Opinie o HARDWORKER Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HARDWORKER Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HARDWORKER Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HARDWORKER Sp. z o.o. w Katowice

Pati Nowy wpis

Firma miesci sie w Katowicach kochanowskiego 16 lok 8 kiedys. 3 to te same firmy prowadzone przez małżeństwo Łukasz ma 3 lok teraz jest tam firma broadfost?? Zwykli naciągacze chętnie dają zaliczki bo rzekomo wypłata po 2 miesiacach tylko że zaliczka to wynagrodzenie i tak np.zarobiłeś 1000 daja 500zl zaluczki i twoja wyplata umowa o prace jest tylko że nie płaca urlopow czyli masz urlop a jestes w pracy jak przyjdzie kontrola z PiP to mowisz ze dodzwaniasz do klienta i zaraz idziesz do domu.Urlop masz latem ...bezplatny pod warunkiem ze nikt sie nie rozchoruje zwolni jak wystapua te czyniki zapimnij o urlopie nawet bezplatnym czesto zawieszajace sie bazy sluchawki uzywane przez wielu pracownikow nawet. O pit 11 musisz sie upomniec podsumowujac pod tym adresem zmieniaja nazwy a zasady praca te same warunki wyzysk i oszustwo wiem odp bedzie nie chcialo sie pracowac tylko ze w prace sie angazujesz jak masz. Uczciwe warunki pracy a nie wyzysk i oszukaństwa ODRADZAM TA FIRMĘ

jeden Nowy wpis

Zadowolenie jest tutaj na każdym kroku, ale wiecie czy mają teraz u siebie jakieś oferty pracy? Dzięki

xyz Nowy wpis

Cześć Znacie może jakieś inne firmy na śląsku które zajmują się telefoniczną sprzedażą energii?

Byla pracownica Nowy wpis

Czy może ktoś mi podać jakiś kontakt do firmy, chce zapytać kiedy dostane PIT...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w HARDWORKER Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
xyz

Też mam kontakt z dziewczynami ,które nie pracują i nie dostały wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy.Te negatywne opinie nie wzięły się z księżyca.

Ola

Hmm, to dziwne. Mam kontakt z dziewczynami które nie pracują i dostały całe wynagrodzenie . Może zaliczek za dużo nabralas ???

ktoś

Bo dopóki pracujesz to jest dobrze. Też tak miałam - jak pracowałam to wypłata zawsze się zgadzała, była na czas, czasem dostawałam premie tygodniową. Ale kiedy się zwolniłam to wypłaty za ostatni przepracowany miesiąc nie dostałam, mimo że chciało mi się pracować i rzetelnie wykonałam swoją pracę.

pracownik firmy

ja się nie zgadzam pracuję w tej firmie od roku i jestem bardzo zadowolona pieniądze zawsze mi się zgadzają i zawsze dostaję na czas nawet premie cotygodniowe zarabiam bardzo dobrze i nigdy nie zostałam oszukana audyt mam dobry więc pewnie dlatego :) osobą którym się nie chce pracować bądź nie potrafią rzetelnie wykonać swojej pracy zawsze mają jakieś ALE do pracodawcy ...

abc

Witam, również mam problem z w.w firmą wgl. nie dostałam świadectwa pracy a gdy sie upomniałam napisano mi że "nie mogą mi pomóc" haha śmiech na sali, oczywiście z wynagrodzeniem rózniez był problem.

Były pracownik 2

Witam wszystkich :) Również pracowałem w tej firmie jako inkasent . Już od ponad pół roku nie wypłacili mi należnych pieniędzy, za każdym razem gdy tam się udaje zbywają mnie tekstem "Firma Tauron wypłaciła nam tylko pieniądze dla tych którzy pracują" o reszcie nic nie wiedzą i to jest za każdym moim przyjściem. Dziś udałem się tam ponownie i o dziwo firma została wykupiona i już tam nie istnieje, starzy pracownicy są jak i również nowi. Nie polecam pracować w tej firmie. Oszukują ludzi jak i pracowników. Jeśli ktoś ma ten sam problem proszę o kontakt z moim mailem cebul.s16@gmail.com ;) Lepiej działać w grupie niż samemu .

Emiemi

W kupie raźniej !można złożyć pozew zbiorowy ! Mam kontakt z Panem od audytów , który w razie potrzeby udostępni informacje ! A uwierzycie mi ma ich sporo ! Ponawiam zaproszenie priv emiemi22.ak@Gmail.com

Kto chce sie skontaktować w tej sprawie niech pisze na maila: hardworker@op.pl

bp

co ty wlasciciel jest ten sam wiec warunkow lepszych nie bedzie firma stoi na skraju bankructwa. co do osob ktore dalej hajsu nie otrzymaly warto by sie bylo zjednoczyc i wspolnie cos zdzialac, sprawa nadaje sie do telewizji :p

U mnie to samo. Pracowałam miesiąc. Zrezygnowałam a pieniedzy dalej nie widac. Z właścicielami nie mozna sie skontaktować bo zmienili numery telefonów a w siedzibie ich podobno nie można zastać. Składamy pisma do PIPu i na pewno tak tego nie zostawimy. Kilkaset złoty nie podaruje. Może by tak zjednoczyć siły?

xyz

Chyba już nie.Mam nową pracę i nie mam czasu chodzić po sądach.Do PiP-u też tego nie zgłoszę bo miałem tylko umowę zlecenie i oni się tym już nie zajmują.Rozumiem adre,że TY też coś tam straciłeś?

xyz

Kontakt z pracodawcą był.Telefon i chodzenie tam nic nie da.Ci co mieli umowy o prace poszli do PIP-u.Wiem tyle,że do tej pory pieniędzy nie odzyskali.Mi też coś tam wiszą jeszcze-chyba koło 250 złotych.

fakt

potwierdzam - praca wykonana na wysokim poziomie, a wypłaty do tej pory nie ma... ODRADZAM!

xyz

Kilku moich znajomych też nie otrzymało wynagrodzenia z tej firmy do tej pory.Minęło już chyba z pół roku albo więcej.Nie ma sensu tam pracować

Emiemi

Witam , miałam do czynienia z tą firmą i niestety nie mam dobrego zdania na jej temat a pieniędzy za wykonana pracę nie otrzymałam ! Sprawę skieruje do sądu i proszę o kontakt osób poszkodowanych na emiemi22.ak@Gmail.com

b. pracownik

zarobisz najwyzej 1.5 tys brutto pierwsza wyplata po dwoch miesiacach bo wyplacaja 30 dnia kazdego miesiaca po przepracowanym colym miesiacu przypuscmy zaczniesz w grudniu to pierwsza wyplata bd 30 stycznia a no i o umowie o prace zapomnij mowia ze po trzech miesiacach mozna dostac ale nikt nie dostaje.. jak chcesz robic na zlodzieji to prosze na wlasne ryzyko ja osobiscie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o HARDWORKER Sp. z o.o. - Katowice

HARDWORKER Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Jana Kochanowskiego 16 lok. 8
    40-036 Katowice