VF POLSKA(LEE, WRANGLER)

Lublin

Opinie o VF POLSKA(LEE, WRANGLER)

tab 2012-10-16 16:20:14
(usunięte przez administratora) ciągłe wizyty szefostwa, które powtarza w kółko to samo \\\"sprzedaż sprzedaż sprzedaż\\\" i nie rozumie, że nie każdy klient chce kupić ich towar. i nie chodzi tu o umiejętności sprzedaży a raczej \\\"wciskania\\\" towaru na siłę . ogłoszenie wisi cały czas, nowe dziewczyny co tydzien dwa. najlepszy tekst dziewczyn tam juz pracujacych \\\" tu wcale nie ma rywalizacji o klienta\\\" ;D guzik prawda. jedna rada dla szefostwa, niech zadba o normalne traktowanie pracownika, bo jest tak ze dziewczyna, która pracuje tam nawet rok czy dwa, nie jest pewna stalej pracy i codziennie jak tylko wpada szef to chodzi jak na szpilkach z falszywym usmiechem bo jutro juz moze tam jej nie byc.oni po prostu nigdy nie sa zadowoleni, bo im ciagle mało pieniędzy. zreszta trudno usłyszeć chociaż jedną pozytywna opinię na temat tego sklepu. moze gdyby byl normalniejszy szef a tym bardziej jego odstawiona żońcia cos by się tam zmieniło. wątpliwe, bardzo wątpliwe ale taka prawda..
fffffffff 2013-08-06 19:04:05
Stawka jest godzinowa, jak pracowałam było 7 zł za godzinę.Nie polecam, zgadzam się, ze wszystkim co napisała poprzedniczka. Pracowałam okolo roku, a szef mi nawet w oczy nie powiedział, że mnie zwalnia, tylko przekazał kolezance na koniec jej zmiany, że jutro ma już tu nas nie byc. Stresowalam się, jak tylko ktos przyszedl z szefostwa. Nie wahaja się, żeby powiedziec co o Tobie mysla. I rowniez nacisk straszny, żeby tylko cos sprzedac na siłe, nawet jak klient nie jest w ogole zainetersowany. Latanie i wchodzenie w tyłek klientowi - to odstraszało więc wychodzili ze sklepu, a my obrywałysmy za to ze nic nie sprzedajemy. Nie rozumieli, że klienta czasem nie stać na owe spodnie, ktore kosztuja ok 300zl. W koncu to Lublin, kto bogaty to bogaty..ale ludzie, to nie Ameryka, że wszyscy sie rzucą na taka drożyznę. Jedyne co z pracy miło wspominam, to kontakty i przyjażnie ktore utrzymuje do dzisiaj :)
fffffffff 2013-08-06 19:08:52
A wyrzucone zostalysmy z dnia na dzien, za to, ze byl mały obrót. Na prawde sie starałysmy, bo kazdej z nas zalezalo na pracy. Byly to miesiace letnie, takze prawie nikt nie wchodził do sklepu, mialysmy wiekszosc długich spodni, w ktorych raczej w lato sie nie chodzi. a do tego pogoda - ludzie rzadziej chodza po sklepach, wola wyjechac za miasto wykorzystac wolny czas w piekna pogode. Z tego co wiem w handlu zawsze jest beznadziejnie w takie miesiace. A w zime zbijałysmy kokosy...
grzesia 2014-02-10 21:11:49
% z utargu bądź 7zł/h. Płacą co Ci wychodzi korzystniej. 99% zawsze wychodzi z utargu i jest różnica kilkuset złotych między tym z h. Każdy normalny człowiek wchodzący do takiego sklepu jest potencjalnym nabywcą nowych spodni, rzadko wchodzą tam ludzie, których na coś nie stać. Trzeba umieć sprzedać. Nie dziwię się, że jest taki nacisk na sprzedaż. Gdyby mieli komuś płacić 7zł/h za stanie i PRÓBĘ sprzedaży, to każdy sprzedawca miałby gdzieś czy sprzeda coś czy nie, bo i tak by miał zapłacone. Utarg jest motywacją.
saass 2014-04-07 18:54:09
Szczerze nie polecam pracy w tej firmie w Lublinie czyli Elwix sp. z o.o, dla informacji innych -właściciel ten sam (wrangler&lee) zarówno na Zana i w Plazie, Felicity jak i w Vansie Plaza. wypłata zależna od sprzedaży, mobbing okropny.Opinia jak najbardziej obiektywna, ponieważ pracowałam już w wielu sklepach, wiem z czym się wiąże pozyskiwanie klienta, ale tam to przeszło ludzkie pojęcie. szkoda czasu bo liczą raczej na naiwność pracownika. Mam nadzieję, że się komuś przyda na przyszłość, żeby nie był potem zdziwiony, Pozdrowionka ;)
mykka 2016-04-17 20:01:46
a to oni jeszcze istnieją? wrangler i the north to tak kultowe wspaniałe marki jeśli chodzi o dżinsy że wow. natomiast dawno cioś jednak o nich nie słyszałam i chciałam się upewnić że firma nadal działa
Zostaw swoją opinię o VF POLSKA(LEE, WRANGLER) - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VF POLSKA(LEE, WRANGLER)