LUQAM

Kraków

Opinie o LUQAM

work 2016-09-21 10:15:19
Zarobki marne atmosfera słaba odradzam
korp 2016-10-04 15:00:03
potwierdzam, zarobki niskie wymagania korporacyjne
a 2016-12-12 22:15:47
firma głównie nastawiona na wykorzystywanie studentów, zarobki bardzo słabe, praca prosta, brak rozwoju i perspektyw, demotywujące szefostwo, nie polecam
aa 2017-01-03 14:40:54
fajny pracodawca, polecam
Greg 2017-01-13 21:17:12
Przepracowałem jako auditor i trener prawie 2 lata, do czasu, gdy mój główny pracodawca wysłał mnie na kontrakt za granicę. Praca jest trudniejsza niż wydaje się to na pierwszy rzut oka, bo niektórzy klienci są wymagający i trzeba dobrze przygotować się do wizyty. I z perspektywy czasu to chyba najlepsze co mi się przytrafiło, bo dzięki temu mogłem zrobić duuuży krok do przodu i samemu nauczyć się wielu przydatnych mi teraz umiejętności, co coraz bardziej doceniam w Niemczech. Dobrze wspominam ludzi, zarówno w szkoleniach i projektach z którymi współpracowałem, mimo, że kontakt nie był duży- bardziej dotyczył kwestii technicznych. Może byłem trochę nietypowy, bo moją motywacją w pracy dodatkowej nie były finanse, ale tutaj też było mówiąc szczerze pozytywne zaskoczenie (choć stawki pewnie zależą od wielu czynników i nie wiem jak jest teraz). Generalnie przygoda z konsultingiem to coś co mogę polecić.
Zostaw swoją opinię o LUQAM - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUQAM