Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej

Otwock

Opinie o Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej

irys 2013-08-07 09:47:16
totalny brak organizacji, totalna nieumiejętność zarządzania personelem, kadra zarządzająca ma stale manię prześladowczą, iż każdy pracownik ma coś do ukrycia w związku z tym, na porządku dziennym są konflikty typu: czemu Pan podpisał się innym długopisem niż zawsze lub czemu użył Pan korektora? Ciągle poruszane są te same sprawy, a interesanci są notorycznie zbywani, ale do zbywania używa się młodszych pracowników. Młody pracownik to tania siła robocza, która nadaje się tylko i wyłącznie do odmóżdżającej pracy związanej z sortowaniem dokumentów, zero perspektyw, gdyż młode pokolenie traktowane jest jako potencjalne zagrożenie, a każdy przejaw pro-aktywnej postawy jest negowany i stłumiony. Nie polecam nikomu tej firmy, kto podejmuje zatrudnienie po to by rozwinąć swoje skrzydła. Tu takiej możliwości nie ma, chyba, że rozwiniesz swoje skrzydła na bruku. Kultura organizacyjna wymaga wiele do życzenia, atmosfera jest ciężka, a kadra zarządzająca ma tak wysokie mniemanie o sobie, że nawet nie odpowiada na Dzień dobry, co świadczy o totalnym braku kultury, który bardzo często można zauważyć w relacjach kadry zarządzającej z innymi pracownikami.
Zostaw swoją opinię o Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej - Otwock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej