Opinie o Polmedicus w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polmedicus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmedicus o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmedicus w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Polmedicus? Oddzwaniają zawsze?

Jonasz Nowy wpis

Dobrze się pracuje bo firma dobra również jako pracodawca. Chętnym polecam pracę.

Ja Nowy wpis
@Jonasz

Wreszcie ktoś zadowolony. Witam i pozdrawiam.

Ja Nowy wpis

Mylę że zadowolonych jest więcej. Pozdrawiam ????

Bardzo dobra szefowa. Dba o pracownika, wypłata na czas. Zawsze jest dobry kontakt i nie wysyła nas na miny. Na Bawarii koordynatora wszystkiego pilnuje. Polecam.

O co wam chodzi?, Pracowałam tam ok roku i wszystko było ok.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polmedicus? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
Olga

Niepokojące informacje napisaliście. Interesowałam się firmą ale trzeba przemyśleć.

grażka

Nie polecam tej firmy Polmedicus z Poznania powiązaną z ALSANA.Zero zainteresawania,a pani prezes ma gdzieś opiekunki.Zwolniła mnie w trybie natychmiastowym ponieważ upomniałam się o pieniądze.Podopieczny był zadowalony z mojej pracy jak i rodzina,mam na to potwierdzenie referencjami od rodziny,a teraz obłożyła mnie karami których nie popełniłam.

Wiktor

Polmedicus ma dobrą opinię jako pracodawca i dziwię się o czym tu piszecie!

Alex123

Zdecydowanie odradzam jako były pracownik. Prezes nie szanowala swoich pracownikow i zmuszala czesto do nieetycznych zachowań (nieodbieranie telefonow, zatajanie informacji etc.) Bardzo duża rotacja, wypowiedzenia pod byle pretekstem, manipulacje. Na koncie ma również sprawę w sądzie za niepłacenie pracownika, ktora zostala roztrzygnieta na jej niekorzysc. Żenujące zachowania i zagrywki jak na dojrzałą kobietę, która prowadzi tak odpowiedzialny biznes.

adamos60
@Alex123

pod byle pretekstem.....nie rozumię...rodzina decyduje kto ma pracować na steli ...Agentura tylko zleca miejsce i załatwia sprawy papierkowe..i tak powinno być,wiem jest odwrotnie ,ale to zła praktyka.

kinga

polecam ta firme

Bogda

a ja polecam jak najbardziej.wyjechałam z tej firmy po raz pierwszy w ogóle do pracy w Niemczech z niewielkim doświadczeniem w języku.zawsze koordynatorka była pod telefonem,albo oddzwaniała,warunki pracy zgodne z umową.Wysokość wynagrodzenia?O co można mieć pretensje?Dostałam tyle na ile się zgodziłam i co najważniejsze w terminie.Polecam jak najbardziej.:)

Genowefa F

Współpracuję z firmą od dłuższego czasu i jestem zadowolona z oferowanych usług. Wypłaty były zawsze na czas, częsty kontakt telefoniczny z firmą i oferowana pomoc w razie problemu. Aby wzajemne stosunki układały się dobrze, zależy to także nie tylko od firmy, ale też od opiekunek. W każdej sytuacji kultura, kultura i jeszcze raz kultura!

Pusia

Agencja nie godna polecenia Zero zainteresowania opiekunka Ja pracowałam dwa lata w tej chwili potrzebna mi opinia Niestety nikt nawet nie odbiera telefonu O wszystkim trzeba samej zadbać i dopilnowac

Alicja

@Człowiek czyli na przykład do czego? W jaki sposób zmuszani? Przecież nikt nie może nikogo zmusić do niczego. Czy jakiś inny pracownik też ma takie spostrzeżenia związane ze współpracą z firmą Polmedicus? To ważne, bo to co napisał @Człowiek jest dość poważnym oskarżeniem.

Człowiek

W tej firmie niestety nie szanuje się ludzi a Panią Prezes można by porównać do istoty bezdusznej, która nie potrafi myśleć o drugim człowieku. Człowieczeństwo zostało tutaj przysłonięte marnymi pieniędzmi. Pracownicy biura są zmuszani do wielu nieetycznych rzeczy, czasem w żaden sposób nie mogą pomóc opiekunom w potrzebie, którzy znajdują się na terenie Niemiec... Dla własnego bezpieczeństwa radzę wszystkim borykającym się z decyzją "jechać czy nie jechać", żeby poszukali innej firmy dla której ważni są ludzie. Wybór tej firmy wiąże się niestety z dużym ryzykiem, często niezadowoleniem.

Alicja

@Anna_58 czyli uważasz agencję Polmedicus za uczciwą, która współpracuje z dobrymi pracownikami, tak? A Ty pracowałaś z nimi? Powiesz jakie miałaś doświadczenia z pracą? Czy pracodawca wspierał swojego pracownika? Wszystkie nowe informacje będą przydatne.

Pola z Poznania

Serdecznie odradzam jaką kolwiek współpracę z tą firmą. Są nie rzetelni, oszuści; oferują inne warunki niż faktyczne. Trudności z komunikacją a właściwie jej brak z pracownikami firmy, gdy uda się dodzwonić odkładają słuchawkę, lub przerywają rozmowę. Zdecydowanie niekompetetny, i niesolidny pracodawca. Warunki jakie zapewniają są skandaliczne. Umowa jest tak skonstruowana na pracę w wymiarze 40h, po informacji że podopieczny potrzebuje całodobowej opieki, zostaje się zignorowanym, oraz nie ma ekwiwalentu za pracę nocną! Firma liczy tylko na swój zarobek, nie przejmuje się pracownikami, a jeśli ktoś jest dla nich nie wygodny, rozwiązują natychmiast umowę, aby pozbyć się problemu. Współpraca z owa firma nadaje się wyłącznie do sądu.

Anna_58
@Pola z Poznania

jeśli agencja rozwiązała umowę, to muszą być powody. Z dobrymi opiekunkami każda firma chciałaby pracować jak najdłużej. Subiektywnie twierdzę, że firma wykłada kawę na ławę, a więc jest jak najbardziej rzetelna. Każdy podpisując umowę godzi się na warunki zawarte w dokumentach

Kasia67

mają jedną umowę a nie trzy jak u innych. Szczerze mówiąc bałam się zmieniać firmę, ale nie żałuję jak na razie. Wszystko spokojnie, kasa w terminie na koncie, konkretny opis. Zobaczymy jak będzie dalej. Jestem u nich na drugiej stelli. Miejsce jest fajne i babcia spokojna. Polecam!

Henryk2724

Polmedicus Sp. z o.o. z Poznania, w umowie obwarowali się taką ilością kar, że jakby się uprzeć, to trzeba by było zapomnieć o zarobku i jeszcze firmie dopłacić. Śmieszne tłumaczenie, że umowa jest standartowa, a przecież treść umowy-zlecenia powinno uzgadniać się ze zleceniobiorcą. Powinna być krótka i rzeczowa, a nie na 20 stron. Moje próby ingerencji w umowę zostały określone jako szantaż, wobec czego stwierdziłem, że bezczelnością jest nazywać szantażem próbę negocjacji ze zleceniodawcą i na tym zakończyłem rozmowę i współpracę z ową firmą.

Rena@71
@Henryk2724

Przecież w każdej agencji są kary umowne. Wystarczy wsiąść do busika, a butelki się pojawiają. Wiadomo, nie każda opiekunka jest aniołem. Chętnie piszę, że Polmedicus jest godna polecenia.Powiem na moim przykladzie. Jest to moja firma, z którą pracuję 2 rok. Poniewaz jestem zadowolona,nie szukam szczescia u innych. Mysle,ze ta firma jest dla opiekunek o duzej kulturze osobistej i zangazowaniu w pracę. Opiekunowie, ktorzy mysla,ze sprzątną albo nie, a jakoś będzie, nie zagrzeją tu miejsca .Pozdrawienia dla Polmedicus z Erlangen.

Alicja

@Iwona, a co podobało Ci się we współpracy z firmą?

Iwona

Wyjechałam z tą firmą tylko raz i oczywiście ostatni nie polecam firmy Polmedicus. Zero zainteresowania opiekunką o wszystko trzeba samemu walczyć firma licząca tylko na swój zysk.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmedicus - Poznań

Polmedicus
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • J.h. Dąbrowskiego 77
    60-529 Poznań