Opinie o Mularczyk Marketing w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mularczyk Marketing. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mularczyk Marketing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mularczyk Marketing w Olsztyn

Mariusz Nowy wpis

Czyli ekipa w firmie to sami młodzi ludzie tak?

nogal Nowy wpis

okai, a aplikowałeś ? Wiesz jakie warunki są w stanie zaproponować?

anonim - 2009-06-06 14:23:53 Praca w Mularczyk Marketing jest ciekawą przygodą i uważam za solidne doświadczenie jakie uzyskałem pracując w tej firmie. Ludzie pracujący tam to najczęściej młodzi ludzie , dlatego praca w tak młodym zespole bywa interesująca. Nie podobało mi się jedynie problem ze służbowymi samochodami . Zarobić w tej firmie można dużo , około 1500-2000 miesiecznie . ty duurniu i kretynie czy uwazasz ze zarobek 1500-2000 to jest duzo? tyle to ksztaltuje sie rata za mieszkanie a godne zycie? zeby zyc na poziomie trzeba miec 3500+ no ale ty pewnie po zawodowce jestes wiec nie dla psa kielbasaa

razorlight Nowy wpis

Witam serdecznie, gorąco przestrzegam przed takimi firmami osoby wrażliwe i ceniące swoją pracę i osobę. Tak zwanym firmom jest coraz trudniej o ludzi do pracy bo jest jej dużo i to dobrej. To jest praca łącznie z szefami tych firm dla ludzi którzy mają do wyboru albo machanie młotem na torach albo akwizycję. Szczerze to bym się zastanowił bo machając młotem przynajmniej nikt mnie nie przegania miotłą. A dla wszystkich mądrali co wypisują że skończyli medycynę czy prawo na Uniwerku i tak wspaniale czują się w akwizycji to się pytam ile lat im zabrało skończenie tych studiów bo ich koledzy z dobrymi ocenami już dawno pracują w swoim zawodzie i świetnie zarabiają. Dla tak zwanych "wykształciuchów" którzy tak świetnie czują się w akwizycji piszę - to świetnie oszukujcie się dalej wasz problem tylko nie wciągajcie w to młodych ambitnych ludzi. !!! Szefowie tych tak zwanych firm to banda nieudaczników życiowych którzy próbują się dorobić na plecach młodych ludzi!!!

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.