Opinie o Eko Sewer System Sławomir Sikora w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eko Sewer System Sławomir Sikora. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eko Sewer System Sławomir Sikora o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Sewer System Sławomir Sikora w Wrocław

Na jakie benefity można liczyć w Eko Sewer System Sławomir Sikora?

Niepoprawny politycznie Nowy wpis

Mnóstwo nadgodzin, kopanie łopatą gdy na wykopie jest maszyna. Monitorowanie co robisz na bazie, jak się na chwilę zatrzymasz to masz telefon od wielkiego brata z browarem w ręce w smolcu.

Były pracownik Nowy wpis

"Aktualny pracownik 21.02.2019 07:46" to co Pan napisał to jest jedno wielkie kłamstwo (90% kłamstw). Wymienię rzeczy z którymi się z Panem zgodzę: "pracownicy otrzymują pożyczki" - nie robią problemów gdy pracownik potrzebuje zaliczki "Jeśli w większości są pracownicy którzy pracują w firmie 3, 10 czy 25 lat...." - zgadza się pracują tam pracownicy dość wiekowi i związani długo z firmą - ale pracują bo "zapuścili korzenie" lub boją się zmian. "Wypłaty są zawsze na czas lub przed czasem" - tu pełna zgoda. Reszta to są bzdury co Pan napisał Panie Sławku. Postaram się przedstawić teraz swoją opinię o w/w pracodawcy: Jeśli ktoś lubi pracować po 12-14h dziennie plus co drugi weekend to może zarobić dość dobre pieniądze. Praca jest ciężka i nie oszukujmy się przy fekaliach. Potencjalnemu pracownikowi radzę zrobić szczepienia: tężec i WZW firma o tym nie pomyśli. P(usunięte przez administratora). Pracowałem dość krótko i nie zostałem zwolniony, jak to piszą za picie czy za nieuctwo. Odszedłem sam, gdyż chciałem zarabiać stałą pensję, a nie uzależnioną od premii, procentu, nadgodzin, itd... (usunięte przez administratora) Reasumując nie polecam.

Aktualny pracownik Nowy wpis

Jestem pracownikiem (aktualnie). Stawki już od dawna zaczynają się od 18 zl/h w górę do tego pracownicy otrzymują prowizje procentowe na święta, zwrot kosztów dojazdów do pracy, inne gratyfikacje, nagrody pieniężne na święta, pożyczki itd. co powoduję że jest mnóstwo chętnych aby się tu zatrudnić lecz trudno się tu dostać. Narzekać na Szefa zawsze można ale wg przysłowia „szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego”. Ja miałem już dużo gorszego. Jeśli w większości są pracownicy którzy pracują w firmie 3, 10 czy 25 lat to znaczy że im praca w tej firmie bardzo odpowiada. Potwierdza to tylko fakt że firma opiera się na długotrwałych umowach o pracę, szanuje i docenia starych pracowników a także tych zdolnych pracujących krótko od paru lat. Zapytać z ciekawości tylko bym chciał za co Ciebie zwolnili ? W ciągu ostatnich lat (na pewno min dwa lata) ludzie odchodzili tylko z dwu powodów: za pijaństwo lub nieuctwo (czytaj: miał być super kierowca a już pierwszego dnia rozrywa opony na krawężniku, miał doskonale obsługiwać komputer a nie umie go włączyć itp.). Wypłaty są zawsze na czas lub przed czasem Ceny za usługę- jeśli robi się po 12 godzin lub więcej (jak piszesz) to chyba są akceptowalne przez klientów – bo inaczej siedzielibyśmy i nic nie robili, a firma jest rozchwytywana pod względem jakościowym i cenowym ma zleceń tak dużo że odmawia wykonywania usług z braku czasu. Kwestie premii czy odpowiedzialności za powierzony sprzęt …premia to coś uznaniowego a odpowiedzialność za sprzęt, urlopy lub zwolnienia lekarskie– to regulują przepisy i szef może sobie gadać co chce- to dalej jest tylko gadanie, taki werbalny folklor właściciela. Poranny występ folklorystyczny nadaje barw dniu i mało kto oprócz Ciebie się tym przejmuje. uwagi do pracowników są przekazywane w formie żartu z czego jest kupa śmiechu. Osoby które na własne życzenie już tu nie pracują piszą takie złe opinie chyba dlatego że teraz żałują swojej decyzji, pisząc opinie kilka m-cy po odejściu.

Wasz były pracownik

Jako pracownik, firma(usunięte przez administratora) Stawki to już w ogóle żenada zaczynają się od 8zł/h, mało tego bez przerwy jesteś informowany że co kol wiek ulegnie uszkodzeniu płacisz 100% wartości z własnej kieszeni. Praca po 12 godzin to podstawa, w zasadzie śmiało mogę powiedzieć że od 12 godzin się zaczyna. Jako wykonawca robota wykonana przez ludzi (pracowników) całkiem rzetelnie, ale to ile sikory kasują za byle awarię to czyste złodziejstwo. Lepiej wybrać konkurencję. Jedyny plus to wypłacalność, po za tym że premie żenująco niskie o ile za byle pierdołę jej na pół roku nie zabierze. Moje sugestie dla Eko Sewer System Sławomir Sikora: Szkoda słów, dobrze wie co robi! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eko Sewer System Sławomir Sikora? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Firma wypłacalna i na tym koniec, dużo obowiązków za stawkę 10zł netto MAX! Praca po minimum 10 godzin a norma to 12-14. Umowa na najniższą krajową 1600zł brutto, jeśli chcesz całość faktyczną jaką zarabiasz na umowie to wszystko ponad opłacasz sobie sam ze swoich pieniędzy (zus, rentowe, emerytalne, podatek dochodowy, itp) Odpowiedzialność finansowa za uszkodzenia sprzętu, za nie wykonanie awarii lub naprawy, zabiera premię z byle powodu. (usunięte przez administratora)zakaz chorowania, zakaz urlopów inaczej premia zabrana na kilka miesięcy. Moje zdanie jest takie w tej firmie trzeba liczyć się z tym że jesteś zwykłym (usunięte przez administratora)który ma się słuchać i być wdzięczny że za 300 godzin w miesiącu dostanie nieco ponad 3tyś wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Sewer System Sławomir Sikora - Wrocław

Eko Sewer System Sławomir Sikora