Opinie o Wincor Nixdorf Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wincor Nixdorf Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wincor Nixdorf Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincor Nixdorf Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wincor Nixdorf Sp. z o.o.?

Black Zebra Nowy wpis

To zależy jaki dział. Logistyka ma trzy normy czasowe, 8-16, 9-17 i 10-18 Magazyn ma dłuższy dzień pracy, reszta nie wiem. Ale godziny są podane w ogłoszeniu na stanowisko :)

Czy Wincor Nixdorf Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rozczarowana Nowy wpis

Dostajesz umowę o pracę, ale licz się z tym że może być przedłużana co rok, maksymalnie ile się da.

Pracownik GCCC

Pracuje w Wincorze, a konkretnie w GCCC od kilku lat. Dział bardzo dynamicznie się rozwija, bywają cięższe okresy, szczególnie w niektórych zespołach, ale to chyba normalne... Prawda jest jednak taka, że firma wymaga zaangażowania i wykonywania bardzo sumiennie pracy, za którą płaci, ale w zamian daje szacunek do pracownika i traktuje go przede wszystkim jak człowieka, a kadra(Team Leaderzy), choć mają duże zespoły, to większość z nich dobrze zna swoich ludzi i ich potrzeby, a nawet sytuacje osobista. Nigdy nie zdarzyło się, aby Wincor spóźnił się z wynagrodzeniem albo nie wypłacił czegoś, co miało być wypłacone. Polecam firmę serdecznie!

Pl
@Pracownik GCCC

Odradzam prace w RAC (Regional Administration Centre) Wincor Nixdorf - szczegolnie w polskim dziale (serwis). Atmosfera w dzialach innych niz polski jest calkiem ok, tymczasem w polskim teamie pracuje stanowczo za malo ludzi, co sprawia, ze pracuje sie pod ogromna presja, powszechnie pochwalane jest donosicielstwo i podkopywanie pozycji poszczegolnych osob w zespole. Wszystko zalezy od relacji z team leaderem, ktory nie grzeszy inteligencja czy umiejetnoscia zarzadzania - latwo wiec mozna nim manipulowac (co zreszta niektorzy bardzo umiejetnie robia, majac mniej obowiazkow niz pozostali). Atmosfera napieta, zarzadzanie team leadera - beznadziejne (team leader czynnie uczestniczy w interpersonalnym obrazaniu pracownikow za plecami, sympatyzuje z poszczegolnymi osobami). Jeszcze nigdy nie pracowalam/pracowalem w takim zespole, gdzie intrygi i hipokryzja bylyby na porzadku dziennym, a dokladajac do tego olbrzymi nawal pracy - zwyczajnie nie warto bawic sie we wspolprace z ta firma. Nie bez powodu w 6 osobowym zespole trzy nowe osoby odeszly po kilku miesiacach, a kolejny nowy pracownik juz po miesiacu. Co do zasady firma pelna jest dosc prymitywnych intelektualnie ludzi, ktorzy trzymaja sie na stanowiskach od lat dzieki znajomosciom i ukladom. Nie warto. Nie za takie pieniadze ;)

Realista
@Pracownik GCCC

Raczej polecaj pracę w dziale GCCC bo ja pracuję w dziale Centum napraw banking i nikomu nie polecam tam pracy!!!. Powód ?,bałagan i traktowanie ludzi jest porażajace,tam Panstwowa Inspekcja Pracy miała by co robić. Dziwne że Zarząd firmy toleruje takie zachowania.:(

@Pl

Do B: PRACOWAŁO* za mało osób. Aktualnie jest ich kilkanaście i atmosfera jest świetna.

donek Nowy wpis
@Pracownik GCCC

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało

Iga

Czy trudno jest przejść przez rekrutacje, jakieś wskazówki byłyby bardzo pomocne.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
RPR

WinCor SZCZECIN: fajna ekipa, ciekawi ludzie i poważne podejście do kandydatów. Jak w wielu firmach dział HR bywa z łapanki - tak tutaj Pani M.G. to osoba na odpowiednim miejscu z równie odpowiednim podejściem do swoich obowiazków. Jeżeli firma utrzyma ten kurs to będzie to jeden z najlepszych pracodawców tej branży w Szczecinie i takich firm brakuje najbardziej w naszym mieście. Bardzo pozytywne wrażenie.

nono
@RPR

straszne bzdury tutaj wypisujesz. jeszcze w takiej firmie nie pracowalem. nikt nie wie kto za co jest odpowiedzialny. nie polecam nic a nic.

Zaonteresowany

Czy tonprawda ze w Szczecinie pracuje jakas gruba łaska w różowych włosach która się na ludzi wydziera i nie panuje nad soba? Ponoć ma wyższe stanowisko o oczywiście wszyscy się jej boja. Chciałbym tam isc do pracy ale jak mam z nią pracować to wole poszukać jeszcze. Czy ktoś coś wie? Czy to tylko plotka? pytam bo już 2 osoby mi o niej mówiły . Dzieki wielkie.

Hej :) Widzę dużo informacji, ale nie mogę znaleźć niczego o benefitach, socjalu? Czy jest może multisport? Pozdrawiam

VainGlory
@Karolina

Jest dopłata do multisportu i do Allianz. Pracownicy pracujący w nocy mają również karty lunchowe, które często nie są wypłącane, albo wypłacane z 3-4 miesięcznym opóźnieniem.

OhMy

Dużo by pisać. Diebold Nixdorf jest jedną z firm przechodzących transformacje. Aktualnie wstrzymane są awanse i podwyżki (te drugie już od prawie roku). Co to oznacza? Oznacza to tyle, że otrzymujesz awans "na gębę" bez umowy i podwyżki, ale w zamian otrzymujesz uznanie przełożonego, który przecież docenia Twoją ciężką pracę, stąd to wyróżnienie. Systemy wewnętrzne są niesamowicie awaryjne, wewnętrzny HelpDesk mieszczący się w Indiach nie potrafi rozwiązać jakichkolwiek spraw. Zamykane są stanowiska, a zadania są przenoszone na innych pracowników (np. likwidacja stanowiska trenera i przeniesienie jego zadań na knowledge managera), oczywiście nie przyznając tym samym jakiejkolwiek podwyżki. Firma ewidentnie zmierza ku końcowi, a już na pewno Warszawski HUB. Pracownik nie jest szanowany, ponieważ od początku wmawia się mu, że Diebold to tylko inkubator - nie jest wymagana wiedza techniczna, wystarczy, że mówisz w języku, w którym domyślnie masz pracować, w związku z czym otrzymujesz pieniądze na poziomie 4000-4500 brutto za projekt anglojęzyczny i to jest górny próg jaki możesz dostać. Dla porównania, managerowie otrzymują o 1000 zł brutto więcej, niż kwota podana powyżej. Reasumując: jeśli nie grozi Ci śmierć głodowa, poświęć jeszcze trochę czasu na szukanie i oszczędź sobie tej wątpliwej przyjemności, jaką jest praca w DN.

zainteresowany

Czy ktoś może podzielić się opinią czy warto aplikować? Konsultant Wsparcia Technicznego w Centrum Monitoringu ATM Miejsce pracy: Warszawa Praca zmianowa, 8 godzin dziennie (zmiany 6-14, 8-16, 13-21, 15-23),

@zainteresowany

Niestety nie wiem nic na temat pracy na tym konkretnym stanowisku w Wincor Nixdorf Sp. z o.o. Liczę, że inni powiedzą nam coś na ten temat. A co konkretnie chciałbyś wiedzieć, co jest dla Ciebie istotne przy wyborze miejsca pracy?

Gustawson

Zawsze można zmienić firme może uda sie znaleźć taką gdzie dobrze płacą i nie trzeba dużo pracować?

ex-employee

Ocena 1/10. Obecny DN jest po prostu miejscem dla przeczekania na inną pracę. Użytkownik DiDi dobrze opisał sytuację - wszędzie w firmie kumplowstwo jaki minimalizuje twoje szanse na awans zawodowy, projektami rządzą 25cio letni typy, którzy się dorwali do koryta władzy i zaraz pokażą "jak tu będzie po mojemu", wynagrodzenie miesięcznie na poziomie LIDLa (było powiedziane nie w celu obrazić pracowników LIDLa, a tylko pokazać, że DN jaka pozycjonuje się jako IT firma płaci jak zwykły sklep spożywczy), brak chęci zrozumieć potrzeby pracownika ze strony menedżmentu, traktowanie pracownika tylko i wyłącznie jako tymczasowy materiał robotniczy, totalna niekompetencja na każdym poziomie, awaryjność systemowa - masakryczna (w firmie domyślnie nic nie działa, a tylko po tygodniu sytuacja zaczyna się poprawiać. Możecie sobie wyobrazić że wam Outlook jako wasze główne narzędzie pracy nie będzie funkcjonował w ciągu tygodnia?(jeśli nie wyobrażacie - to zapraszam do DN)). Wynagrodzenie dla Ang i Pol języków wynosi 4000 PLN brutto na start. Ale ten start potrwa oj jak długo. Po roku pracy tu, ewentualnie można liczyć na 250 PLN brutto podwyżki, ale nie koniecznie. Kolejny minus DN - to 30 min przerwy (na wszystko). Chcesz pójść do toalety - wrzucasz się na przerwę, bo pracodawca traktuje to jako czas, którzy Ty spędzasz jak chcesz, a nie jako potrzebę biologiczną. W sumie, można wybudować małe podsumowanie o tej firmie: Minusy: - Brak rozwoju; - Małe zarobki; - Niekompetencja HRu i menedżmentu; - 30 min przerwy na wszystko(na toalet, fajkę (a biuro na 11 piętrze się znajduje)czy rozmowę przez telefon); - Brak dostępnego miejsca parkingowego dla posiadaczów aut (ewentualnie można dokupić za 300 PLN/mies ale nie każdemu sprzedają). - Awaryjność systemowa; Plusy: - Można poznać nowych ludzi; - Można brać L4 jako mały urlop (bo DN nie stać na kontrole ZUS, więc dużo pracowników biorą L4 do tygodnia czasu, kiedy nie chcą korzystać z urlopu, ale i nie chcą tracić pieniądze przez unpaid leave-y); - Można otrzymać doświadczenie (kiedy nigdy nie pracowałeś wcześniej) żeby potem poszukać lepszego miejsca pracy. DN bym polecał tylko dla tych, którzy siedzą bez pracy, bez hajsu i nie chcą umrzeć z głodu, ale jak tylko się najesz - możesz iść dalej.

TeżTakSądzę
@ex-employee

Typem, który dorwał się do koryta może być 25-latek, jak i 50-latek, więc nie traktowałbym "młodej osoby na stanowisku kierowniczym" odgórnie jako czegoś złego. A tak poza tym wszystko prawda. Twoja opinia trafia w sedno.

Ola
@ex-employee

Panie Olegu, szanuje się pracowników, którzy pracują, a nie udają. Tego nikt nie będzie tolerował. Historie o podwyżkach również mierzone są jakością pracy, której Pan widocznie nie dawał.

K.
@ex-employee

I powiedział to "typ" który był na skraju wyrzucenia z DN. Dlatego przeszedł do N. O jakim rozwoju mówimy... aby się rozwijać, trzeba mieć chęci do pracy. Leniuchów nikt nie awansuje, Panie O. :-)

Czarek

Wszystko wiedzące osoby nie popełniają błędu i w trakcie rozmowy dowiadują się o wszystkie warunki pracy i płacy!!

Robert

Opinia dotyczy oddziału w Warszawie. Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon długi wywiad około 20 min. po angielsku i później zaproszenie na prawdziwą rozmowę na żywo. Po paru dniach zadzwoniła miła pani i oznajmiła, że dostałem ta pracę i zapytała co ja na to - spodziewała się chyba reakcji jakbym wygrał w lotto. Powiedziałem, że miło ze ciesze sie. Troszkę mnie to zdziwiło, co ona myśłała ze posikam się ze szczęscia bo dostałem u nich prace? Pracowałem na projekcie z angielskim. W samej firmie panują dziwne zwyczaje, dziewczyna z HR dostała tam pracę chociaz nie mówi biegle po angielsku (w biurze są rózne narodowosci i angielski jest wymagany do komunikacji) nie wiem jak to możliwe, że młoda dziewczyna z HR nie umie płynnie angielskiego. Ale to jeszcze nic, na moim projekcie supervisorką została dziewczyma, która nie znała kompletnie projektu i jego specyfiki. Po rozmowach ze współpracownikami dowiedziałem się, że przyszła z innego projektu, kiedy była rekrutacja to złożyła aplikację i dostała tą posadę - haha nieźle co? osoba z innego projektu aplikuje na supervisora i nim zostaje mimo braku znajomości projektu. W normalnej firmie, jeśli pojawia się szansa na awans to chyba powinna awansować osoba pracująca na danym projekcie, znająca go a nie ktoś z innego projektu bez wiedzy. Jak się o tym dowiedziałem to totalnie zniechęciło mnie to do pracy. Potwierdzam to co ktoś tam pisał w innych opiniach, szanse na awans są znikome bo awansują swoich, ta dziewczyna o której wspominam wyżej z pewnością miała mocne plecy skoro została kierownikiem innego projektu bez wiedzy o nim. Zostając agentami możecie awansować jedynie na starszego agenta. Rotacja w firmie jest bardzo duża, z reguły ludzie pracują kilka miesięcy, max rok. Jak wyżej pisałem o awans ciężko jak się nie ma pleców. Szanse rozwoju w firmie na projekcie też są znikome. Dlatego większość agentów po awansie na seniora pracuje jakiś czas i zmienia prace. W firmie zatrudnionych jest dużo obcokrajowców mam tu na myśli ludzi z Ukrainy i Indii. To też trochę mówi o firmie. Tym ludziom się nie dziwie - przyjechali do Polski nie znają języka to dla nich opcja pracy po angielsku w biurowcu jest kusząca ale dla Polaków to śmiech na sali. Zarobki agenta to 3.500 brutto co na ręke daje 2.500. Jak na Warszawę to bez szału (wynajem pokoju to 800-1000 zł) jak za specyfikę pracy. Mam tu na myśli świątek piątek czy niedziela. Co więcej - ciągle coś dochodzi. Firma zwiększa zakres obowiązków poprzez dodanie czegoś do wsparcia klientom a pracownikom nie daje więcej kasy. Oni biorą więcej zleceń i kasy a pracownik ma jedynie więcej obowiązków a kasa nie wzrasta. Tak więc jeśli chcesz zarabiać 2.500 netto i siedzieć w pracy w święta i każdy wolny dzień typu majówka czy 11 listopada to aplikuj do Dibolda :) Tak jak pisali inni w opiniach - fajna firma na start aby wpisać coś do CV ale za długo nie ma co tam siedzieć.

Niezadowolony

Tragiczne doświadczenie , nie polecam Moje sugestie dla Wincor Nixdorf Sp. z o.o.: Tragiczne doświadczenie , nie polecam

Dobra firma i dobra praca. Nie narzekajmy bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

DiDi

Cóż. Przepracowałem swój pierwszy rok w Diebold Nixdorf w GCCC i wiele można by powiedzieć.Praca nie jest skomplikowana, jednak bywały dni/tygodnie/miesiące, gdzie natłok pracy wzrastał o 200-300 %. Zarobki jakie oferują są nad wyraz nieadekwatne do wykonywanej pracy. Na początku pracy obiecują niesamowite podwyżki po 3 lub 6 miesiącach, gdzie w efekcie dostajecie 250 zł brutto w ciągu roku.Większością zespołów zarządzają 25 letnie dzieciaki, bez wykształcenia i pojęcia o zarządzaniu zespołem, co w efekcie daje nam rządzenie, a nie zarządzanie. Bardzo nieprofesjonalnie. Możliwości awansu zależą od znajomości i układów z team leaderem. Kolejną zadziwiającą kwestią jest to, że zatrudniają supervisor'ów, trenerów z zewnątrz projektu, co w efekcie sprawia, że zespół jest zarządzany (lub rządzony jak wcześniej wspomniano) przez osobę niemającą pojęcia o projekcie. Ludzie nie są głupi, widzą jaki jest bałagan, dlatego odchodzą, bo chcą pracować w profesjonalnym miejscu, gdzie ludzi traktuje się godnie. Reasumując: Diebold Nixdorf jest dobrą firmą na początek, dla kogoś kto nie ma jeszcze jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego (lub np. przyjeżdża do Polski i potrzebuje zaczepić się w międzynarodowej firmie). Rotacja w zespołach jest tak duża, że nowy agent może poczuć się jako jeden z najbardziej doświadczonych w zespole po około 6 miesiącach. Tę samą pracę można wykonywać w innych firmach, ale za godziwe pieniądze, bez nocnych zmian i nieodpowiednich osób zarządzających/rządzących zespołami. Miło doświadczenie, natomiast jest to firma będąca wyłącznie krótkim etapem w życiu wielu z nas. Powodzenia :)

Ex-Pracownik

For people who cannot find better employment.

Witam, Jestem byłym pracownikem cnb i odradzam pracy w tej "dżungli". Kierownictwo ? Pfff, nie ma czegoś takiego tutaj, są to ludzie, którzy tylko utrudniają pracę. Liczą się tylko znajomości, reszta służy jako dekoracja tego zakładu pracy. Pieniądze nie adekwatne do umiejętności czy też stażu pracy.. Godziny pracy ? Wyjdziesz dopiero jak robota będzie zrobiona, zdarza się nawet, że nawet po 14 godzinach.. A i tak później nie usłyszysz dobrego słowa. ODRADZAM !

haha

To prawda! Nie obowiązuje tutaj żaden kodeks pracy!

Koleżka

Witam! Czy jest tu ktoś kto pracował/pracuje jako Magazynier? Podajcie info jak z pracą na Magazynie? Podobno oferują 3300 brutto, 2 msc zlecenie potem 1 rok określonej o pracę i później na czas nie określony. Praca 3 zmiany a le w godz 8 - 17? Czy to wszystko prawda?

red

dajcie znac jak wyglada praca serwisanta lub konserwatora

Zostaw merytoryczną opinię o Wincor Nixdorf Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wincor Nixdorf Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wincor Nixdorf Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Wincor Nixdorf Sp. z o.o.