Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o.

były 2010-02-16 07:58:26
było mineło, ale było miło
max 2010-02-24 16:01:14
szkoda że jej już niema, wspaniałe wspomnienia, takich firm szukać trzeba ze świecą
xxx 2011-11-01 20:59:54
Ciekawa to była firma, w zależności od okresu różnie była zarządzana - ale fajne osoby tam pracowały w siedzibie, ci od sieci byli trochę "Ą, Ę", reszta spox i cool. Miło wspominam pracę.
były pracownik 2013-06-14 18:45:02
Tak patrzac z perspektywy czasu to czy w Polsce sa jeszcze takie firmy.Jak wspomne te spotkania w regionie i ogolnopolskie poprostu bajka ,fakt pracowac trzeba bylo ale w takiej atmosferze az sie chcialo.Szkoda naprawde szkoda ze to sie skonczylo.Pozdrawiam (usunięte przez administratora). takiego szefa zycze kazdemu.
Artur
2013-10-04 14:16:15
Niestety już w Polsce nie funkcjonuje a szkoda...
nik 2016-04-21 23:28:22
niestety @konio kiedyś interesowałam się tą firmą i dlatego wiem że nie wytrzymała konkurencji na polskim rynku.Maszyny, urządzenia i marki nabyła firma Bomilla , Zatrudnili też część pracowników.
Zostaw swoją opinię o Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o.