos chcial wiedzieć) Czemu PIP tam był? Czemu firma miała sprawy w sadzie o zapłatę pieniędzy? Oraz czemu wielu pracowników wciąż ma nie wyplacone pieniadze? Pewnie dlatego bo jakis Jan źle sobie cos policzył ???? jasne ????

tomek Nowy wpis

Nie płaci zalega z pieniędzmi od ponad roku

Leonardo

Głupi jesteś. Firmę położyły takie pseudo widma jak Vistal. Pracowałem kilka miesięcy i wypłaty były jak w zegarku. A szkoda bo tak jak Arek Michu i wielu kumpli pracowalibyśmy chętnie dalej. Tylko darmozjady teraz piszą ze nie zapłacili rok. Zapraszam tu na projekt zagraniczny na północ to zobaczysz jakie tam miałeś eldorado. Oby taka firma się odrodziła!

blabla Nowy wpis
@Leonardo

Wypłaty jak w zegarku??? Ciekawe czemu w takim razie szef zalega z kasą dla pracowników, pip tam tez był - i pewnie wg ciebie PIP był tam dlatego bo płacą na czas ????

kontrahent

nie płacą!!! kontrahentom tez nie płacą!!! mają sprawy w sądzie, przegrane i też nie płacą!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAMA S.A spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ilonka

Teraz widze, że u nich jest ciekawa praca na pracach wykończeniowych do Szwecji z tego co widze. Dajcie tylko znać jak wyglada sytuacja z całym transportem, czy faktycznie można bez problemu do nich pojechać, bo jednak to jest chyba najwazniejsze oprócz wypłaty.

oszukany
@ilonka

Polecam taxi,a na częste dojazdy wóz drabiniasty.

byłypracownik

@olo jesli chcesz tam pracować to odpuść sobie i poszukaj innej firmy :) chyba ,że chcesz pracować za darmo :)

olo

Czy ta spółka funkcjonuje? szukają teraz kogoś? dla kogo wykonują zlecenia?

Smok

Nie wypłacili mi pieniędzy grudniowych i styczniowych. Proszę o kontakt osoby zainteresowane na smokmarcin@gmail.com.

Nie płacą !!!

Spawacz

Ja czekam ponad rok sprawa w sadzie papiery złożone polec zrobic to samo bo inaczej kasy nie zobaczycie !!!

Maja

@A Czy udało Ci się otrzymać należne wynagrodzenie? Piszesz, że czekacie. Ile osób było w Twojej sytuacji?

A

Firma ma problemy z wyplata pieniędzy dla pracowników. Jeżeli jest nas więcej to proponuje pozwać ich zbiorowo do sądu. Odradzam prace w tej firmie. Czekamy już 2 miesiące na wypłatę. Prezes co chwile coś kręci, a jakby był poważny to zwyczajnie by wziął pożyczkę żeby zapłacić ludziom. Jeżeli jest nas więcej to proszę się odezwać. Czas załatwić to inaczej. Tez są firmy, które specjalizują się w odbiorze pieniędzy. Windyfikacyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o PAMA S.A - Gdynia

PAMA S.A
1.9/5 Na podstawie 47 ocen.

PAMA S.A