Opinie o Karwel w Dłutowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karwel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Karwel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karwel w Dłutowo

Lewr

Bardzo słabe warunki pracy, niekompetentne osoby na stanowiskach.

Sylwia
@Lewr

Rozwiniesz? Słabe warunki finansowe, atmosfera?

Lewr
@Sylwia

Więcej kierowników jak pracowników każdy patrzy na ręce i donosi. Maszyny wszystkie stare, psują się, a zarobki to najniższa krajowa.

Krystyna Nowy wpis
@Lewr

Serio więcej kierowników niż pracowników? XD Czyli np jest trzech mentorów przypisanych do jednej osoby w zespole? To jest jakiś system motywacyjny tutaj, że z każdego robią kierownika czy o co chodzi?

Honorata Nowy wpis
@Lewr

Niekompetentne? Czyli zatrudnione osoby po koleżeńsku czy jak? Czemu stwierdzasz, że nie mają kompetencji?

Lewr Nowy wpis
@Krystyna

To ich logika.

Lewr Nowy wpis
@Honorata

Osoby po rodzinie też, bez wykształcenia i bez zrozumienia innych. Każdy jest człowiekiem.

Czy firma ma dobre warunki pracy?

Gog

Praca jak praca... Jedna przerwa 15 min... Upały 30 stopni i ciepła najtańsza woda... Czasami jest dużo pracy, zasłabnięcia częste, odciski na rękach to norma, każdy każdego zna o każdym wszystko wie, najniższa krajowa, nadzieja w sobotach praca dwu zmianowa

Xd
@Gog

DOKŁADNIE

Irek

@Gog Myślę, że komuś brakuje generalnie chęci do pracy bo firma normalna jak wiele innych!

Firma Karwel poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Franciszek

@Byly kurwel, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na używanie słów wulgarnych oraz prowokowanie innych pracowników. Forum odwiedzają potencjalni kandydaci do pracy w tej firmie. Rozmawiamy tutaj o warunkach w pracy, atmosferze, możliwościach rozwoju, przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Możesz posiadasz jakieś informacje na ten temat i chciałbyś się wypowiedzieć o firmie karwel?

Byly kurwel

Praca jak praca. Upaly ponad 30 stopni. Jedna przerwa. Ciepla najtansza woda. Zaslabniesz od upalu- pretensja. Nikt nie chce slyszec o dodatkowym odpoczynku w upaly. Ktos napisal, ze nie pracuje sie podand sily. Prawda. Szczegolnie jak dobrze sie zyje z brygadzistami, to przymkna oko na to i tamto. Ogolnie... Gdyby byla alternatywa to nie polecam. Zarobki- najnizsza krajowa + premia 20%. Skladki odciagane od najnizszej. Kilka lat temu byla tam wieksza patologia, co nie znaczy, ze teraz jest ok. Socjal- tu nie ma czegos takiego. Nie ma co porownywac do ikei, szynaki czy swedwooda. Ot praca dla tych, ktorzy aktualnie nie maja nic lepszego na oku

Przyjacielska praca chyba tylko dla wybrańców. Tyle w temacie. Reszta bez komentarza. Najlepszą opinią mogą się podzielić pracownicy, lecz trzeba zapytać kilku osób, by poznać prawdziwe realia.

killer

ja pracował , atmosfera przyjacielska , zarobki ok , jak w wiekszosci dużych firm , a niezły zapierdol to to ,że przez 8 godzin trzeba wykonywać czynności związane z pracą ? to nie zawsze aż całę 8 h trzeba wykonywać te czynności , czasami trzeba się przemieścić na inne stanowisko , zorganizować to i tamto , no to raczej też ma związek z pracą , ale na pewno nie ma tak ,że ktoś tam zasuwa ponad siły czy jeden z drugim non stop na wyścigi , jak dla mnie to w powiecie najlepsza , najprzyjemniejsza. praca to praca , nie piknik czy dyska , tam się coś robi , na pewno nie zapiedala jak w obozie !

sylka

Witam czy ktos pracowal w firmie karwel w dlutowie.jaka panuje tam atmosfera czy dobre zarobki i czy rzeczywiscie jest niezly zapier... jak slyszalam prosze o opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Karwel - Dłutowo

• Jak się pracuje w Karwel?

Zobacz opinie na temat firmy Karwel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karwel?

Karwel