Mularczyk Marketing

Olsztyn

Opinie o Mularczyk Marketing

anonim 2009-06-06 14:23:53
Praca w Mularczyk Marketing jest ciekawą przygodą i uważam za solidne doświadczenie jakie uzyskałem pracując w tej firmie. Ludzie pracujący tam to najczęściej młodzi ludzie , dlatego praca w tak młodym zespole bywa interesująca. Nie podobało mi się jedynie problem ze służbowymi samochodami . Zarobić w tej firmie można dużo , około 1500-2000 miesiecznie .
razorlight 2009-06-26 14:13:34
Witam serdecznie, gorąco przestrzegam przed takimi firmami osoby wrażliwe i ceniące swoją pracę i osobę. Tak zwanym firmom jest coraz trudniej o ludzi do pracy bo jest jej dużo i to dobrej. To jest praca łącznie z szefami tych firm dla ludzi którzy mają do wyboru albo machanie młotem na torach albo akwizycję. Szczerze to bym się zastanowił bo machając młotem przynajmniej nikt mnie nie przegania miotłą. A dla wszystkich mądrali co wypisują że skończyli medycynę czy prawo na Uniwerku i tak wspaniale czują się w akwizycji to się pytam ile lat im zabrało skończenie tych studiów bo ich koledzy z dobrymi ocenami już dawno pracują w swoim zawodzie i świetnie zarabiają. Dla tak zwanych "wykształciuchów" którzy tak świetnie czują się w akwizycji piszę - to świetnie oszukujcie się dalej wasz problem tylko nie wciągajcie w to młodych ambitnych ludzi.

!!! Szefowie tych tak zwanych firm to banda nieudaczników życiowych którzy próbują się dorobić na plecach młodych ludzi!!!
anonim 2010-04-28 18:56:51
anonim - 2009-06-06 14:23:53

ty duurniu i kretynie czy uwazasz ze zarobek 1500-2000 to jest duzo? tyle to ksztaltuje sie rata za mieszkanie a godne zycie? zeby zyc na poziomie trzeba miec 3500+ no ale ty pewnie po zawodowce jestes wiec nie dla psa kielbasaa
nogal 2016-04-23 09:25:06
okai, a aplikowałeś ? Wiesz jakie warunki są w stanie zaproponować?
Zostaw swoją opinię o Mularczyk Marketing - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mularczyk Marketing