Opinie o Ekofrost w Nowy Targ

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ekofrost. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ekofrost o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekofrost w Nowy Targ

Jagna Nowy wpis

Hej, czytam właśnie nowa ofertę dla spedytora międzynarodowego i jest w niej napisane, że prócz szkoleń organizowane są wyjazdy na targi międzynarodowe. Jak mogą być częste i czy to jest opłacane w formie po prostu delegacji?

chevalier Nowy wpis

Tachograf istnieje tylko teoretycznie, firma wymaga na pracownikach łamania przepisów prawa. Kierowca ma jechać do końca (swojego lub drogi) aż dojedzie, a spedycji zdarza się zostawać do 22-23 ....bo trzeba.

Xxx Nowy wpis

Jak jest z tematem nadgodzin? Kiedyś coś o nich tu pisaliście a gdy spoglądam na ofertę dla spedytora to piszą wprost, że jest ich „40”. W mojej poprzedniej (usunięte przez administratora) zdarzało się siedzenie do pozna. Tutaj nie musze się tego obawiać?

Ola Nowy wpis

Praca spedytora międzynarodowego jest samodzielna i pełna presji pracą. Ludzie jesteśmy tylko ludzimi i nie zawsze sobie z tą presjq umiemy poradzić. Zwolnili mnie z pracy jakiś temu, i trochę zajęło mi czasu by się otrząsnąć po tym. Rywalizacja to standard więc jeśli ktoś nie umie sobie z tym radzić nie polecam aplikować. To że nie docenia się pracownika to porządek dzienny nie tylko tutaj więc nie wiem. O czym marzycie ludzie. Sami się musicie cenić nikt za was tego nie zrobi. Jeśli szukacie wyzwań to polecam, jeśli chcecie wejść na wyżyny sukcesu polecam. Tylko jest jedna sprawa. Reprezentując firmę, pamiętajcie, że wasze widzimisię niekoniecznie się tu przyda. Generalnie jak chcecie żyć w strachu to polecam. Jeśli chodzi o zarobki to zależy od waszej produktywności i umiejętności i chęci myślę że da się zarobić więcej niż minimalna krajowa jak człowiek się zaangażuje mocno. Pomimo, że nie było przyjemnie dziękuję za doświadczenie, bo to co się nauczyłam zostało ze mną. Dziękuję mojej szefowej z Lublina. Namaste

Spedytor

Zacznę od początku. Na wstępie było opowiadania dziwnych treści o firmie ( osobiście nie interesowało mnie jakich ma klientów i różne bla bla bla.. ) Potem opowiadania o sobie ( Powiedziałam, że to nie wywiad środowiskowy, abym opowiadała o swoich prywatnych sprawach itp. ) Lekko zdziwiona moją odpowiedzią, nawet nie zapytała mnie jakie mam doświadczenie, co umiem. Teraz odpowiem na to pytanie. 5 lat doświadczenia jako spedytor. 25 kierowców pod sobą bez dodatkowych pomocników. Zapytała mnie ile zarabiałam w poprzedniej firmie. Nie rozumiem jak można być aż tak nieogarniętym?? Nie ma prawa pytać mnie ile zarabiałam w poprzedniej firmie. Powiedziała, że się odezwie, minęły już 3 tygodnie i cisza. Jeśli ktoś się szanuje, to nie będzie czekać na telefon, którego nie otrzyma.

Zadali mi tylko pytanie, ile zarabiałam w poprzedniej firmie i ile oczekuję zarabiać w tej firmie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Maria

Przejrzałam, co tutaj piszecie i uderzył mnie wpis z 2021, że firma dobrze płaci. Sprawdziłam stare oferty z 2021, spedytor 3,2 tys. brutto, agent celny 3,5 tys. brutto, handlowiec 3 tys. brutto. Wiem, że inflacja była wówczas ułamkiem obecnej, ale to były dobre zarobki? A dziś przy 18 proc. inflacji jakie one są?

Czy pracownicy w Ekofrost dogadują się między sobą?

AM

Niektórzy się dogadują bez problemu, a inni tak jak Marek donosi Szefowej tak wiec trzeba w jego towarzystwie pilnować co sie mówi, albo opowiada innym pracownikom nieprwade na temat innych.

Ewelina

Czy osoba bez doświadczenia w spedycji a mająca smykałkę do szybkiej nauki i ambicję, ma jakieś szanse na pracę? Szukam pracy a trafiłam dziś na ofertę do tej firmy. Przerażają mnie tylko Wasze opinie, bo dla mnie tez ważna jest atmosfera w pracy, bo ja jestem bardzo komunikatywną i wesołą babeczką.

@Ewelina

Generalnie większość opinii się tu zgadza z rzeczywistością . Z perspektywy czasu bardzo żałuje, że miałem epizod w tej pracy. Chciałbym Ci tu przedstawić jakiś pozytyw, ale nic mi nie przychodzi do głowy . No może to, ze następna praca po tej w ekofroscie będzie na pewno lepsza :) Mój epizod osobiście wyglądał tak, że zostałem zwolniony, usłyszałem bardzo nieprzyjemna wiązankę epitetów na swoj temat na koniec, pod pretekstem kiepskich wyników. Doszły mnie również inf. co później powtarzała na mój temat to uszy więdły. Dzisiaj z perspektywy właściciela swojej firmy od 3 lat nigdy by mi nie przeszło przez gardło do pracownika takie słowa jakie sam usłyszałem , nawet tego którego chciałbym zwolnić. Pzdr. AM

Ewelina

... Cóż. I tak nikt nie zadzwonił, więc może dobrze... Nic, szukam dalej pracy, z tym, że wydaje mi się, że odbywa się na rynku pracy jakiś cyrk. Ofert dużo, wysyłam CV i cisza. Niektóre oferty są powtarzane, wrzucane jeszcze raz i jeszcze raz... "Ja chcę pracować, czemu mnie nie widzicie?" — myślę sobie... Eh.

SG

Podobnie ze mną postąpiła jaśnie panująca władczyni transportu i królowa spedycji (jak to jej się wydaje) aneta. Za nic ma pracownika, bardziej fałszywej osoby nigdy nie spotkałem. Omijajcie szerokim łukiem firmę ekofrost. Wyzysk jakich mało. Wydaje sie im, że jak dobrze płacą to mają pracownika na własność. Godziny pracy są abstrakcją tygodniowo 5-10 godzin nadgodzin za które nikt nie płaci, Niejednokrotnie wyjscie z biura 20:00 , czy nawet 22:00. Fałsz i manipulacja na każdym kroku. Przez 7 lat rozwijałem spedycje, poświęcałem swoj czas niejednokrotnie zostając po godzinach. Traktowałem bardzo powaznie swoją pracę, nigdy nie zostawiłem firmy z problemem, zawsze szukałem rozwiązania i na koniec zostałem zwolniony z marszu bez podania przyczyny. Dodatkowo firma nie chciała mi dać pełnego 3 miesięcznego wypowiedzenia!!! dostałem miesiąc urlopu i miesiąc wypowiedzenia, jekbym sie nie zgodził to zapewne zwolnienie dyscyplinarne. Odradzam każdemu kto się choć troche szanuje pracę w tej firmie.

Pierwszy raz czytam te opinie i mam wrażenie ,że jeśli ktoś już jakąś zostawił to negatywną , smutne :( Szefowie to też ludzie , konflikty zawsze jakieś są jak to bywa w życiu, i w biurze miedzy pracownikami i na linii pracownik- szef . Każdy ma swoje racje i argumenty, a prawda leży po środku. Kto chce pracować i się stara ten pracuje , wypłata zawsze na czas. Osobiście nie spotkałam się ze złośliwością lub celowym utrudnianiem życia pracownikowi jeśli chodzi o wolne. Branża taka ,że sama w sobie generuje sporo stresu zwłaszcza na spedycji, bo spora odpowiedzialność i wiele przeszkód do pokonania na drodze. Rozmawiajmy, rozwijajmy się i starajmy się nawzajem rozumieć a będzie coraz lepiej :)

Jak wygląda sprawa grafiku w Ekofrost. Czy pracodawca idzie na rękę?

Spedytor

Nie idzie, jak chcesz wziasc wolne jakis pojedynczy dzien czy dwa to Aneta ma pretensje i dąsa sie, wkoncu sie zgodzi ale nienpowinno byc tak, że pracodawca robi jakies problemy. Nadmienie jeszcze, ze godziny pracy 7:30 - 16:30 czy 17:30 to czysta abstrkcja miesiecznie jest ok 20 nadgodzin za ktore firma nie placi. Rachunek jest prosty w roku jest tyle nadgodzin ze pracujemy dodatkowy miesiac za darmo na rzecz pracodawcy - wyzysk! Nie polecam

Jak szefostwo w Ekofrost? Spoko traktują ludzi?

Szefowa firmy Ekofrost ma za nikogo pracowników.. Niejeden przykład już dała.. ???? (usunięte przez administratora)

Milosz

Jesteś jako Polak traktowany gorszej jak ukraincy

Pracownik jest tam nikim. Bez względu na czas pracy i jazdy towar musi być dostarczony.

Szefowa nie liczy się z ludźmi, zgadzam się z Markiem, ciągłe pretensje, nie liczy się z opiniami innych, jak 1 pracownik powiedział swoją opinię to go zwolniła (jakieś 2 lata temu to było, p. A. ale raczej nic się nie zmieniło, a jemu to wyszło na dobre). W jej opinii Lepiej zastraszyć pracownika: siedź cicho i rób to co powiem, bo jak nie to wylecisz. Odradzam pracę z tak toksyczną osobą. Jak jej nie wstyd tak traktować ludzi. Zarozumiała.

Spedytor

Jeśli chodzi o zarobki to są adekwatne do umiejętności, zaangażowania i stażu pracy. Nie sądzę, żeby ktokolwiek mógł się czuć pokrzywdzony. Pracowałam w biurze w NT kawał czasu. Jeśli chodzi o Panią A. to nie ma co słuchać opinii królów szos, zwłaszcza tych, co to raz byli za granicą i pozjadali wszystkie rozumy. Kto chce pracować i pracuje wykonując rzetelnie swoje obowiązki to nie ma żadnych problemów. Wypłata na koncie też jest na czas, jak w mało której firmie. Pozdrawiam biuro w NT!

Kierowcy
@Spedytor

A to dobre! Skoro nikt nie był pokrzywdzony to z skąd taki przemiał kierowców jak aut w myjni samochodowej?? Tylu kierowców, co oszukali to palców u rąk trzeba pomnożyć x 5 albo i więcej! Wiadomo ze super opinie to tylko firma sama sobie zrobi. Proszę teraz poczytać opinie od kierowców. I wszystko jasne :)

General
@Kierowcy

Szanowny koleszko pracuje w tym kieracie prawie 2 lata, dniówka ustalona jest jaka jest , czy to dużo czy mało dla mnie w sam raz jestem w domu co 3 tygodnie na tydzień wolnego, przyszedłem do roboty właśnie po tych zwolnienionych kierowców ,co zrobiła firma pozbyła się w ekofroscie kierowców z starej kliki ( zaradnych ) i było (usunięte przez administratora) bo patrzyli na nas nowych tak samo jak na starych co zwolnili czyli złodzi...!!! Po czasie wszystko się uspokoiło od 2 lata tylko jeden kierowca się zwolnił, zdrugiej strony jakmozna (usunięte przez administratora) na swoje gniazdo i kraść do liku, panowie te haki ,łańcuchy, oleje nawet płyn do spryskiwaczy sprzedawaluscie przed CB radio , wstyd przynosicie nam wszystkim kierowcom, wiadomo nikt święty nie jest tez piwko wypije ale jak na coś sie zgodziłem to pracuje albo się zwalniam i nie pierdziele głupot, pozdrawiam Z trasy, Pani Aneto nie przyjmujcie wiecej nikogo ze znajomych z obcymi się lepiej dogadujemy od swojego nawet koła zapasowego nie pokrzyczyl w trasie !!!!

Szybki
@General

Masz racje kolego od kiedy nie ma starej ( zaradnej kliki ) pracuje się w miarę , tez miałem problem w trasie. To żaden stary Kieroeca nie pomógł, kazał serwis wzywać do koła dopiero Ukrainiec podjechał i pomógł mi odkręcić zapieczone koło, potem donosili ze nowi to się do niczego nie nadają nawetkola nie unia zmienić , itd.... święty spokój i chwała ze ich pogonili, z tego co wiem to już po trzy firmy zmienili i jakoś nie chcą tych orłów nigdzie na dłużej trzymać , nara

@Szybki

Jak ktoś koła nie potrafi zmienić, nawet zapieczone to co z ciebie za kierowca?? To trzeba było wezwac serwis i siedzieć wygodnie na kanapie. A może z 8 osób potrzeba do wymiany koła? Haha, pieluchy byście sami nie zmienili. Co dopiero jakieś koło. Ech ci kierowcy młodzi....

lolo
@Spedytor

hm dobra odpowieć adekwatne zarobki do umiejętności no co do tego tak powiedzmy szczerze to powinni spedytorzy a zwłaszcza ty co opisujesz zarabiać 100zł na miesiąc tak jak napisałeś adekwatnie do umiejętności a co do tego słowa ma wielkie znaczenie bo w NT nikt niema umiejętność spedytora temu tam siedzą bo gdzie indziej nie mieli byście żadnych szans na prace krótko pisząc --bo takich spedytorów to nigdzie nie potrzebują hahaha tylko mogą pracować w jednej Firmie !!!!!!!!!!

lysy
@Marek

spedytor marek tys taki kierowca jak z koziej (usunięte przez administratora) ,pierwszy raz slysze ze w kabinie jest kanapa,jak chcesz cos madrego napisac to naucz sie slangu ,siedzac na spedycji tego sie nie nauczysz

Aneta
@lolo

A jak konkretnie prezentują się warunki zatrudnienia w tym miejscu - można liczyć na stabilną umowę o pracę, korzystne wynagrodzenie i stały grafik pracy? Napiszcie proszę, jak to wygląda właśnie w tej firmie. Niestety nie znalazłam nigdzie aktualnych informacji na ten temat. A jeśli wiecie coś o aktualnych rekrutacjach do firmy, to dajcie znać, jakie stanowiska są wolne w tej chwili.

@Spedytor

Jeżeli chodzi o szefowa spedycji panią jak to określiła A to wykonuje swoje zadania jak najbardziej ok. A że czasem podpisuje kontrakty na transport nie zeazajac na wagę towaru to jakoś przebolywamy jako kierowcy

@SlawomirMadry

Mądry, nie wchodź Anecie w tyłek ona i Tak ma Cię w (usunięte przez administratora)

@Lysy

Czytając Wasze opinie doszłam do wniosku, że Wasze zdania o pracy w tym miejscu są bardzo podzielone. Może przedstawicie konkretne warunki zatrudnienia w Ekofrost, o które pytała wcześniej Aneta? Wtedy też każdy będzie mógł samodzielnie ocenić, czy są dla niego atrakcyjne czy też nie.

@General

Generał tyś taki kierowca jak Aneta,Marek Edyta,Piotrek itd

@Spedytor

Nie zgadzam się, pani A. uważa że pozjadała wszystkie rozumy, a swoich pracowników traktuje jak psy, zastrasza, nie daje wyrazić swojego zdania, to pod mobing zawiewa. Nie polecam pracy w Ekofrost w Nowym Targu. C

Staszek

@Fizyczny Warto zauważyć, że akurat ten wątek dotyczy firmy ale w Nowym Targu a nie w Poznaniu

Fizyczny

Magazyn Poznań, pracownicy 1/4 etatu najniższa krajowa. Reszta pod stołem. Znaczna część pracowników dorywczych bez umowy na czarno. Warunki jak za Gierka. Jak już się powielalo, pracownik to nikt.

Czy Ekofrost zatrudnia studentów?

Michal

Pewnie, że tak.. Tylko że muszą być z 20 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku... ????

Milosz

Wstyd że takie firmy jak Smart i Ekofrost jeszcze funkcjonują ,ale korzystają tylko z tego że wykorzystują pracowników polskich czy ukraińskich, za których nie płacą należnych podatków do ZUS czy Us,ale ci ostatni dzięki przymusowym przelewom wyplat na konto pracownika przez pracodawcę wiedzą ile za parę lat takie firmy będą musiały oddać skradzione państwu pieniądze ,będzie się wtedy działo,,,zakłady karne będą pełne nowych klientów.

Bogdan
@Milosz

Pracowałeś może w Ekofrost? Piszesz o negatywnych aspektach pracy w tym miejscu, może znajdą się też jakieś pozytywy? Jak oceniasz atmosferę wewnątrz zespołu, pracownicy dobrze dogadywali się między sobą? Czekam na Twoją odpowiedź.

Czy to prawda, że trzeba mieć długoletnie doświadczenie ?

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Ekofrost, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Marku

Pracowałam w ekofrost prawie rok, w spedycji. Niestety nie mogę wyrazić się pozytywnie ov tej firmie. Kierowcy o spedycji z NT nie mają dobrego zdania, wcale im się nie dziwię .... Ale są w błędzie myśląc że to wymysły spedycji. Tak naprawdę wszystkim zarządza szefowa, wszystkie decyzje spedycji są zmieniane wg jej uznania. To jest jakaś paranoja. Nawet jak człowiek chce coś zmienić, wprowadzić nowego, czy w sposób ludzki podejść do kierowców , nie ma na to szansa. Jeśli chcecie wykończyć się psychicznie, pracować po 12 h dziennie w biurze, nie mieć własnego życia to zapraszam A plikujcie. Wyzysk pracownika, marne pieniądze, fatalna atmosfera, wiecznie niezadowolona szefowa. Nie warto !!!!

@Marku

My kierowcy wiemy jaką jest Aneta fałszywa,wiemy teraz jaki jest Pinokio Nowak fałszywy, wiemy że niektórzy spedytorzy łącznie z Aneta piszą nieprawdę na nasz temat,ale cusz jak się niema charakteru ani iskry aby się postawić ???? to kim się jest ????? Nikim

Robson

Ten idiota Toczek to jeszcze pracuje w Smarcie ? Czy go zwolniono za kradzież mięsa, które Janusz sprzedaje na Słowację??

Kierowca

Pani Aneto ,czytam co jakiś czas te wiadomosci i tak myślę że powinna Pani zacząć uświadamiać o kulturze tych z spedycji z NOWEGO Targu i ta osobę z Nowego Sącza ktura obraża kierowców na forum co mieli dość waszej firmy i napisali o niej na forum,prawda w oczy boli .....

Adrian
@Kierowca

Myślę że sama negatywna wypowiedź na temat firmy nie jest zła sama w sobie. Gorzej gdy w wypowiedzi atakuje się inną osobę i ją oczernia. Forum służy do wymiany opinii na temat pracodawcy, jednak trzeba też trzymać się regulaminu. Może napiszesz jako kierowca co w firmie działało dobrze a co byś zmienił? Szczere i merytoryczne odpowiedzi są zawsze cenne.

@Adrian

Ta foremka ni powinna się nazywać eekkofrost,,,,tylko ukraanetofrost ,bo oni tak kochają Ukraińców

Ryszard
@Lysy

Osoby narodowości ukraińskiej mogą legalnie pracować w Polsce, wiec to nic dziwnego, że pracują także w Ekofrost. Jeśli pracujesz w firmie napisz jakie widzisz dobre strony zatrudnienia, a co chciałbyś zmienić lub poprawić?

Bury

Robię jeszcze w tej firmie ,ale już niedługo ,po rozwiązaniu umowy opiszę wszystko co wiem ,będzie ciekawie

bury
@Bury

po prawie 2-ch latach rozstalem sie z ta firma,nie myslalem ze do tego dojdzie ale poniekad jestem zadowolony ,nowa firma o niebo lepsze pieniadze i co najwazniejsze normalna spedycja.(usunięte przez administratora).Pozdrawiam wszystkich meczacych sie w tej firmie co zlego to nie ja .

Kapitan
@Bury

Panie Kowalik wtrącę się ns chwile po dwóch latach nie pisania ja dalej pracuje co prawda na przeżytych w tej firmie jest jak jest 3 stówki dla tych co robią , 280 cła tych co piszą głupoty jak ty, co ty możesz pisać o kimś jak som uciekosz od płacenia alimentów Na swoje dzieci tak na swoje dzieciaki , rozwaliles naczepy robiłeś coś chciał słońcu musieli cię delikatnie mówiąc pogonić !! Problem miałeś bo cię po wódkę do girony nie wysłali , kochane chłopy koledzy kierowcy nie słuchajcie tego elementa żaden to kolega podpiepszal nas wszystkich do biura haki nigdy sienie zgadzały jak nam zostawiał naczepy ale co więcej pisać jak som wobec swoich spłodzonych dzieci jest nie uczciwy :(

lotnik
@bury

Witaj kolego, i całe szczęście ze ( sam odszedłeś )pamiętasz jak mi pomagałeś powiesić 4 półtusze które mi spadły na podłogę? woziłeś o od mnie za to 10euro za pomoc,to samo było z moim kolegą pomogłeś mu też za 10euro, tak pracowałem dopiero 4 miesiące i byłem młody i głupi, tak tak wielki kolega z ciebie był, współczuje kierowcom w nowej twojej firmie, Podkablowałeś już kogoś ???? mimo wszystko powodzenia życzę , wreście mamy spokój. odnośnie wypłat mogą być rzeczywiście trochę wyższe czemu nie :) Panie Piotrze pomyśli pan i wstawi się za nami u szefostwa :) , będziemy wdzięczni.

@Kapitan

Szkoda słów na twoją głupotę,,,,Kapitan,,,,

,,,lotnik,,,Pinokio,prawda boli,co,,,,,,

@Kapitan

Współczuję kierowcom takiego "kierownika". Wyciaganie prywatnych spraw swoich pracownikow na forum świadczy o poziomie inteligencji tego Pana. Pomijając fakt jaki ten kierowca jest. Po drugie kolego skup się jak próbujesz składać zdania. Ciężko się domyślić o co Ci wychodzi. Przecinki zamiast kropek ,, 3 stowki" ,,280cla", "som", "elementa".

@Kapitan

Poziom inteligencji spedycji ekofrost widać w hamskich i branych z sufitu faktach,Znam tego kierowcę powinniście brać z niego przykład odnośnie uczciwości i to was boli bo wy nie wiecie co to jest uczciwość, żal mi was ,tak po ludzku żal....

No tak to cały. Piotr ,Pinokio. Nic dodać nic ujac

@Kapitan

Kapitan ta twoja firma jusz jest na równi pochylej

@Kapitan

Kapitan,a właściwie właścicielu firmy Smart ,cusz można na te Twoje wypociny napisać,ktoś napisał prawdę ktura jest Ci nie w smak,stylistyka i mądrość!tych wypocin pokazuje kim naprawdę jesteś

Łysy
@bury

Dziękuje Ci kolego po twoim odejściu, podnieśli co nieco zarobki , a z pinokiem to strzał w dziesiątkę :)

Staszek
@Lysy

Panowie ja brałem pod uwagę ta firmę byłem na spodkaniu rekrutacyjnym rok temu , ostatecznie pracuje w Batimie, kasa znacznie większa lecz 7-8 tygodni w trasie, co powiecie o zatrudnieniu w Ekofroscie ? Wypłata na czas? Jak długo trwają wyjazdy ? I czy macie własne ciągniki ? Szukam czegoś innego coś koło domu , pozdrawiam Staszek

@Bury

Zatrudniłem się w ekofroscie przed świetami, co było powodem twego odejścia kolego? Ponieważ martwię się ze co chwile są jakieś dziwne roszady z kierowcami , czytając te wszystkie opinie trochę mnie to niepokoi faktycznie Piotrek Pinokio czasem przegina lecz złego słowa nie mogę powiedzieć o firmie kasa na czas na konto przychodzi , poza tymi przecinkami naczep, i liczeniem za każdym razem haków, trochę to upierdliwe .

Bury
@Kapitan

Panie Mikuła alians (Kapitan) pan i pański pracownik Pinokio Nowak z Nowego targu ,napisaliście na forum nieprawdę na mój temat .Dlatego ja nie Bede się znirzal do pańskiego poziomu i nie Bede pluł na drugiego człowieka, lecz na forum napiszę prawdę o pańskich firmach Smart i Ekofrost????????

@Bury

Brawo nareszcie ktoś napisał prawdę o właścicielu firmy Smart i Ekofrost, brawo trzeba tepic takich pseudo właścicieli firm transportowych

@Staszek

Staszek. Ja od prawie 4 Lat mam swój ciągnik, wyplaty w Smarcie na bierzaco. Może to nie jest cudowna stawka ale na czas. Pozdrawiam. Podpisuje się swoim nazwiskiem bo nie wstydzę się tego co robię zawodowo

@Lysy

Łysy. Pracuje tu prawie 4 lata i znam wszystkich kierowców i szczerze mówiąc nie lubię jak ktoś z kierowcy lub dyspozytor h....A robi. Nie wiem kto pisze pewne brednie. Jedni odchodzą A inni przychodzą do pracy w tej firmie. Jak by było tak tragicznie to Polska obsada tutaj pracującą nie siedziała by po 2 lub więcej lat. Do cudów lub kokosowe nam dużo brakuje ale tragedii nie ma. Inaczej ja ponad 3 lata bym tu nie pracował a i inni po 9 Lat jak prawdziwy Kapitan by tu nie pracował. Pozdrawiam

@SlawomirMadry

Panie Mądry, chwalisz się że w smarcie jest tak dobrze, a jak to się ma do tego że dostajesz na wypłatę na konto najniższą krajową, a resztę pod stołem. Nie wiem Czy Pan wiesz że jak dozyjesz do emerytury to dostaniesz najniższe uposażenie. Brawo za Pana mądre posty..

@lotnik

W tej firmie było by super ,gdyby prezes odlaczyl się od spedycji z NOWEGO Targu, to oni są zakala tej firmy i to oni psują reputację Smarty i Ekofrostu

Nie polecam.. Przez Ekofrost przewinęło się tam już pol Nowego Targu. Jak widać rekrutacja prowadzona jest cały czas od niepamiętnych czasów. Szefowa z lekkimi problemami psychicznymi. Proponuję ja omijać szerokim łukiem. W myśl zasady jaki szef taka firma

Pół Nowego Targu przewinęło się tam w 2015 roku. Teraz mamy koniec 2018 więc trzeba to pomnożyć razy 2. Nie ma to jak właścicielka tego Ekofrostu, co ma problemy psychiczne, a takie zaburzenia powinno się gdzieś leczyć u psychologa. Nie wiadomo, co wpłynęło na to, że problemy psychiczne narastaja ( najbardziej możliwe jest to, że pieniądze uderzyły do głowy za bardzo no i głupie poczucie władzy ... ) tak naprawdę to ta osoba nie zdaje sobie sprawy z tego, że to jest niedopuszczalne takie zachowanie, ale nic z tego do nie robi, ponieważ uważa cały czas, że to wszystko jest ok. Problemy psychiczne się leczy a nie tłumi w sobie..

Hanna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Hanna

Jeżeli ktoś chce się zatrudnić w firmie napewno może liczyć na umowę o pracę na początek. Po kilku latach może liczyć na umowę o pracę. A jeśli zdecyduje się być niewolnikiem, to również otrzyma umowę o prace :) No chyba że w każdej firmie zamiast umowy o pracę dają umowę na kredyt ??

@Hanna

Umowa na najniżej krajowej, praca od 7:30-19/20, resztę pod stołem. Około 60 tygodniowo , plus nocne telefony i dyżury w weekendy :)

@Hanna

Hanno bredzisz, praca od 7:30 - 16:00 czasami dłuzej ale teraz sporadycznie, praca w transporcie jest specyficzna wszyscy to wiedzą, to nie jest typowa praca biurowa jak w urzędzie. Kasa jest ok, jak ktos sie stara i mu zalezy to i zarobi. Za dyzur weekendowy dzien wolny do odbioru przysługuje wiec nie ma na co narzekac

No właśnie. To nie jest normalna praca, a kasa taka, jaką sprzątaczki mają. Kpisz sobie widzę. Co znaczy " Stara się " oznaczać ma, ze ma pracować od 7:30 do 19? Pytam się?? Widzę, że twoja głupota przechodzi na kolejny wyższy poziom. Poza tym tam same pół główki pracują, więc dołączenie tam do tego DAWN ZESPÓŁ To ja dziękuję. Po kilku dniach to by trzeba było wywalić z biura tych (usunięte przez administratora) nikt tam nie ma pojęcia o transporcie. To jakby menela wsadzić na kierownika budowy

Zostaw merytoryczną opinię o Ekofrost - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Ekofrost?

Zobacz opinie na temat firmy Ekofrost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekofrost?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekofrost?

Kandydaci do pracy w Ekofrost napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekofrost
1.3/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Jana Pawła Ii 23
    33-300 Nowy Targ