Opinie o Angelina-sklep obuwniczy w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Angelina-sklep obuwniczy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Angelina-sklep obuwniczy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angelina-sklep obuwniczy w Katowice

jmn Nowy wpis

oczywiscie ze tak atmosfera jest wazna ja tam w kiepskiej to bym raczej zbytnio dlugo nie wyrzymal chyba pracujac dobrze jak ludzie sie dogaduja jednak

xxx Nowy wpis

!!! Tragedia, ta kobieta w L4 nie wierzy, nie uznaje. Atmosfera w pracy jak na pogrzebie, szefowa wiecznie ma jakieś swoje humorki. Każe nosić konkretne stroje, wyzywa... Jednym słowem - przestrzegam przed pracą w tym miejscu ! stres i nerwówka jakich mało...

bożenka Nowy wpis

też słyszałaM że ekipa ludzi pracująca w tej firmie nie jest za wielka i jednak trochę się boję że dla takich początkujących w branży jak ja może nie nie znaleźć się miejsce. no ciekawe jak ocenicie, czy w takim razie oceniacie moje szanse jak im wyślę moje cv. w sumie mam tytuł magistra, więc toretycznie prawie musza mnie przyjąć

adrian Nowy wpis

Hej, w ogóle jak duże są szanse na znalezienie pracy w sklepie obuwniczym Angelina? Bo jednak to mały sklep, chyba nie zatrudniają zbyt wielu ludzi, to, czy przypadkiem ekipa nie jest stała i nie ma w związku z tym ani rotacji na stanowiskach, ani rekrutacji? Czy może jednak sa jakieś szanse, jeśli tak to proszę o informacje, gdzie mogę znaleźć ich ogłoszenia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Angelina-sklep obuwniczy? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
kamyk

no to nie ma wyboru jak tylko czekać na to, aż ktoś z Angeliny znajdzie sobie jakąś lepszą fuchę, niż ta

Normi

Mi się zdaje, że skład jest względnie stały. No bo to nie sieciówka, tak jak mówisz, ale sklepik z wyrobioną marką na rynku.

wiola

W ogóle jest jakas szansa by znaleźć tam prace, bo raczej Angelinie daleko do sieciówek, to czy aby nie ma stałej ekipy..

ala

Jesli nie robią problemów w Angelina z tymi urlopami zdrowotnymi to chyba wszystko jest ok. Ogółem atmosfera fajna?

tola

jedna gwiazdka oceny tutaj, zero własnej strony internetowej, jednak sporo informacji na portalach o pracodawcach..

jw

Proponuje popracowac sobie i zobaczyc .Powodzenia!!!

?

Witam . W owej firmie jest taki rygor jak w [usunięte przez moderatora] kto tam nie pracował to nie wie jak to jest.szefowa to istny demon który ma dwa oblicza!!!

hehehehehe

Nie polecam,można dużo pisać na temat,a tak naprawdę nie warto!

gazza

Nie mozna chorowac !!!! Jesli sie idzie na L4 to 100% zwolnienie... Poza tym wyzywa od glupich dziewuch... [usunięte przez moderatora] Pseudo busieneswoman

Beznadziejna kobieta, sama nie wiedzaa czego chce...

Witam,ja również się z tym zgadzam.Poza tym,non stop ogłoszenia w prasie,wic o czymś to świadczy.

Zeberka

okropna atmosfera.bardzo wymagajaca właścicielka.nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Angelina-sklep obuwniczy - Katowice

Angelina-sklep obuwniczy