Opinie o Polski Druk Publishing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polski Druk Publishing Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polski Druk Publishing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Druk Publishing Sp. z o.o. w Warszawa

Luka Nowy wpis

@Kierowca Gdyby choć trochę było prawdy w tej ocenie to forum by wrzało, tu jest przeciwnie wielki spokój, jak się pracuje to firma jest dobra!

Kierowca

Do kitu z tą firmą pierwszy raz widzę jak wredni są tam ludzie, właściciele, trzymajcie się z dala od tej beznadziejnej firmy nic nie warci.

załoga Nowy wpis
@Kierowca

Naprawdę? kurcze, ja słyszałam, że jest fajnie. najgorzej jak komuś coś nie wyjdzie i zwala wszystko na innych pracowników , na właścicieli. Myślę, że wszystkie negatywne komentarze są od tych co zostali zwolnieni. Ci co zostali są w porządku. I oddani firmie. Ale oczywiście każdy ma prawo do narzekania. Bo tak już jest w naszej rzeczywistości.

Ludek Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie mozna napisać? Interesowała mnie praca w firmie dlatego pytam.

Anonymus Nowy wpis
@Ludek

Idź sam się przekonasz powodzenia.

Mariusz

Widzę tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Polski Druk Publishing w Warszawie, kwestie dodatków płacowych oraz benefitów również będą bardzo przydatne na forum. Proszę dodajcie jak oceniacie czas przerw u tego pracodawcy. @Ja, sądzisz aby w tej firmie odchodziło coraz więcej osób, jak sądzisz dlaczego tak się może dziać?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polski Druk Publishing Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Taki dobry pracodawca że z 24 pracowników zostało 5 pracowników. Wszyscy sami odeszli.

Podpisuje się pod opiniami przez rok doawiadczylam jak traktują pracownika wszystko robią dla siebie zero uczciwości wobec pracownika jak ktoś odchodzi to nie dostaje pensji udają że szanują ludzi a to nie prawda brak prawdziwych umów pracuje się po 200 godzin a w umowie jest na 500 brutto potracaja za palenie składki do ZUS nie odprowadzają wyzyskiwacze i noc więcej nie polecam tej smiesznej firmy i pracodawcy

Nie zgadzam się. z tego co wiem, każdy jest informowany o warunkach pracy. Niektórzy wręcz proszą by nie było pracy na umowę. Zgadzają się na stawki a potem mają pretensje. Co więcej należy się zastanowić czy to właśnie pracownicy są uczciwi, czy nie nabijają godzin, itd. Zgadzając się na pracę na takich czy innych warunkach nie powinniśmy mieć pretensji. A jeśli przez alkohol lub inne prace dorywcze zawalamy pracę u tych którzy nam ją dali to sorry ale powinniśmy mieć pretensje do siebie. Ja współczuję pracodawcom. Tym i innym.

Ha. Najgorzej jak taki pracownik przychodzi i zgadza się na warunki. Potem oszukuje pracodawcę. Na godzinach, na pracy. Jak coś dostaje gratis to szybko o tym zapomina. Myśli że jest cwany, ale to tylko sprawdza się w gronie takich jak on. Jeśli porzuca pracę to niech nie oczekuje zapłaty. Ja tak sobie myślę, że żal mi każdego kto spotka na drodze takiego pracownika. Który jest najmądrzejszy, najlepiej się na wszystkim zna. l który jest uczciwy. Pytanie czy taki ktoś ma odwagę spojrzeć sobie w lustrze w oczy.

Zzz
@anonymous

Nigdy nie słyszałam żeby ktoś kto odszedł pił wiadomo mi że jedna osoba która została pije i naciaga pracodawcę na godziny bo chodzi cały dzień i udaje że coś robi pracodawca za drzwi a osoba do sklepu i nikt nie ma kontroli poprzedni ludzie coś robili i nikt nigdy nie naciagal na nic. Szkoda że pracodawca mało wie o danych osobach co zostali jaka opinie do innych wystawili do tej firmy nikt nie przyjdzie pracować sami się przekonają

my

....dziadostwo do potegi, oszustwo na oszustwie - ciekawe kiedy dobiora im sie instytucje do skóry, brak umow o prace zarobki skandalicznie niskie , i do tego nigdy na czas, nie polecam, cala rzesza bylych pracownikow pozostalo bez wynagrodzen....

Pracodawca uczciwy? Ciekawa jestem, z której strony. Do dzisiaj nie dostałam zaległej pensji za 2 miesiące, tak samo jak pozostali byli już na szczęście pracownicy. Pracownik tańczy, jak mu pan Guła zagra. Istny wyzysk człowieka i przerost formy nad treścią.

Noma

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Wypłata na czas, miła atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Druk Publishing Sp. z o.o. - Warszawa

Polski Druk Publishing Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Przejazdowa 25
    05-800 Warszawa

Polski Druk Publishing Sp. z o.o.