PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman

Stare Kupiski

Opinie o PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman

2kc 2015-01-13 14:23:18
Czy moglibyście rozwinąć swoje wypowiedzi na temat tego pana, Bo na internecie jest wiele ogłoszen, na całą Polske z tej firmy. I nie chce się przejechac (usunięte przez administratora) Stąd pierwsze szukam info w internecie. Pozdrawiam.
handlowiec 2015-01-30 07:25:36
Pracowałem.Nie polecam.
ja 2015-01-30 19:36:42
tez pracowałem jeśli można to nazwać pracą.jak ktoś mądry i ambitny to odradzam.
goool 2015-09-17 12:10:59
@klient - o rany, nie rozumiem, dlaczego firma podejmuje takie działania. Przecież o sukcesie firmy decyduje w głównej mierze jakość usług jakie oferuje i zapewnia. Oby jednak taka sytuacja była jednorazowa, przecież musza dbać o siebie. Co ciekawe, chyba nie ma żadnej rotacji w firmie, bo w ostatnim czasie nie było żadnych ogłoszeń pracy.
GrubyKot 2015-12-24 01:47:39
Marudzą tylko Ci którym się nie chce pracować.. a wiadomo że na produkcji trzeba się narobić....zarobki są jak na Łomżę bardzo dobre :) co do atmosfery jest jak wszędzie ;,kwestia podejścia do sytuacji. Mój kolega żałuje że zrezygnował z pracy w WapSad teraz charuje za grosze gdzie indziej. ..
Kierownik Produkci Król 2015-12-24 02:12:53
U Pana Bartosza Cymermana pracuje w firmie od wielu lat pamiętam jeszcze czasy gdy prowadził.Agrikole a teraz obecny wapsad naprawdę zajebisty człowiek,szef,kolega,przyjaciel zaczynałem w firmie od podstaw a teraz zobaczcie zostałem kierownikiem produkci w firmie naprawde panuje rodzinna atmosfera bardzo wysokie zarobki, dostawy na czas tylko nie rozumiem tych wszystkich ludzi którzy piszą te wszystkie kłamstwa na temat Pana Bartosza i jego firmy.A w rzeczywistości 90% kasztanów nigdy nie pracowało w firmie a Bartosza Cymermana znają tylko z opowieści i gadają na jego temat z zawiści i zazdrości poniewasz bardzo dobrze radzi sobie na rynku i jest GÓRĄ .Każdemu polecam prace WAPSADZIE i proszę nie opowiadać wierutnych bzdur jak nie pracowaliście u tego gościa ......Król
pracownik 2016-05-12 13:20:06
Odradzam
e 2016-05-16 18:34:06
a dlaczego odradzasz? jakieś konkrety? napisz szczerze
Richi 2016-07-04 11:38:05
Nie polecam, bardzo niesłowny właściciel, jakaś masakra.
Karol Włodkowski 2016-07-06 15:00:05
ODRADZAM!!!! W firmie może i nie pracowałem ale współpracowałem. Początkowo obietnice rewelacyjny kontakt i dogadanie po czym chwilowy obietnica "chwilowo mnie nie ma wrócę to opłacę towar" po czym kwota doszła do 10000zł i otrzymałem odpowiedź "nie zapłacę bo nie mam a jak się później okazało cały majątek poprzepisywany jest po rodzinie a Bartosz Cymerman siedział już za podobne przekręty zresztą pracownicy z którymi miałem kontakt mieli z nim podobne problemy!!!!!
Lukaszynski 2016-07-14 10:29:02
Równiez odradzam wspolprace z tym czlowiekiem. Jezdzi po tych biednych rolnikach i wciska im syf. W pewnej miejscowosci jak kiedys pojechalismy z kolega to jak zobaczyli naklejke WAP SAD to omal nas nie zaszlachtowano, dopiero po chwili na spokojnie rolnik nam wszystko wytlumaczyl ze wciska jakis piasek z czyms tam i bierze po 5 tys zl. Mnie co prawda nie przyjal do pracy, bo niby sie nie nadawalem. Ale kolege zatrudnil po czym go zwolnil. Potem widzialem jak wkleil jego dane tutaj na tablice, co powinno byc karane i nazwal oszustem. Bo niby próbowal przemycic jego autem papierosy z Ukrainy. Prawda byla taka ze mieszkamy blisko ukrainskiej granicy gdzie jest wysokie rolnictwo a on ma GPS w autach i wymyslil sobie taka bajeczke zeby oczernic kogos, sam z nim jezdzilem i pomagalem mu i wcale tak nie bylo... Malo tego kolega upominal sie o swoje pieniadze to powiedzial mu ze go i zwalnia i dolicza mu koszty tzw szkolenia. Potem tej samej nocy przyjechal pod dom kolegi i chcial go pobic ze swoimi pracownikami cwaniaczkami i zabral swoje auto. Cale zajscie widziala jego matka która cierpiala na chorobe serca i niepelnosprawny brat który sie potem powiesil zas kolegi matka równiez po jakims czasie zmarla. Jak mialem jeszcze kontakt z kolega to jego matka powtarzala ze to napewno jakas mafia. Kumpel tez próbowal sie targnac na swoje zycie. Moim zdaniem ten czlowiek powinien za to siedziec bo straszyl biednych prostych ludzi. I ta krzywda mu kiedys wyjdzie. Pisalem koledze co ten czlowiek tu wypisuje ale zmienil numer i do tej pory nie ma z nim kontaktu, z tego co wiem wyjechal do niemiec przy pracy w rolnictwie i kontakt z nim zaginal. Panie Bartoszu Karma wraca prosze sobie to zapamietac. Sam mnie pan obrazal ze pana 5 letnie dziecko by szybciej sprzedalo ten nawóz niz ja sam. Wciaz jestem w posiadaniu screenów jak pan wkleil kolegi adres i go oczernial. Jak kiedys go spotkam pokaze mu to wszystko. Nie obwiniam pana za smierc jego bliskich ale swoja sprezynke pan w tym mial. Nie pozdrawiam.
Rajskie zycie 2016-07-14 10:37:31
Ludzie nie wierzcie w te pozytywne komentarze. Sam wlasciciel je tu pisze z róznych nicków. Wszyscy którzy chca sie narobic za darmo i byc ponizani sa tam mile widziani :D To idealne miejsce aby wyprac sobie beret. :D
Puknij sie w leb 2016-07-14 10:39:39
Hahahahhaa
Kontrahent 2016-08-21 19:46:06
Oszust oszust oszust!!!
Komornikom dobrze znany !!
Krd to jego wizytówka !!!
Gorszego kontrahenta niespotkałem
Ludzie trzymać sie z daleka
Karany za oszustwa
giżycko 2016-08-22 16:44:25
@ Kontrahent - a możesz podac za jakie konkretnie oszustwa był karany? Na jaką kwote zostałęś w takim razie oszukany? dobrze ze napisaleś tu żeby innych wystrzeć
Zostaw swoją opinię o PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman - Stare Kupiski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman