Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Milena

Hej. Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o pracy w magazynie OMEGA?

Tez jestem ciekawy

Slawek
@Milena

Robota spoko, troche meczy bo trzeba duzo chodzic i zmiany po 12h, ale wyplata zawsze w piatek. Ja teraz robie po 4,5 shiftow na tydien, nocki.

nowyy
@Slawek

ile wychodzi tygodniówki ?

@Slawek

Wyjazd mi się opóźnił więc zaczynam od stycznia. Czy mógłbyś napisać coś więcej o zakwaterowaniu? Byłabym wdzięczna.

pwk
@Milena

Zakwaterowanie musisz ogarniac sobie sama, najlepiej na spare room i na polskiej grupie na fb. W styczniu prawodpodobnie nie bedzie pracy dla pracownikiow agencyjnych ewentualnie dzień lub dwa w tygodniu także nie wierz w to co mówią ludzie z biura w gapie ze zapewnia Ci prace

@pwk

Dziękuję za wiadomość. Mnie bardziej zależy na nauce języka dlatego dobrze byłoby gdybym miała nie 5 a 4 dni pracy wówczas miałabym czas na naukę. Mam mocne podstawy a to za mało by znaleźć fajną prace. Numer do osoby, która zajmuje się organizowaniem pokoi mam więc mam nadzieję, że będzie ok. Jeśli będzie coś nie tak wówczas zawsze mogę wrócić ...

Beth

byłby ktoś chętny do wspólnego wyjazdu? :) mój email betheartlilac@gmail.com

Powodzenia wszystkim.

Komentuję, jestem z Polski. W czerwcu wyjeżdżam do Niemiec, aby założyć firmę z pożyczką w wysokości (usunięte przez administratora) euro, którą otrzymuję od Jameson finance Inc. Moje pytanie dotyczy osób, które potrzebują pieniędzy na swoje potrzeby biznesowe lub osobiste. Czy potrzebujesz pilnej i zabezpieczonej pożyczki? następnie skontaktuj się z Jameson Finance teraz e-mailem: (theodorejamesonfinance@gmail.com), ponieważ pomagają tak wielu ludziom z pożyczkami. Powodzenia wszystkim.

Oliwia

Czy ktoś z Was wybiera się do pracy jako opiekun w domu opieki poprzez tę agencję?

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Majka

Witam. Czy ktoś mógłby napisać na czym polega praca w OMEGA w Warrington?

Alan Ford
@Majka

Równiez dołaczam sie do pytania tej samej firmy i jakie warunki zakwaterowania ?

Alan Ford

mozesz rozwinac swoja wypowiedz ?? co jest nie tak ??

@Majka

Ja także dołączam się do pytania

Gosia

Witam czy ktos wybiera sie do pracy bristol lub warrington w najblizszym czasie przez ta agencje ??

Olivia
@Gosia

Hej, tak wybieramy się z chlopakiem. A Ty jesteś już na miejscu? Daj znać na olivia.oliveira237@gmail.com

Janusz

Czy to prawda że długo trzeba czekać na telefon z agencji będąc już w UK ?

Aga
@Janusz

Myśmy mieli umówione szkolenie pierwszego dnia po przylocie ;) i rzeczywiście zaczęliśmy pracę następnego dnia po szkoleniu. Ale nie było pracy na 40h/tyg tylko 32h.

Aga

Pracowałam 6 tygodni (sierpień, wrzesień 2018) z gapem w St Neots koło Bedford w fabryce czekoladek Hotel Chocolat. Praca łatwa (pakowanie do pudełek), atmosfera na hali zależy od liniowego ale generalnie ok, nie trzeba rozumieć po angielsku, wypłata zawsze na czas. Agencja pomaga załatwić mieszkanie w rynkowej cenie. ALE w umowie polskiej było gwarantowane 40h tygodniowo, w umowie ang podpisywanej pierwszego dnia nie było żadnej gwarancji godzin. Przepracowałam: 31h 15min, 32h, 32h, 32h, 39h 15min, 39h 45min lecz 40h nigdy nie. W tym samym czasie ciągle byli przyjmowani nowi pracownicy, mimo że nie było wystarczająco pracy dla obecnych. Raz zdarzyło się, że dostałam sms już będąc w drodze do pracy, że tego dnia mam nie przychodzić. Ponadto, pracownik agencji wpisał znajomym zły kod podatkowy, przez co stracili £300 w ciągu 6tyg, a następnie odmówił przeprosin czy naprawy sytuacji.

Witam. ktos chcetny do wspolenrgo wyjazdy do uk?

Przemko
@Piotr

Hej Piotrze. Również zastanawiam się nad wyjazdem do UK więc jeśli twoja propozycja jest wciąż aktualna to jak najbardziej byłbym zainteresowany twoją ofertą. Odpowiedź podaj na przemek.pelc11@wp.pl ;P

Przemko
@Piotr

Hej Piotrze. Również zastanawiam się nad wyjazdem do UK więc jeśli twoja propozycja jest wciąż aktualna to jak najbardziej byłbym zainteresowany twoją ofertą :P. Odpowiedź podaj na przemyslaw.pelc11@wp.pl

Pawel

Hey. Tez bym sie podlaczyl do wspolnego wyjazdu cien118@yahoo.com

Paulina
@Piotr

Ja też z chęcią się przyłączę do wyjazdu. Jak coś proszę o kontakt na maila rybaa007@gmail.com :)

Dominiko

Witam Chciałbym podjąć prace pierwszy raz w Anglii. Jaką prace mi polecacie?

Asystent
@Dominiko

Ja becnie pracuje na pralni - fajna praca, stawki też. Wiem ze do nas potrzebuja ludzi.

Alex
@Dominiko

Żadnej nie wyjeżdżaj bo nie ma sensu .

johny
@Dominiko

Zależy jaki twój angielski. Ale na pewno w Warrington coś się znajdzie.

Szczera #
@johny

Proszę napisać gdzie jest praca w warrington? W każdej agencji trzeba czekać na telefon które nie przychodzą

@Asystent

Możesz podać namiar do tej pralni. Czy to ciężka fizycznie praca??

J____K

Witam przylatuje wraz z 2 kolegami 22.10.18 do Warrington poszukujemy pokoju do wynajęcia na dłuższy okres czasu może ktoś ma jakieś namiary oczywiście nie za milion monet

Zbyszek

Potrzeba sporo, uzo ludzi zaczyna przez gap.

maaaria

czy firma pomaga w zalatwieniu NIN?

@maaaria

agencja w tym nie pomaga z tego co mi wiadomo

gapowicz
@maaaria

Mi pomogli, pracuje dla the hut w Warrington od miesiaca i mam juz NIN.

@gapowicz

Zadowolony jesteś z pracy ? Jak warunki, po ile godzin ?

@Nowy

xxkasiakowalskaxx@gmail.com Jeśli chcesz o coś zapytać to śmiało pisz ;-) Pozdrawiam

Stary
@Nowy

Tak, firma jest dobra. Masz szkolenie po polsku jak nie gadasz po angielsku, pokazuja co sie robi na magazynie. Praca jest spoko, zbieranie zamówien ze skanerem. Troche sie trzba nachodzic za produktami, ale nie ma tragedi. Zmiany po 12 godzin - 3 lub 5 w tygodniu. Tygodniowka wychodzi kolo 350 funow jak idziesz 4 shifty.

lolo
@Stary

Tak firma jest dobra rzeczywiście ludzi cisną że masakra, rotacja taka, że już sami nie wiedzą kogo mają na magazynie i te (usunięte przez administratora) zmiany po 12 godz. robota dobra na parę tygodni potem uciekać

Pioter
@lolo

Podasz siebie maila mam parę pytan

Tomasz
@maaaria

Napiszcie coś o transporcie do pracy. Tylko taxi czy transport miejski ?

Janek
@Kasia

Jak ogarniacie transport do pracy ?

Gruby
@Tomasz

Jezdzi autobus pod sam magazyn. nie ma problemu z transportem. Ja zawsze jezdze z kims samochodem, pelno ludzi co juz dlugo pracuja ma wlasne auta i z nimi najlepiej zalatwiac. Pzdro

Oliwia

Jadę do Wrexham 18 czerwca niby na rozlewnie mleka ale kontakt z agencja bardzo utrudniony. Czy ktoś jest we Wrexham lub pracuje właśnie tam ?

Anulka
@Oliwia

Moj kontakt byl bardzo dobry, agencja obiera telefony nie ma problemu. Bylam z nimi w ciaglym kontakcie bo triche sie balam wyjazdu. Pracowalam we Wrexam wczesniej i moge polecic.

Erato

Witam szukam osoby która pracuje już w Warrington w firmie OMEGA (the hut group). Mam parę pytań odnośnie zakwaterowanie, bo cięzko znalezc cos w poblizu i jak jest z dojazdami do pracy.

@Erato

od domlets weź taka agencja na fb mają konto ;) pokój masz od zaraz

Slawek
@nico

agencja mi dala namiary na pokoj. Ja zmienilem po 3 tygodnaich - znalazlem lepsze, ale na poczatek jest dobrze

tak

czy sa oferty pracy bez języka?

odp tak
@tak

Tak - rekrutuja tez bez jezyka. wyjechalem z kumplem ktory nie zna angielskiego i wszystko mial zalatwione przez gap po polsku.

@tak

Tak, jest wiele takich ofert. Jeśli ktoś ma jakieś pytania a będę w stanie pomóc to chętnie pomogę:) proszę pisać na email. xxkasiakowalskaxx@gmail.com

maaaria

czy jest mozliwosc zeby firma wyslala mi zdjecia mieszkania w ktorym bede mieszkac?

ta

jakie sa warunki zakwaterowania? pokoje sa jedno czy wieloosobowe?

jo

czy firma zapewnia przelot samolotem lub wyjazd autokarem z polski?

A&M

Dojechalimy z partnerem w piatek do Warrington. W poniedzialek mielismy pierwszy dzien w biurze, a wczoraj zaczelismy prace na magazynie. Wszystko ok zaklad bardzo duzy wiec trzeba sie troche nachodzic. Narazie nie mamy problemow. Damy znac jak bedziemy troche dluzej.

girmo
@A&M

hey, mozesz podaj do siebie email chcialbym zapytac o kilka rzeczy.

@A&M

Również wybieram się z partnerką, czy możesz podać do siebie e-mail, będę wdzięczny.

pablo
@A&M

możesz podać maila do siebie ? planuje z dziewczyną jechać tam, będe wdzięczny

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel