Opinie o Zara Danail Ivanov w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zara Danail Ivanov. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zara Danail Ivanov na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zara Danail Ivanov w Kielce

LILU Nowy wpis

Pani szatynka z długimi włosami jest niekompetentna,na wszystkie moje pytania na temat danego towaru usłyszałam:NIE, NIE WIEM ,NIE, NIE WIEM.Moje pytanie to jest sprzedawca ? Co ona robi w tym sklepie? Ciężko odnieść nawet dobre wrażenie.

123 Nowy wpis
@LILU

Ważne żeby hajs się zgadzał, trzeba też umieć rządzić a nie wyslugiwac się innymi osobami. Informacje o mobbingu który występuje w firmie są "olewane". Szkoda ludzi. Dziwne że PIP się nie dobral do d**y Ale cóż zrobić skoro większość boi się odezwać.

PanKa Nowy wpis

Byłem częstym klientem w sklepie Zara. Zostawialem tam zawsze dużo pieniędzy Ale ostatnia historia pokazała ze sklep ten będę omijać szerokim łukiem. Zostałem oskarżony o wyrwanie klipsa z koszuli. ( niestety materiał z którego została ona wykonana i miejsce gdzie był przypiety pozostawało wiele do o życzenia) Zaryzykowalem jednak na przymiarke koszuli ze względu na ciekawy motyw na tkaninie. Po kilku minutach od tej sytuacji została wezwana policja... Bardzo rozczarował mnie fakt że zostałem wzięty za złodzieja. Po rozmowie z dezorganizowana kierowniczka dokonczylem swoje zakupy, opiscilem ten sklep i powiedziałem ze NIGDY więcej nie odwiedzę tego salonu. Nie polecam zakupów w tym sklepie ze względu na to, że kto by nie wszedł zostanie oskarżony ze jest (usunięte przez administratora) lub też ze zaraz ma coś ukraść... Bardzo przykro mi to mówić Ale nie kompetencje osób które tam pracują stawia w bardzo złym świetle Zare. Może niech Pani, która wezwała owy organ ścigania najpierw zajmie się wyjasnianiem i obsługa klienta a nie tylko wyciaganiem pochopnych wniosków. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie.

Lejduilalalala Nowy wpis

Czyli nic się nie zmieniło ? Managerka stoi godzinami przy komputerze czytając mejle i rozkazujac "zrób to, zrób tamto, idz tam a za 10min wróć tu"... Biedne dziewczyny, szkoda mi ich przez ten smutek wymalowany na twarzach widać że jest tam ciężko. Na pewno nie tylko przez pracę fizyczną, długie stanie godzinami Ale i brak pozytywnej atmosfery na sklepie. Trzymajcie sie.

wenezuela

Odradzam pracę w Zarze Kielce w Galerii Echo: personel nie czuje się swobodnie w pracy z powodu niezadowolonej i nie miłej menadżerki, która nagminnie wprowadza nerwową atmosferę wśród pracowników oraz ich nie szanuje.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zara Danail Ivanov? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Zara Danail Ivanov - Kielce

Zara Danail Ivanov
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zagórska 12 lok. 2
    25-355 Kielce