Opinie o FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin w Czermin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin w Czermin

Driver Nowy wpis

Witam, czy firma Impet aktualnie poszukuje kierowców C+E??

Siemanko, czy ktoś tu może powiedzieć coś na temat pracy jako kierowca kat C+E? Nie widzę wpisów z tego roku, czemu? Firma ma ofertę na stronie i pisza tam, że oferują wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i stałe trasy. Jak oceniacie te trasy i jakie można uzyskać widełki tego wynagrodzenia? Warto się zgłaszać na ten moment?

Kris Nowy wpis

Witam wszystkich , jakie są systemy pracy? Tylko na rumunie czy bułgarie jeżdżą czy zależy jak sie ugadasz? I jak z pieniędzmi ten ten moment wygląda ?

Interesant

Witam czy może ktoś napisać jak aktualnie wygląda praca jako kierowca w Impet. Rozważam się u nich zatrudnić więc jakieś szczegóły

Grażyna Nowy wpis
@Interesant

I jak tam, aplikowales może? Jesli tak to moze opowiesz coś o pracy wlasnie, rozmowie? :D Chlopak tez chce sie tam zatrudnic :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jeżeli ktoś narzeka na IMPET to nie pracował chyba w innych firmach. Atmosfera ok, sprzęt rewelacja. Ja osobiście po 3 firmach w IMPET pracuję już ponad 3 lata. Nie mam zamiaru zmieniać. Pozdrawiam narzekaczy

Olo
@Paweł

Cześć. Paweł. Zgadzam się z twoja opinią. Sprzęt bardzo dobry. Oraganizacja bardzo dobra. Kasa na czas jeszcze lepsza. Tak trzymać. Szerokosci.

Taki
@Paweł

Pracujecie w systemach czy tygodniówki. Firma posiada chłodnię?

Iwona
@Paweł

sprzęt rewelacja bo jest nowy? jak wyglądają szkolenia na nim, w sensie jest teoria czy też jakiś kurs praktyczny, a może od razu do roboty i trzeba 'na żywca' się uczyć?

hu

Nie wypłacają całości należnych pieniędzy. Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Inspekcja pracy to tam powinna kursować co weekend.

Edyta
@hu

cześć hu, rzeczywiście tak często są problemy z niewypłacaniem pieniędzy? nie było nigdzie niżej takich opinii, czy to raczej nowy problem?

@hu

Ani razu nie było syptuacji, w której firma nie wypłacała czegoś. Nawet dodatki są na święta. Bzdury Pan piszesz albo firmy pomyliłeś.

PIP
@hu

Cześć Filip Z. , proponuję Ci złożyć podanie o pracę do Panstwowej Inspekcji Pracy , będziesz miał krótsza drogę do pisania donosów ( nieprawdziwych), w kolejnej firmie w Cv napisz że masz w tym akurat bardzo duże doswiadczenie. Pani inspektor nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości.

Danuta
@PIP

A to konkretnie wiecie kto ten kit wciska? Czy historia jego odejścia stąd jest ciekawa, że tak się mści teraz?

Natalia

Ile taki dodatek :D ?

Pipi

Cześć @hu . , proponuję Ci złożyć podanie o pracę do Panstwowej Inspekcji Pracy , będziesz miał krótsza drogę do pisania donosów ( nieprawdziwych), w kolejnej firmie w Cv napisz że masz w tym akurat bardzo duże doswiadczenie. P.s. Pani inspektor nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości.

Ewelina

Firma poszukuje obecnie kierowcy kat. C+E oraz pracownika biurowego. Sądząc po Waszych opiniach, wynagrodzenie jest płacone w terminie, można liczyć na premię. Relacje z właścicielem również należą do udanych. Zastanawiam się, czy w firmie występuje duża rotacja (2 ogłoszenia o pracę w tym samym czasie)? Mam wrażenie, że dochodzi do konfliktów między pracownikami z Polski i Ukrainy, czy pracodawca stara się w jakiś sposób zintegrować zespół?

Mariusz

Pracuje w tej firmie i zlego slowa nie powiem ale ci Ukrainy mnie tak (usunięte przez administratora) ze (usunięte przez administratora) minus jest to ze ich przyjmuja ale z czasem ich wypierdola polscy kierowcy

Zygi

Milcz banderowcu do Siebie wypad albo sluz Polskiemu panu.

pdkr

Dzień dobry. Czy może ktoś się podzielić informacją o pracy w tej firmie, o atmosferze itd.? W internecie brak złych opinii, a to już o czymś świadczy...dodatkowo super prezentujące się Magnumki na drogach, fajna strona WWW... Brak ofert pracy w PUP i innych OLXach...Także od strony laika, dobra firma. A jak jest w rzeczywistości??? Dziękuję i szerokości.

Jaro
@pdkr

Znajomy pracował, kolega właściwie - samochody zadbane, właściciel ok.

Hanna

Jak oceniacie FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin jako pracodawcę?

Karol

@arek nie wiem, czy podwyżki są zawsze najważniejsze. Jeśli wypłata jest regularna, ktoś nie czuje się zagrożony i pracuję w miłej atmosferze, to i tak jest zmotywowany :)

tadek

podobno dużo ukraińców .Jakie trasy najczęściej są ? I jak wygląda z wolnym w domu ?

poker

Kasa zawsze na czas . Nawet spore premie $$$$ dla oszczędnych wypłacili w tym roku. Dużo też nowych aut przyszło i podobno mają jeszcze dostawiac .

tadek

ale może coś więcej o właścicielach jak z kasą wypłacają na czas ??

poler

tak jak napisalem, trasy stale , robota poukladana, mozna dobrze zarobic. sprzet w tym roku mocno odnowiony. chlopaki sobie chwala. pozdrawiam.

poler

Przychylne się do dobrych opinii. Jest ok. Trasy poukładane, stałe. Zarobki ok. Sprzęt ok. Pozdrowienia.

nauczyciel

Jak ktoś chcce zarobic to zarobi. Praca i jazda ok. Dbać o auto trzeba jak wszędzie. Pozdrawiam.

kami

Boco piszesz glupoty, bo cos ci poszło nie tak . Trzeba bylo to powiedziec to wlascicielowi albo spedytorowi a nie pisac banialuki. Ja uwazam ze jest ok. Organizacja dobra wyplata na czas .

star

Firma dobra i zorganizowana .

Zostaw merytoryczną opinię o FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin - Czermin

• Jak się pracuje w FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin?

Zobacz opinie na temat firmy FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin?

FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.

FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin