Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Top-Tomyśl w Nowy Tomyśl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Top-Tomyśl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Top-Tomyśl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Top-Tomyśl w Nowy Tomyśl

Art Nowy wpis

Czy szykują się jakieś zmiany w mleczarni? Krążą ploty, że prezes odchodzi, ale jakoś mam przeczucie, że dzieje się coś złego, bo dziś dowiedziałem się, że mleczarnia nie będzie już produkować twarożku aksamitnego o smaku pomidorowym (ulubiony mojego syna). Czy ma to związek z jakimś kryzysem? Naprawdę szkoda by było, gdyby z rynku zniknęły produkty TOP Tomyśl, bo są naprawdę dobre.

tomyślanin Nowy wpis
@Art

Produkty Top Tomyśl są może dobre ale nieudolne zarządzanie firmą od 20 lat wszystko niweczy. Ile to lat temu te produkty były promowane w śniadaniówce TVN? I co? Zamiast iść za ciosem cisza. Totalna stagnacja. Ja się wcale nie zdziwię jak tam ktoś zgasi światło na dobre.

Marzena Nowy wpis

Czy pracownicy produkcji mogą liczyć na jakieś zniżki na produkty albo np na prezenty świąteczne w których byłyby firmowe produkty? Marzy mi się taka praca :D Jedzenia by mi nie brakło.

Marian Nowy wpis

Jogurty, masło, twaróg, serki na najwyższym poziomie. Kupuję od lat. Wiele wyróżnień za Ser smażony. Polecam i pozdrawiam.

Zdziwiony

Przyjechałem na świeta do rodzinnego Poznania i wiedziony lokalnym patriotyzmem wybrałem właśnie Top-Tomysla kefir , to był poważny błąd .. Trudno to cos wogóle przełknąć! Masakra ! A skoro to coś produkują to oznacza ze żyje wielu ascetów gotowych na każdą udrękę , podziwiam Wasze samozaparcie - ja tego czegos juz do ust nie wezmę .. A zatem nie polecam "kefiru" produkcji Top-Tomyśl , inne produkty na wszelkiwypadek będę również omijał , jeden niewypał jest wystarczający.

Artur
@Zdziwiony

Aktualności podane na oficjalnej stronie internetowej tej firmy kończą się na roku 2017. Chciałbym ustalić, czy od tego czasu firma brała udział w jakichś targach? Wcześniej aktywnie relacjonowano każde z nich, dlatego też ciekawi mnie, czy obecnie na targach również można spotkać przedstawicieli tej firmy.

Top Tomyśl
@Artur

Witam Zapraszam na naszą stronę na Facebooku tam mamy bieżące info. Pozdrawiamy

@Artur

Moim zdaniem marketingowo to ta firma leży od lat...

Agnieszka

@Nick, a Ty wypowiadasz się z perspektywy klienta firmy czy też osoby pracującej w tym miejscu? Nie wynika to w sumie bezpośrednio z Twojej wypowiedzi, a dobrze, żebyśmy mieli jasność :) W jakich aspektach, Twoim zdaniem, firma się wyróżnia na rynku?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Top-Tomyśl? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
z-tomyśla

Brak wpisów przez tyle lat chyba dobrze wróży... Ktoś coś napisze, jak się pracuje, jakie wypłaty, socjal?

Geniu

Rewelacyjna firma, choć Pani Prezes ma swoje wejścia - nie żeby w stylu "Wejście smoka" ale mogłaby popracować nad swoimi kontaktami interpersonalnymi z pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Top-Tomyśl - Nowy Tomyśl

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Top-Tomyśl
  • Kolejowa 33