Opinie o Sensor Tech SA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sensor Tech SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sensor Tech SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sensor Tech SA w Wrocław

Na jakie benefity można liczyć w Sensor Tech SA?

Sebastian Nowy wpis

@Pracodawca powoli chyba dzieje się źle....od 3 miesięcy nie mogę się doprosić o swoje pieniądze. Wezwanie,zawiadomienie do prokuratury....a wszystko mają i tak gdzieś. Codziennie obietnice i kolejne kłamstwa bez przelewu z ich strony aby zamknąć temat. Porażka

Ile jest zmian w Sensor Tech SA?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Sensor Tech SA?

Nickoś Nowy wpis

Uciekaj...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sensor Tech SA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Alo

@były pracownik a jak długie trasy pokonywales dziennie w tej Fabii?

@Alo

miesięcznie wychodziło kilka tysięcy

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sensor Tech SA? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Za moich czasów, to trzeba było po każdej trasie odstawiać auto do firmy, kluczyki przekazać Pani Prezes. Fabia jednak nie była komfortowym pojazdem, lecz to moje subiektywne odczucie.

Gosia

Czyli mam rozumieć , że nie ma co liczyć na awans w tej firmie?

Jak długo trwa proces awansu w Sensor Tech SA?

Proces czego?

Generalnie to można szybciej wylecieć niż awansować.

Zarobki są zależne od stanowiska ale na pewno źle nie jest (2000-5000). Nawet jak studenci przychodzą na staż to dostają po 600 zł. Warto zaznaczyć, że wszystko legalnie, umowa o pracę, wolne weekendy, premie, wyjazdy integracyjne itd...

Xxx

Jakieś bajki. Zarobki max 2100, inżynieria może zarobki wysokie. Weekendy pracujące.

Amenadiel

plotki na rynku krążą, że sensortech ledwo zipie, ktoś potwierdzi???.

Sensor Tech
@Amenadiel

Dziękujemy za zainteresowanie, firma ma się dobrze, zapraszamy do współpracy.

Amenadiel
@Sensor Tech

Jakoś wolimy współpracować z Gazex'em, Atest-Gazem, Hekato:)

Jerzy

Zastanawiająca sytuacja. Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy a na forum kilka osób nie zostawia suchej nitki na firmie. Jak źle to szukajcie innej pracy!!!

Jerzy bez S
@Jerzy

No właśnie o to chodzi, że szukali, znaleźli a teraz przestrzegają innych.

Tytus

Ciekawe dlaczego tyle wpisów zostało usunięte przez administratora - nie były zadowalające???

Kuba

Szukam pracy i słyszałem sporo dobrego o firmie Sensor Tech . Możecie coś napisać?

Kamil
@Kuba

Duża rotacja, napięta atmosfera w firmie :), lecz po rocznej przygodzie z w/w nic Cię wiecej nie zaskoczy :)

Alicja

Na stronie internetowej Sensor Tech SA pojawiły się oferty pracy - http://www.sensortech.com.pl/pl/rekrutacja Zainteresowani?

W niczym, oni juz mają pracę w sensortechu, piszą posty zeby nabijac licznik pozytywnych opinii. Przecież to oczywiste.

Dumny z firmy pracownik Sensor Tech :)

Nie ma sytuacji, w których są opóźnienia. Zawsze 1-3 danego miesiąca kasa wpływa. :) Swoją drogą konkurencyjna firma widzę nie ma co robić tylko siedzi na goworku i wypisuje bzdury starając się coś udowodnić. Bardzo dobra antyreklama Hekato :) Żenada...

Dumny były pracownik "sn".
@Dumny z firmy pracownik Sensor Tech :)

Najlepiej trzymać się jak najdalej od tej firmy. Pracowałem wystarczająco długo by wiedzieć co piszę. Szkoda czasu i zdrowia psychicznego zwłaszcza.

Sensor Tech SA

Cały czas są dostępne na stronie internetowej sensortech.pl - dostępne w zakładce rekrutacja.

Nickt

...a skąd wiesz człowieku , że "wynagrodzenie jest adekwatne do powierzanych obowiązków" skoro tam nie pracowałeś? No i znowu jakiś "spryciarz" wrzutkę na zamówienie zrobił :) Ludzie...spokojnie...drzwi się nie domykają ale nie od tych co tam gonią z aplikacjami tylko od tych co uciekają;)... i wiem co mówię.

Nickt

...i znów pisanie superlatyw na zlecenie. Polszczyzna marna i pośpieszna...koślawa składnia. Ciekawe , który to z klakierów...;) Ciągnęli na dno ci co odeszli? Hahaha...i odeszli do konkurencji, która teraz mocno dopieka i zwyżkuje... no to tak na logikę ( choć to trudne) ciekawe jak to się dzieje? I dlaczego konkurencja takich chce? Hm...a to ci zagadka , co? Bony? Nagrody? Premie? Spotkania integracyjne i przyjacielska atmosfera? O rety...cóż za ściema... Niektórzy to maja fantazje... Blaga i ściema...z daleka od tej firmy! I wiem co mówię...;) Pozdrowienia dla ekipy Hekato:)

Bogusław
@Nickt

Boguslaw nie pisze tych slow by wlazic komus w dupe jestem na to za stary pracuje w firmie ponad dwa lata , spotkalem sie tutaj z zyczliwoscia, szacunkiem i pomoca w trudnych sytuacjach. Otrzymalem wyjatkowa pomoc podczas choroby mojej corki.Opowiadajac o tym w gronie znajomyych , dziwili sie ze sa jeszcze tacy szefowie . Zwracajac sie do SZEFOWEJ o pomoc nigdy nie uslyszalem "pozniej porozmawiamy".Wszystkim ktorzy pisza negatywne opinie zycze zdrowia i zeby nie trafili do pracy na stacje paliw. Jesli gdzies znajdziecie bledy ortograficzne to wiedzcie ze to olewam.

Kołchoz
@Bogusław

Bogusław nie (usunięte przez administratora)głupot, bo co jak co wyrwałeś się z rynsztoku, a teraz chwalisz jak możesz. Przypomne ci tylko jedno robisz to co ci kaza i to poza praca jestes na zawolanie chociaz masz swoje lata. poza tym masz i swoje lata, takze jestes chroniony, wiec nie pierd... ze tam jest tak fajnie, bo ty zyjesz jeszcze dawnymi czasami.

lepiej nie

Tak, bo terminowa wypłata to dar od Boga, otóż nie, to obowiązek pracodawcy i takie wychwalanie go za to jest bez sensu. Choć pewnie sam się chwali wypłatami bo niczym innym nie może..... Bonów przez te ok 3 lata nie było żadnych.

@lepiej nie

Jak nie pracujesz to się nie wypowiadaj :-) . Teraz bony są i premie też. Po odejściu kilku pracowników, którzy ciągnęli firmę na dno wiele się zmieniło. A skoro gal anonim pracował w tej firmie tyle czasu to chyba znaczy, że aż tak źle nie było. Ale zapewne w tej kwestii właścicielka zmuszała do pracy i nie można było odejść :)

lepiej nie

" co roku pracownicy dostają premie,bony przed Świętami Bożego Narodzenia" to w końcu co roku czy teraz?

Pracuję w tej firmie dosyć długo i jestem bardzo zadowolona.Wypłata na czas, co roku pracownicy dostają premie,bony przed Świętami Bożego Narodzenia, dwa razy do roku imprezy integracyjne.Jeżeli pracownik zachowuje się w porządku do pracodawcy to pracodawca jest wobec tego pracownika naprawdę w porządku.Idą na rękę w niektórych sytuacjach.Firma naprawdę w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Sensor Tech SA - Wrocław

• Jak się pracuje w Sensor Tech SA?

Zobacz opinie na temat firmy Sensor Tech SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sensor Tech SA
3.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Mieczysława Romanowskiego 25A
    51-122 Wrocław