P.P. Bomi

Opinie o P.P. Bomi

ja 2009-11-10 22:31:46
Pracuję w BOMI od ponad roku. Na dzień dobry dostałam 1425 zł. brutto, a po okresie próbnym umowę na 5 lat i 1575 brutto. Przez pierwsze kilka miesięcy nie dostawałam premii uznaniowej, ale jest stała (10% od podstawy brutto). Rekrutacja (w moim przypadku) była zabawna, bo przyszłam tylko zapytać i właściwie od ręki mnie zatrudniono...tzn. kierowniczka stwierdziła, że do mnie należy decyzja, bo oni są na tak.
anonim 2010-09-12 19:37:15
Ja również miałam taką rekrutacjię . Pracuję od roku na Bukowińskiej ,Niestety od 4 mies wszystko się tam popsuło z pracą. Wymagają niemożliwego a zarobek ...... śmieszny bo 1700 brutto. Premia uznaniowa? 30 zł
anonim 2011-03-15 12:26:31
Często robię zakupy w bomi na Powst. Śląskich i czasami naprawdę aż zal się robi patrząc na panie kasjerki. Zmęczone i niezadowolone. Ale nie dziwię się. Panie z działu wędlin są bardzo miłe, te na serach też. Najbardziej co mnie śmieszy to ta niby PANI OCHRONIARZ :))))))) Mała blondyna z końskim ogonem, która ciągle chodzi ci za tyłkiem. Śmiechu warte :))))
marat 2016-04-22 16:09:21
Obsługa powinn według mnie byc wszedzie mila, wiem ze czasmi to sie nie zdarza ale dobrze,że tu kasjerki wiedza jak sie zachować :)
Zostaw swoją opinię o P.P. Bomi - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P. Bomi