HARMONY

Opalenica

Opinie o HARMONY

pomocna dloń 2010-01-02 22:22:30
nie polecam, nie mieszajcie sie w to, wypłaty nie sa na czas, opoznienia nawet 10 dni, zarobki marne, na własnej dzialalnosci musisz byc i nikt sie nie martwi czy masz na zus itd, kolega tam pracowal- wiem, mowil mi i wiem ze nie klamał. szukaja naiwniaków
jaguar 2010-01-11 20:44:22
wyplaty nie sa na czas a pracownikow traktuja jak przedmioty a poza tym z tego co widac to firma wisi na ostatnim wlosku
bill 2010-04-24 14:20:02
katastrofa!!! firma dla handlowców z instynktem samobójcy! Kasę kapią tygodniami. bomba zegarowa już tam tyka. raz już zmienili nazwę więc czekać tylko aż klękną.
malina 2010-09-11 11:46:00
Faktycznie jest tak jak piszą inni. Wypłaty nieterminowo wypłacane, [usunięte przez moderatora] Nie potrafia rozstać się z pracownikami na przyjacielskiej stopie. Towar który oferują to niestety chinski chłam nie wart tej 1/10 ceny. Nie polecam nikomu tej firmy
Men 2010-10-13 07:56:34
Bez przesady!Ani jakubowski nie jest chamem, ani nie ma problemów z wypłatami.Na działalności jest ten kto chce, normalnie jest umowa o pracę.Po tym co wypisujecie wnioskuję,ze nikt z was tu nie pracował, bo ja pracuję ponad pół roku i jestem zadowolony.A w handlu jak to w handlu, ten kto sprzedaje i to lubi ten ma z tego kasę:)
lego 2010-10-18 15:47:00
Pracowałem jako handlowiec i prowizje otrzymywałem tylko z aktualnych obrotów Prowizji ze spłaconych przez klientów weksli miesiąc, dwa później nigdy nie widziałem Firma fatalnie traktuje osoby, które z nią współpracują i klientów, zwłaszcza tych, którzy chcą zwrócić towar do 10 dni Jeśli ktoś chce się przekonać, nich spróbuje sam
atena 2012-03-28 23:03:48
jakie głupoty ludziska wypisujecie wypłatny nie na czas to jakies brednie pracuje już 2 lata ani razu nie spóżnili się z wypłatą. Ktoś chyba nie w tej firmie pracował
kleosia ktosia 2014-12-03 17:06:32
coś taka podejrzana cisza tutaj panuje.a bardzo mi zależy bo myslałam o pracy u nich ale musze najpier wiedzieć ile wynosi podstawa netto i ile procentowo wynosi wartość prowizji, w ciemno nie pójdę, już nie te lata.oczywiście najbardziej interesuje mnie sprzedaż bo najwięcej za prowizje zawsze można wyrwać
zos 2015-01-31 19:28:23
zabawne to stwierdzenie o podejrzanej ciszy ;) nie ma podejrzanej ciszy - widocznie nic ciekawego i godnego uwgi sie w harmony nie dzieje. a ze malo konkretne pytania ludzie zadaja to nikou sie odpisac nie chce. lepiej zadac jedno porzadne pytanie o zarobki harmony niz o cokolwiek innego :) powiedzcie mi czt warto mi sie interesowac tutaj dalej tematem?
beata 2016-05-11 13:50:30
Oj ciężko powiedzieć tutaj chyba są bardziej rekrutacje wewnętrzne bo firma nie ma nawet swojej strony internetowej a wszystko dzieje się w małej miejscowości
Zostaw swoją opinię o HARMONY - Opalenica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HARMONY